О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 8 декабря 2017 года № 217 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Актюбинской области от 22 мая 2018 года № 290. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 1 июня 2018 года № 5922. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктами 3 и 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 27 апреля 2018 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2018-2020 годы" Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 8 декабря 2017 года № 217 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы", (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5771, опубликованное 4, 5 января 2018 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1)
доходы -
цифры "136 902 097,5" заменить цифрами "147 698 950,7", в том числе:
по неналоговым поступлениям -
цифры "3 450 760,9" заменить цифрами "4 637 050,1";
по поступлениям трансфертов -
цифры "97 212 164,6" заменить цифрами "106 822 728,6";
в подпункте 2):
затраты -
цифры "138 224 415,9" заменить цифрами "149 014 711,1";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование -
цифры "3 660 218" заменить цифрами "5 523 420", в том числе:
бюджетные кредиты -
цифры "8 677 615" заменить цифрами "10 540 817";
в подпункте 5):
дефицит бюджета -
цифры "- 4 982 536,4" заменить цифрами "- 6 839 180,4";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета -
цифры "4 982 536,4" заменить цифрами "6 839 180,4";
в пункте 4:
в абзаце третьем:
цифры "831 000" заменить цифрами "630 907";
в пункте 9:
в абзаце втором:
цифры "40 653" заменить цифрами "31 653";
в абзаце третьем:
цифры "524 690" заменить цифрами "458 927";
в абзаце шестом:
цифры "299 608" заменить цифрами "599 608";
в абзаце девятом:
цифры "133 112" заменить цифрами "131 615";
в абзаце одиннадцатом:

Облыстық мәслихаттың 2017 жылғы 8 желтоқсандағы № 217 "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы мәслихатының 2018 жылғы 22 мамырдағы № 290 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2018 жылдың 1 маусымда № 5922 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 8-бабының 2-тармағына, 106-бабының 3 және 4-тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына және Қазақстан Республикасының 2018 жылғы 27 сәуірдегі "2018 - 2020 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына сәйкес Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2017 жылғы 8 желтоқсандағы № 217 "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5771 тіркелген 2018 жылғы 4, 5 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1- тармақта:
1) тармақшада:
кірістер -
"136 902 097,5" деген сандар "147 698 950,7" деген сандармен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық емес түсімдер бойынша -
"3 450 760,9" деген сандар "4 637 050,1" деген сандармен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша -
"97 212 164,6" деген сандар "106 822 728,6" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар -
"138 224 415,9" деген сандар "149 014 711,1" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
таза бюджеттік кредит беру -
"3 660 218" деген сандар "5 523 420" деген сандармен ауыстырылсын, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер -
"8 677 615" деген сандар "10 540 817" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
бюджет тапшылығы -
"- 4 982 536,4" деген сандар "-6 839 180,4" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру -
"4 982 536,4" деген сандар "6 839 180,4" деген сандармен ауыстырылсын";
4-тармақта:
үшінші абзацта:
"831 000" деген сандар "630 907" деген сандармен ауыстырылсын;
9-тармақта:
екінші абзацта:
"40 653" деген сандар "31 653" деген сандармен ауыстырылсын;
үшінші абзацта:
"524 690" деген сандар "458 927" деген сандармен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта:
"299 608" деген сандар "599 608" деген сандармен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацта:
"133 112" деген сандар "131 615" деген сандармен ауыстырылсын;
он бірінші абзацта:

2 090 005
072
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
307 642
285
Управление физической культуры и спорта области
1 845 216
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 634 979
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
210 237
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
11 968 500,7
008
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
5 643 324
012
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
6 325 176,7
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
6 314 140
253
Управление здравоохранения области
375 659
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
375 659
261
Управление образования области
5 910 481
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
5 910 481
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
28 000
099
Строительство и реконструкция объектов технического, профессионального и послесреднего образования
28 000
5
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
960 673
253
Управление здравоохранения области
120 393
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
120 393
261
Управление образования области
840 280
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
840 280
9
Прочие услуги в области образования
4 433 725
261
Управление образования области
4 433 725
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
167 752
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
3 250
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
27 010
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
336 134
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
355 292
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии

2 090 005
072
Ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
307 642
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 845 216
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 634 979
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
210 237
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
11 968 500,7
008
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттерi
5 643 324
012
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
6 325 176,7
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
6 314 140
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
375 659
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
375 659
04
4
261
Облыстың білім басқармасы
5 910 481
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
5 910 481
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
28 000
099
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
28 000
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
960 673
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
120 393
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
120 393
261
Облыстың білім басқармасы
840 280
052
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
840 280
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
4 433 725
261
Облыстың білім басқармасы
4 433 725
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
167 752
004
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
3 250
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
27 010
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
336 134
011
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
355 292
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу

352 707
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
665 459
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
131 615
261
Управление образования области
356 974
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
311 208
037
Социальная реабилитация
45 766
2
Социальная помощь
470 402
256
Управление координации занятости и социальных программ области
470 402
003
Социальная поддержка инвалидов
466 402
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
4 000
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1 913 275
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 815 443
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
107 638
007
Капитальные расходы государственного органа
21 282
017
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
20 041
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
9 456
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
1 000
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
1 000 698
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
5 424
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
258 001
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
12 900
054
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях

352 707
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
665 459
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
131 615
261
Облыстың білім басқармасы
356 974
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
311 208
037
Әлеуметтік сауықтандыру
45 766
06
2
Әлеуметтiк көмек
470 402
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
470 402
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
466 402
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 000
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1 913 275
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 815 443
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
107 638
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
21 282
017
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
20 041
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
9 456
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
1 000
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 000 698
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
5 424
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
258 001
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
12 900
054
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

69 103
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
9 900
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
300 000
263
Управление внутренней политики области
23 228
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
23 228
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 836
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
2 836
270
Управление по инспекции труда области
59 768
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
55 472
003
Капитальные расходы государственного органа
4 296
275
Управление предпринимательства области
12 000
014
Обучение предпринимательству в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
12 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
18 608 926,3
1
Жилищное хозяйство
9 361 228,3
253
Управление здравоохранения области
32 193,3
047
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
32 193,3
261
Управление образования области
23 611
064
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
23 611
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
9 305 424
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
1 935 405
034
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
7 370 019
2
Коммунальное хозяйство
9 247 698
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
8 786 825
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
63 648
004
Газификация населенных пунктов
349 824
030
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
6 512 773
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения

69 103
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
9 900
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
300 000
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
23 228
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
23 228
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 836
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 836
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
59 768
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55 472
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 296
275
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
12 000
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
12 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
18 608 926,3
1
Тұрғын үй шаруашылығы
9 361 228,3
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
32 193,3
047
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
32 193,3
261
Білім басқармасы
23 611
064
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
23 611
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
9 305 424
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 935 405
034
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
7 370 019
2
Коммуналдық шаруашылық
9 247 698
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
8 786 825
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
63 648
004
Елдi мекендердi газдандыру
349 824
030
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
6 512 773
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау

30 000
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
100 000
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
251 101
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
20 307
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
2 586
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
208 378
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
55 000
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
2 428 991
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
5 584 520
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
18 000
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
255 597
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
599 608
058
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере растениеводства
8 370
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
4 064
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
267 869
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
68 700
719
Управление ветеринарии области
148 802
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
29 065
003
Капитальные расходы государственного органа
600
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
993
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)

30 000
035
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
100 000
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
251 101
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
20 307
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
2 586
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
208 378
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
55 000
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
2 428 991
053
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
5 584 520
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
18 000
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
255 597
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
599 608
058
Өсімдік шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
8 370
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
4 064
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
267 869
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
68 700
719
Облыстың ветеринария басқармасы
148 802
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 065
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
600
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
993
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру

1 283 000
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
2 334 549
027
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
224 283
028
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
2 755 717
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
3 011 084
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 011 084
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
48 210
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
243 826
011
Капитальные расходы государственного органа
1 000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 718 048
13
Прочие
6 715 332
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
2 203 443
275
Управление предпринимательства области
1 883 119
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
45 216
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
40 000
006
Поддержка предпринимательской деятельности
8 000
008
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 588 897
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
138 000
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
63 006
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
320 324
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
320 324
9
Прочие
4 511 889
253
Управление здравоохранения области
2 218 327
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
2 218 327
256
Управление координации занятости и социальных программ области
195 230
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
195 230
257
Управление финансов области
400 945
012
Резерв местного исполнительного органа области
400 945
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
234 780
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов

1 283 000
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
2 334 549
027
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
224 283
028
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
2 755 717
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
3 011 084
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 011 084
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48 210
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
243 826
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 718 048
13
Басқалар
6 715 332
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
2 203 443
275
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
1 883 119
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 216
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
40 000
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
8 000
008
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 588 897
015
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
138 000
027
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
63 006
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
320 324
051
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
320 324
9
Басқалар
4 511 889
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 218 327
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
2 218 327
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
195 230
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
195 230
257
Облыстың қаржы басқармасы
400 945
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
400 945
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
234 780
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу