О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 6С-23/1 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 10 октября 2018 года № 6С-33/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 октября 2018 года № 6807
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата "О районном бюджете на 2018-2020 годы" от 22 декабря 2017 года № 6С-23/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6320, опубликовано 18 января 2018 года в районных газетах "Бурабай" и "Луч") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 12224308,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2329780,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 25179,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 400560,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9468788,1 тысяч тенге;
2) затраты – 12690397,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 43745,4 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 57720,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13974,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 509834,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 509834,7 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению Бурабайского районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель XXXIII
(внеочередной) сессии
районного маслихата
Ж.Бектуров
Секретарь районного
маслихата
У.Бейсенов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Бурабайского
района
К.Караулов
10 октября 2018 года
Приложение
к решению Бурабайского
районного маслихата
от 10 октября 2018 года

Бурабай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 6С-23/1 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешiмiне өзгерістер енгiзу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 10 қазандағы № 6С-33/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 22 қазанда № 6807 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бурабай аудандық мәслихатының "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 6С-23/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6320 болып тіркелген, 2018 жылғы 18 қаңтарда аудандық "Бурабай" және "Луч" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесi өзгерістер енгiзiлсiн:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12224308,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2329780,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 25179,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 400560,6 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 9468788,1 мың теңге;
2) шығындар – 12690397,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 43745,4 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 57720,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 13974,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 509834,7 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 509834,7 мың теңге.";
Бурабай аудандық мәслихатының көрсетілген шешiмінің 1 қосымшасы осы шешiмнiң қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшіне енедi және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
XXXIII (кезектен тыс)
сессиясының төрағасы
Ж.Бектұров
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ө.Бейсенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бурабай ауданының
әкімі
Қ.Қарауылов
10 қазан 2018 жыл
Бурабай аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 10 қазандағы

1486,4
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
20749,1
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
6408,1
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
6408,1
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
14341,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
14341,0
04
Образование
5766070,3
464
Отдел образования района (города областного значения)
4802394,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
16087,0
003
Общеобразовательное обучение
3679941,4
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
7840,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
122939,8
006
Дополнительное образование для детей
120295,6
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
3119,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
103445,4
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
39134,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей) - сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
917,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
577267,6
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
131407,5
467
Отдел строительства района (города областного значения)
963676,0
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
963676,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
394388,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
388534,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
39175,0
002
Программа занятости
77737,7
005
Государственная адресная социальная помощь
37650,0
006
Оказание жилищной помощи
2241,5
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
31733,2

1486,4
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
20749,1
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
6408,1
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
6408,1
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
14341,0
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14341,0
04
Білім беру
5766070,3
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4802394,3
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16087,0
003
Жалпы білім беру
3679941,4
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
7840,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
122939,8
006
Балаларға қосымша білім беру
120295,6
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
3119,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
103445,4
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
39134,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
917,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
577267,6
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
131407,5
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
963676,0
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
963676,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
394388,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
388534,1
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39175,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
77737,7
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
37650,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2241,5
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
31733,2