О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 1/22 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 6 сентября 2018 года № 2/32. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 сентября 2018 года № 6778
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата "О районном бюджете на 2018-2020 годы" от 22 декабря 2017 года № 1/22 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6350, опубликовано 25 января 2018 года в районной газете "Нұр-Қорғалжын") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 287 921,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 200 152,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 20 229,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 11 817,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 055 723,2 тысяч тенге;
2) затраты – 2 289 813,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 115 872,2 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 133 478,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 17 605,8 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – (-100,0) тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 100,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-117 664,5) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 117 664,5 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель
сессии Коргалжынского
районного маслихата
Ж.Темірбек
Секретарь Коргалжынского
районного маслихата
О.Балгабаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Коргалжынского района Б.Гайса
6 сентября 2018 года
Приложение 1
к решению Коргалжынского
районного маслихата
от 6 сентября 2018 года

Қорғалжын аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 1/22 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2018 жылғы 6 қыркүйектегі № 2/32 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 қыркүйекте № 6778 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 1/22 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6350 болып тіркелген, 2018 жылғы 25 қаңтарда аудандық "Нұр-Қорғалжын" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2 287 921,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 200 152,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20 229,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11 817,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 055 723,2 мың теңге;
2) шығындар – 2 289 813,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 115 872,2 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 133 478,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 17 605,8 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – (-100,0) мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 100,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-117 664,5) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 117 664,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қорғалжын аудандық
мәслихат сессиясының
төрағасы
Ж.Темірбек
Қорғалжын аудандық
мәслихат хатшысы
Ө.Балғабаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қорғалжын ауданының әкімі Б.Ғайса
2018 жылғы 6 қыркүйектегі
Қорғалжын аудандық мәслихатының
2018 жылғы 6 қыркүйектегі

19 968,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
10 950,7
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
7 761,0
006
Капитальные расходы государственного органа
1 256,7
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
104 304,9
1
Сельское хозяйство
81 158,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
15 034,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
15 034,3
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
66 123,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
10 454,7
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 043,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
933,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
35 693,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
18 000,0
6
Земельные отношения
9 023,9
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
9 023,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9 023,9
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
14 123,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
14 123,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
14 123,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
7 632,6
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
7 632,6
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
7 632,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
7 632,6
12
Транспорт и коммуникации
23 222,9
1
Автомобильный транспорт
23 222,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
23 222,9
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог

19 968,4
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 950,7
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
7 761,0
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 256,7
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
104 304,9
1
Ауыл шаруашылығы
81 158,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
15 034,3
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 034,3
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
66 123,7
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 454,7
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 043,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс - шараларды өткізу
933,0
011
Эпизоотияға қарсы іс - шаралар жүргізу
35 693,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
18 000,0
6
Жер қатынастары
9 023,9
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
9 023,9
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 023,9
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
14 123,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
14 123,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
14 123,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
7 632,6
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
7 632,6
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
7 632,6
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7 632,6
12
Көлiк және коммуникация
23 222,9
1
Автомобиль көлiгi
23 222,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
23 222,9
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

63 056,0
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам
4 880,0
На доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
10 107,0
На доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
46 330,0
На доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования

63 056,0
Тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
4 880,0
Оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
10 107,0
Жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге
46 330,0
Ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге

1 739,0
Бюджетные кредиты
133 478,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
133 478,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
133 478,0
Приложение 3
к решению Коргалжынского
районного маслихата
от 6 сентября 2018 года
№ 2/32
Приложение 5
к решению Коргалжынского
районного маслихата
от 22 декабря 2017 года
№ 1/22
Целевые трансферты из областного бюджета на 2018 год
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
1
2
Всего

1 739,0
Бюджеттік несиелер
133 478,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
133 478,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
133 478,0
Қорғалжын аудандық мәслихатының
2018 жылғы 6 қыркүйектегі
№ 2/32 шешіміне
3 қосымша
Қорғалжын аудандық мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 1/22 шешіміне
5 қосымша
2018 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы

270 260,8
Целевые текущие трансферты
157 014,2
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
44 697,2
на приобретение школьных автобусов для объектов образования
14 281,0
на приобретение блочно-модульных котельных для объектов образования
16 000,0
На приобретение и доставку учебников для школ
9 910,0
На оснащение Wi-Fi сетями районные и городские школы
3 498,2
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
1 008,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
45 000,0
на разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог
15 000,0
Текущий ремонт разводящих сетей в селе Коргалжын Коргалжынского района
30 000,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
53 693,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
35 693,0
Возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направленных на санитарный убой
18 000,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
13 624,0
На развитие рынка труда, в том числе:

270 260,8
Ағымдағы нысаналы трансферттер
157 014,2
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
44 697,2
Бiлiм беру объектілеріне мектеп автобустарын сатып алуға
14 281,0
бiлiм беру объектілері үшін блокты-модульдік қазандық сатып алуға
16 000,0
Мектептерге арналған оқулықтарды сатып алу және жеткізуге
9 910,0
Аудандық және қалалық мектептерді Wi-Fi желілерімен жабдықтауға
3 498,2
"Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге
1 008,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
45 000,0
жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге
15 000,0
Қорғалжын ауданының Қорғалжын ауылындағы таратушы желілерінің ағымдағы жөндеуге
30 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
53 693,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
35 693,0
Бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
18 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
13 624,0
Еңбек нарығын дамытуға, оның iшiнде: