О внесении изменений в решение областного маслихата от 11 декабря 2015 года № 350 "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки города Актобе Актюбинской области"
Решение маслихата Актюбинской области от 15 августа 2018 года № 320. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 августа 2018 года № 5944
В соответствии с пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 11 декабря 2015 года № 350 "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки города Актобе Актюбинской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4688, опубликованное 1 и 2 февраля 2016 года в газетах "Актюбинский вестник" и "Ақтөбе" соответственно) следующие изменения:
приложения 1 и 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого опубликования.
Председатель сессии
областного маслихата
Г. ЛАТЫПОВСекретарь областного маслихата       С. КАЛДЫГУЛОВА
Приложение 1 к решению областного маслихата
от 15 августа 2018 года № 320
Приложение 1 к решению областного маслихата
от 11 декабря 2015 года № 350
Границы оценочных зон города Актобе Актюбинской области
№ зоны
Границы оценочных зон
Оценочная зона № 1
1.
Первый массив
В границах по улице Саябак до пересечения с улицей Алтынемел, по улице Алтынемел до пересечения с проспектом Мира, по проспекту Мира до пересечения с улицей Тургенева, по улице Тургенева, пересекая проспект А.Молдагуловой вдоль железной дороги и улицы Өтегена Сеитова, до улицы Аз Наурыз, от улицы Аз Наурыз до пересечения с улицей Бокенбай батыра, по улице Бокенбай батыра до пересечения с улицей Л.Красина, по улице Л.Красина до юго-восточной стороны 12 "В, Г" микрорайона, вдоль юго-восточной стороны 12 "В, Г" микрорайона до пересечения с улицей Бокенбай батыра, по улице Бокенбай батыра до пересечения с проспектом Санкибай батыра, от проспекта Санкибай батыра до пересечения с проспектом А.Молдагуловой, по проспекту А.Молдагуловой до жилого массива Юго-Запад включительно, от жилого массива Юго-Запад вдоль проспекта А.Молдагуловой до проспекта Санкибай батыра, по проспекту Санкибай батыра до пересечения с улицей Макаренко, по улице Макаренко до пересечения с улицей Т.Рыскулова, по улице Т.Рыскулова до пересечения с улицей Вавилова Сергея Васильевича, по улице Вавилова Сергея Васильевича до пересечения с улицей Казангапа, по улице Казангапа до пересечения с улицей Пожарского, по улице Пожарского до пересечения с улицей А.Маресьева, по улице А.Маресьева до пересечения с проспектом Мира, по проспекту Мира до пересечения с улицей Саябак.
Второй массив
В границах от улицы И.Алтынсарина до пересечения с улицей Жанкожа батыра, по улице Жанкожа батыра до пересечения с улицей Асау- Барак, по улице Асау-Барак до пересечения с улицей Шернияза Жарылгас-улы, по улице Шернияза Жарылгас-улы до пересечения с улицей Некрасова, по улице Некрасова до пересечения с улицей Пожарной, по улице Пожарной до пересечения с улицей Берчогурской, по улице Берчогурской до пересечения с улицей Нагима Кобландина, по улице Нагима Кобландина до пересечения с улицей Тахауи Ахтанова, по улице Тахауи Ахтанова до пересечения с улицей Шокана Уалиханова, по улице Шокана Уалиханова до пересечения с улицей Шернияза Жарылгас-улы, по улице Шернияза Жарылгас-улы до пересечения с улицей Интернациональная, по улице Интернациональная до пересечения с улицей Айтеке би, по улице Айтеке би до пересечения с улицей Герцена, по улице Герцена до пересечения с улицей Ломоносова, по улице Ломоносова до пересечения с улицей И.Алтынсарина.
Третий массив

Облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 350 "Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2018 жылғы 15 тамыздағы № 320 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 тамызда № 5944 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 11-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-тармағына сәйкес, Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 350 "Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4688 тіркелген, 2016 жылғы 1 және 2 ақпанда "Актюбинский вестник" және "Ақтөбе" газеттерінде тиісінше жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімге 1 және 2-қосымшалар осы шешімнің 1 және 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық сессия
төрағасы мәслихаттың
Ғ. ЛАТЫПОВ
Облыстық мәслихаттың хатшысы С. ҚАЛДЫҒҰЛОВА
2018 жылғы 15 тамыздағы № 320 облыстық мәслихаттың шешіміне 1-қосымша
2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 350 облыстық мәслихаттың шешіміне 1-қосымша
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының бағалау аймақтарының шекаралары
Аймақтардың №
Бағалау аймақтарының шекаралары
№ 1 бағалау аймағы
1.
Бірінші алап
Шекаралары Саябақ көшесімен Алтынемел көшесінің қиылысына дейін, Алтынемел көшесімен Мир даңғылының қиылысына дейін, Мир даңғылымен Тургенев көшесінің қиылысына дейін, Тургенев көшесімен Ә.Молдағұлова даңғылы арқылы, темір жолдың және Өтеген Сеитов көшесі бойымен Әз Наурыз көшесіне дейін, Әз Наурыз көшесінен Бөкенбай батыр көшесінің қиылысына дейін, Бөкенбай батыр көшесімен Л.Красина көшесінің қиылысына, Л.Красина көшесімен 12 "В, Г" шағын ауданының оңтүстік-шығысы жағына дейін,12 "В, Г" шағын ауданының оңтүстік-шығысы бойымен Бөкенбай батыр көшесінің қиылысына дейін, Бөкенбай батыр көшесімен Сәнкібай батыр даңғылының қиылысына дейін, Сәнкібай батыр даңғылымен Ә.Молдағұлова даңғылының қиылысына дейін, Ә.Молдағұлова даңғылымен Оңтүстік-Батыс тұрғын үй алабын қоса алғанда, Оңтүстік Батыс тұрғын үй алабынан Ә.Молдағұлова даңғылы бойымен Сәнкібай батыр даңғылына дейін, Сәнкібай батыр даңғылымен Макаренко көшесінің қиылысына дейін, Макаренко көшесімен Т.Рысқұлов көшесінің қиылысына дейін, Т.Рысқұлов көшесімен Вавилов Сергей Васильевич көшесінің қиылысына дейін, Вавилов Сергей Васильевич көшесімен Қазанғап көшесінің қиылысына дейін, Қазанғап көшесімен Пожарский көшесінің қиылысына дейін, Пожарский көшесімен Маресьев көшесінің қиылысына дейін, Маресьев көшесімен Мир даңғылының қиылысына дейін, Мир даңғылынан Саябақ көшесінің қиылысына дейін.
Екінші алап
Шекаралары Ы.Алтынсарин көшесімен Жанқожа батыр көшесінің қиылысына дейін, Жанқожа батыр көшесімен Асау-Барақ көшесінің қиылысына дейін, Асау-Барақ көшесімен Шернияз Жарылғасұлы көшесінің қиылысына дейін, Шернияз Жарылғасұлы көшесімен Некрасов көшесінің қиылысына, Некрасов көшесімен Пожарный көшесінің қиылысына дейін, Пожарный көшесімен Бершүгір көшесінің қиылысына, Бершүгір көшесімен Нағым Қобыландин көшесінің қиылысына дейін, Нағым Қобыландин көшесімен Тахауи Ахтанов көшесінің қиылысына, Тахауи Ахтанов көшесімен Шоқан Уәлиханов көшесінің қиылысына дейін, Шоқан Уәлиханов көшесімен Шернияз Жарылғасұлы көшесінің қиылысына, Шернияз Жарылғасұлы көшесімен Интернациональный көшесінің қиылысына дейін, Интернациональный көшесімен Әйтеке би көшесінің қиылысына, Әйтеке би көшесімен Герцен көшесінің қиылысына дейін, Герцен көшесімен Ломоносов көшесінің қиылысына, Ломоносов көшесімен Ы.Алтынсарин көшесінің қиылысына дейін.
Үшінші алап

В границах по улице Заводская вдоль северной части территории элеватора до южной стороны территории садоводческого коллектива "Актюбрентген-1", от южной стороны территории садоводческого коллектива "Актюбрентген-1", включая стадион и территорию дошкольной организации до улицы Кленовой, по улице Кленовой до пересечения с улицей Атырау, по улице Атырау до пересечения с улицей Заводская.
Четвертый массив
В границах водоохранных зон Актюбинского водохранилища, реки Илек, реки Каргала, включая жилые массивы Заречный-1, Заречный-2, Заречный-3, Заречный-4, село Каргалинское, исключая земли от восточной стороны больницы вдоль водоохранной зоны реки Каргала до трассы в направлении "Актобе-Орск", включая жилые массивы Нур-Актобе-1, Нур-Актобе-2, проектируемый жилой массив Жас-Канат, село Кызылжар, село Украинка за исключением южной части, северо-западная часть села имени К.Нокина и западная часть села Пригородное.
Пятый массив
Авиагородок, жилые массивы Авиатор-1, Авиатор-2.
Шестой массив
Жилые массивы Батыс-1, Батыс-2.
Оценочная зона № 2
2.
Первый массив
В границах от улицы Чернышевского до пересечения с проспектом Победы, по проспекту Победы вдоль южной стороны садоводческого коллектива "АЗФ-2" до пересечения с улицей Тургенева, по улице Тургенева до пересечения с проспектом Мира, по проспекту Мира до пересечения с улицей Алтынемел, по улице Алтынемел до пересечения с улицей Саябак, по улице Саябак до пересечения с проспектом Мира, по проспекту Мира до пересечения с улицей А.Маресьева, по улице А.Маресьева до пересечения с улицей Пожарского, по улице Пожарского до пересечения с улицей Казангапа, по улице Казангапа до пересечения с улицей Вавилова Сергея Васильевича, по улице Вавилова Сергея Васильевича до пересечения с улицей Т.Рыскулова, по улице Т.Рыскулова до пересечения с улицей Макаренко, по улице Макаренко до пересечения с проспектом Санкибай батыра, по проспекту Санкибай батыра вдоль жилой застройки, исключая территорию гаражного кооператива и средней школы № 40, до пересечения с улицей А.Чекалина, по улице А.Чекалина до восточной стороны учреждения КА-168/2, по восточной стороне учреждения КА-168/2 до пересечения с улицей Олега Кошевого, по улице Олега Кошевого до пересечения с улицей Т.Рыскулова, по улице Т.Рыскулова до пересечения с улицей Чернышевского.
Второй массив
В границах по улице М.Маметовой до пересечения с проспектом Кенеса Нокина, от проспекта Кенеса Нокина вдоль водоохранной зоны реки Илек, включая садоводческие коллективы прилегающие к проспекту Кенеса Нокина до пересечения улиц Саги Жиенбаева и Н.Ф.Гастелло, от пересечения улиц Саги Жиенбаева и Н.Ф.Гастелло по улице Саги Жиенбаева до пересечения с улицей Южная, по улице Южная до пересечения с улицей В.Ф.Зинченко, по улице В.Ф.Зинченко до пересечения с улицей Шернияза Жарылгас-улы, по улице Шернияза Жарылгас-улы до пересечения с улицей Герцена, по улице Герцена до пересечения с улицей Айтеке би, по улице Айтеке би до пересечения с улицей Интернациональная, по улице Интернациональная до пересечения с улицей Шернияза Жарылгас-улы, по улице Шернияза Жарылгас-улы до пересечения с улицей Шокана Уалиханова, по улице Шокана Уалиханова до пересечения с улицей Тахауи Ахтанова, по улице Тахауи Ахтанова до пересечения с улицей Нагима Кобландина, по улице Нагима Кобландина до пересечения с улицей Берчогурской, по улице Берчогурской до пересечения с улицей Пожарной, по улице Пожарной до пересечения с улицей Некрасова, по улице Некрасова до пересечения с улицей Шернияза Жарылгас-улы, по улице Шернияза Жарылгас-улы до пересечения с улицей Асау-Барак, по улице Асау-Барака до пересечения с улицей Жанкожа батыра, по улице Жанкожа батыра до пересечения с улицей И.Алтынсарина, по улице И.Алтынсарина до пересечения с улицей Ломоносова, по улице Ломоносова вдоль железной дороги до пересечения с улицей М.Маметовой.
Третий массив
В границах от моста по улице Аз Наурыз вдоль железной дороги до пересечения с улицей М.Арынова, по улице М.Арынова до пересечения с улицей Амангельды Иманова, по улице Амангельды Иманова до пересечения с улицей Павлова, по улице Павлова до пересечения с улицей Илецкая, по улице Илецкая, включая микрорайон "Сельмаш", парк культуры и отдыха до улицы Бокенбай батыра, по улице Бокенбай батыра вдоль юго-восточной стороны 12 "В, Г" микрорайона до улицы Л.Красина, по улице Л.Красина до пересечения с улицей Бокенбай батыра, по улице Бокенбай батыра до улицы Аз Наурыз, по улице Аз Наурыз до моста.
Четвертый массив
Жилой массив Кирпичный, включая территорию АО "Казахвзрывпром", теннисный корт, жилой массив Акжар-2, проектируемый жилой массив Жасыл-Тобе, садоводческие коллективы "Акжар плюс", "Теренсай", "Сарбаз", "Зеленая".
Пятый массив
Жилой массив Ясное.
Шестой массив

Шекаралары Зауыт көшесімен элеватор аумағының солтүстік бөлігі бойымен, "Актюбрентген-1" бау-бақша ұжым аумағының оңтүстік жағына дейін, "Актюбрентген-1" бау-бақша ұжымы аумағының оңтүстік жағынан стадион және мектепке дейінгі ұйымның аумағын қоса алғанда Кленовый көшесіне дейін, Кленовый көшесімен Атырау көшесінің қиылысына дейін, Атырау көшесімен Зауыт көшесінің қиылысына дейін.
Төртінші алап
Шекаралары Ақтөбе су қоймасының, Елек өзені, Қарғалы өзені су қорғау аймақтары, Заречный-1, Заречный-2, Заречный-3, Заречный-4 тұрғын үй алаптарын, Қарғалы ауылын қоса алғанда, аурухананың шығыс жағындағы, Қарғалы өзенінің су қорғау аймағының бойымен "Ақтөбе-Орск" бағытындағы тас жолға дейінгі жерлерді қоспағанда, Нұр-Ақтөбе-1, Нұр-Ақтөбе-2 тұрғын үй алаптарын, Жас Қанат жобаланған тұрғын үй алабын, Қызылжар ауылын қоса алғанда, Украинка ауылы оңтүстік бөлігін қоспағанда, К.Нокин атындағы ауылдың солтүстік-батыс бөлігі, Пригородное ауылының батыс бөлігі.
Бесінші алап
Авиақалашық, Авиатор-1, Авиатор-2 тұрғын үй алаптары.
Алтыншы алап
Батыс-1, Батыс-2 тұрғын үй алаптары.
№ 2 бағалау аймағы
2.
Бірінші алап
Шекаралары Чернышевский көшесінен Победа даңғылының қиылысына дейін, Победа даңғылымен "АЗФ-2" бау-бақша ұжымының оңтүстік жағын бойлай Тургенев көшесінің қиылысына дейін, Тургенев көшесімен Мир даңғылының қиылысына дейін, Мир даңғылымен Алтынемел көшесінің қиылысына дейін, Алтынемел көшесімен Саябақ көшесінің қиылысына, Саябақ көшесімен Мир даңғылының қиылысына дейін, Мир даңғылымен А.Маресьев көшесінің қиылысына, А.Маресьев көшесімен Пожарский көшесінің қиылысына дейін, Пожарский көшесімен Қазанғап көшесінің қиылысына дейін, Қазанғап көшесімен Вавилов Сергей Васильевич көшесінің қиылысына дейін, Вавилов Сергей Васильевич көшесімен Т.Рысқұлов көшесінің қиылысына дейін, Т.Рысқұлов көшесімен Макаренко көшесінің қиылысына дейін, Макаренко көшесімен Сәнкібай батыр даңғылының қиылысына дейін, Сәнкібай батыр даңғылымен тұрғын үй құрылысын бойлай, гараж кооперативі мен № 40 орта мектеп аумағын қоспағанда, А.Чекалин көшесінің қиылысына дейін, А.Чекалин көшесімен КА-168/2 мекемесінің шығыс жағына дейін, КА-168/2 мекемесінің шығыс жағынан Олег Кошевой көшесінің қиылысына дейін, Олег Кошевой көшесімен Т.Рысқұлов көшесінің қиылысына дейін, Т.Рысқұлов көшесімен Чернышевский көшесінің қиылысына дейін.
Екінші алап
Шекаралары М.Мәметова көшесінен Кеңес Нокин даңғылының қиылысына дейін, Кеңес Нокин даңғылынан Елек өзенінің су қорғау аймағы бойымен, Кеңес Нокин даңғылына іргелес бау-бақша ұжымдардың жерлерін қоса алғанда, Сағи Жиенбаев және Н.Ф.Гастелло көшелерінің қиылысына дейін, Сағи Жиенбаев және Н.Ф.Гастелло көшелерінің қиылысынан Сағи Жиенбаев көшесімен Южная көшесінің қиылысына дейін, Южная көшесімен В.Ф.Зинченко көшесінің қиылысына дейін, В.Ф.Зинченко көшесімен Шернияз Жарылғасұлы көшесінің қиылысына дейін, Шернияз Жарылғасұлы көшесімен Герцен көшесінің қиылысына дейін, Герцен көшесімен Әйтеке би көшесінің қиылысына дейін, Әйтеке би көшесімен Интернациональная көшесінің қиылысына дейін, Интернациональная көшесімен Шернияз Жарылғасұлы көшесінің қиылысына дейін, Шернияз Жарылғасұлы көшесімен Шоқан Уәлиханов көшесінің қиылысына дейін, Шоқан Уәлиханов көшесімен Тахауи Ахтанов көшесінің қиылысына дейін, Тахауи Ахтанов көшесімен Нағым Қобыландин көшесінің қиылысына дейін, Нағым Қобыландин көшесімен Бершүгір көшесінің қиылысына дейін, Бершүгір көшесімен Пожарная көшесінің қиылысына дейін, Пожарная көшесімен Некрасов көшесінің қиылысына дейін, Некрасов көшесімен Шернияз Жарылғасұлы көшесінің қиылысына дейін, Шернияз Жарылғасұлы көшесімен Асау-Барақ көшесінің қиылысына дейін, Асау-Барақ көшесімен Жанқожа батыр көшесінің қиылысына дейін, Жанқожа батыр көшесімен Ы.Алтынсарин көшесінің қиылысына дейін, Ы.Алтынсарин көшесімен Ломоносов көшесінің қиылысына дейін, Ломоносов көшесімен темір жол бойымен, М.Мәметова көшесінің қиылысына дейін.
