О присвоении наименований и переименовании улиц сел Коянды, Шубар Целиноградского района
Решение акима Кояндинского сельского округа Целиноградского района Акмолинской области от 19 ноября 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 декабря 2018 года № 6921
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве в Республики Казахстан", статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 5 октября 2018 года, аким Кояндинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования улицам села Коянды Целиноградского района:
улице № 1 микрорайона № 4б – Ер Жанибек;
улице № 2 микрорайона № 4б – Бирлик;
улице № 3 микрорайона 4б – Хан танири;
улице № 4 микрорайона № 6 – Бурабай;
улице № 5 микрорайона № 4а – Жибек жолы;
улице № 6 микрорайона № 7 – Култегин;
улице № 7 микрорайона № 4а – Байтерек;
улице № 8 микрорайона № 4а – Алатау;
улице № 9 микрорайона № 4а –Туркистан;
улице № 10 микрорайона № 4 – Мангилик ел;
улице № 11 микрорайона № 4 – Ерейментау;
улице № 12 микрорайона № 4 – Егемен;
улице № 13 микрорайона № 4 – Жети жаргы;
улице № 14 микрорайона № 4а – Астана;
улице № 15 микрорайона № 4а – Казыгурт;
улице № 16 микрорайона № 4а – Отырар;
улице № 17 микрорайона № 4а – Жетиген;
улице № 18 микрорайона № 4а – Гакку;
улице № 19 микрорайона № 4а – Алаш;
улице № 20 микрорайона № 4а – Желтоксан;
улице № 21 микрорайона № 4а – Аламан;
улице № 22 микрорайона № 4а – Жеруйык;
улице № 23 микрорайона № 1 – Коксенгир;
улице № 24 микрорайона № 10 – Баянауыл;
улице № 25 микрорайона № 9 – Береке;
улице № 26 микрорайона № 9 – Алматы;
улице № 27 микрорайона № 7 – Арай;
улице № 28 микрорайона № 6 – Козы кош;
улице № 29 между улица Казахстан и М.Габдуллин –Танатар;
улице № 30 микрорайона № 12 – Енбек;
улице № 31 микрорайона № 12 – Мереке;
улице № 32 микрорайона № 12 – Байконыр;
улице № 33 микрорайона № 12 – Кокпар;
улице № 34 микрорайона № 12 – Казанат;
улице № 35 микрорайона № 2г – Наурыз;
улице № 36 микрорайона № 2г – Атамура;

Целиноград ауданы Қоянды, Шұбар ауылдарының көшелеріне атаулар беру және қайта атау туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қоянды ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 19 қарашадағы № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 желтоқсанда № 6921 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрамы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының, 4)-тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Респуликасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Занының 35, 37-баптарына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 5 қазандағы қорытындысы негізінде, Қоянды ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Целиноград ауданы Қоянды ауылының көшелеріне атаулар берілсін:
№ 4б шағын ауданның № 1 көшесіне – Ер Жәнібек;
№ 4б шағын ауданның № 2 көшесіне – Бірлік;
№ 4б шағын ауданның № 3 көшесіне – Хан тәңірі;
№ 6 шағын ауданның № 4 көшесіне – Бурабай;
№ 4а шағын ауданның № 5 көшесіне – Жібек жолы;
№ 7 шағын ауданның № 6 көшесіне – Күлтегін;
№ 4а шағын ауданның № 7 көшесіне – Бәйтерек;
№ 4а шағын ауданның № 8 көшесіне – Алатау;
№ 4а шағын ауданның № 9 көшесіне – Түркістан;
№ 4 шағын ауданның № 10 көшесіне – Мәңгілік ел;
№ 4 шағын ауданның № 11 көшесіне – Ерейментау;
№ 4 шағын ауданның № 12 көшесіне – Егемен;
№ 4 шағын ауданның № 13 көшесіне – Жеті Жарғы;
№ 4а шағын ауданның № 14 көшесіне – Астана;
№ 4а шағын ауданның № 15 көшесіне – Қазығұрт;
№ 4а шағын ауданның № 16 көшесіне – Отырар;
№ 4а шағын ауданның № 17 көшесіне – Жетіген;
№ 4а шағын ауданның № 18 көшесіне – Гәкку;
№ 4а шағын ауданның № 19 көшесіне – Алаш;
№ 4а шағын ауданның № 20 көшесіне – Желтоқсан;
№ 4а шағын ауданның № 21 көшесіне – Аламан;
№ 4а шағын ауданның № 22 көшесіне – Жерұйық;
№ 1 шағын ауданның № 23 көшесіне – Көксеңгір;
№ 10 шағын ауданның № 24 көшесіне – Баянауыл;
№ 9 шағын ауданның № 25 көшесіне – Береке;
№ 9 шағын ауданның № 26 көшесіне – Алматы;
№ 7 шағын ауданның № 27 көшесіне – Арай;
№ 6 шағын ауданның № 28 көшесіне – Қозы көш;
Қазақстан көшесі мен М.Ғабдуллин көшесінің арасының № 29 көшесіне – Таңатар;
№ 12 шағын ауданның № 30 көшесіне – Еңбек;
№ 12 шағын ауданның № 31 көшесіне – Мереке;
№ 12 шағын ауданның № 32 көшесіне – Байқоңыр;
№ 12 шағын ауданның № 33 көшесіне – Көкпар;
№ 12 шағын ауданның № 34 көшесіне – Қазанат;
№ 2г шағын ауданның № 35 көшесіне – Наурыз;
№ 2г шағын ауданның № 36 көшесіне – Атамұра;

улице № 37 микрорайона № 2в – Атаконыс;
улице № 38 микрорайона № 2б – Дулыга;
улице № 39 микрорайона № 2б – Атамекен;
улице № 40 микрорайона № 5 – Силети;
улице № 41 микрорайона № 5 – Кулагер;
улице № 42 микрорайона № 5 – Есил;
улице № 43 микрорайона № 5 – Ардагер.
2. Переименовать улицы села Шубар Целиноградского района:
улицу Новая на улицу Достык;
улицу Степная на улицу Тауелсиздик;
улицу Школьная на улицу Береке.
3. Контроль за исполнением настоящего решение оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Кояндинского
сельского округа
А.Есеев

№ 2в шағын ауданның № 37 көшесіне – Атақоныс;
№ 2б шағын ауданның № 38 көшесіне – Дулыға;
№ 2б шағын ауданның № 39 көшесіне – Атамекен;
№ 5 шағын ауданның № 40 көшесіне – Сілеті;
№ 5 шағын ауданның № 41 көшесіне – Кұлагер;
№ 5 шағын ауданның № 42 көшесіне – Есіл;
№ 5 шағын ауданның № 43 көшесіне – Ардагер атауы берілсін.
2. Целиноград ауданы Шұбар ауылының көшелері қайта аталсын:
Новая көшесі Достық көшесіне;
Степная көшесі Тәуелсіздік көшесіне;
Школьная көшесі Береке көшесіне.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қоянды ауылдық
округінің әкімі
А.Есеев