Үшінші алап
Шекаралары Әз Наурыз көшесіндегі көпірден бастап темір жол бойымен М.Арынов көшесінің қиылысына дейін, М.Арынов көшесімен Амангелді Иманов көшесінің қиылысына дейін, Амангелді Иманов көшесімен Павлов көшесінің қиылысына дейін, Павлов көшесімен Илецкая көшесінің қиылысына дейін, Илецкая көшесімен "Сельмаш" шағын ауданын, мәдениет және демалыс саябағын қоса алғанда Бөкенбай батыр көшесіне дейін, Бөкенбай батыр көшесімен 12 "В,Г" шағын ауданының оңтүстік-шығыс жағы бойымен, Л.Красин көшесіне дейін, Л.Красин көшесімен Бөкенбай батыр көшесінің қиылысына дейін, Бөкенбай батыр көшесімен Әз Наурыз көшесіне дейін, Әз Наурыз көшесімен көпірге дейін.
Төртінші алап
Кірпішті тұрғын үй алабы, "Қазақжарылысөнеркәсіп" АҚ аумағын, теннис алаңын қоса алғанда, Ақжар-2 тұрғын үй алабы, жобаланған Жасыл-Төбе тұрғын үй алабы, "Ақжар плюс", "Тереңсай", "Сарбаз", "Зеленая" бау-бақша ұжымдары.
Бесінші алап
Ясное тұрғын үй алабы.
Алтыншы алап

В границах земель, включая западную часть промышленного района, территории села Жанаконыс, жилых массивов Батыс-3, Батыс-4 и прилегающих к ним территорий до границ города по трассе "Актобе-Кобда".
Оценочная зона № 3
3.
Первый массив
В границах от улицы Чернышевского до пересечения с улицей Олега Кошевого, по улице Олега Кошевого до восточной стороны учреждения КА-168/2, по восточной стороне учреждения КА-168/2 до улицы А.Чекалина, от улицы А.Чекалина вдоль жилой застройки, включая территорию гаражного кооператива и средней школы № 40 до проспекта Санкибай батыра, по проспекту Санкибай батыра до улицы Сактагана Баишева, по улице Сактагана Баишева до территории рынка "Табыс", от территории рынка "Табыс" вдоль западной стороны промышленной зоны до русла реки Жинишке, вдоль русла реки Жинишке, территория северо-западного промышленного района, включая проектируемый Северный транспортно-логистический центр, индустриальную зону, северный промышленный район, квартал "СМП-555" до улицы Чернышевского.
Второй массив
В границах от территории станции Жинишке до водоохранной зоны реки Илек, вдоль водоохранной зоны реки Илек до северной стороны садоводческого коллектива "РУ Запказэнерго", от северной стороны садоводческого коллектива "РУ Запказэнерго", включая земли железнодорожного транспорта, бытовые и промышленные постройки вдоль проспекта 312 стрелковой дивизии до улицы Ломоносова, по улице Ломоносова до пересечения с улицей Герцена, по улице Герцена до пересечения с улицей Шернияза Жарылгас-улы, по улице Шернияза Жарылгас-улы до пересечения с улицей В.Ф.Зинченко, по улице В.Ф.Зинченко до пересечения с улицей Н.Ф.Гастелло, по улице Н.Ф.Гастелло до пересечения с улицей Нефтяников, по улице Нефтяников, включая земли садоводческого коллектива "Ромашка" до объездной автомобильной дороги в направлении "Актобе-Кандыагаш", включая территорию 41 разъезда, жилой массив Ясное-2, птицефабрики, вдоль водоохранной зоны Актюбинского водохранилища до границ города по трассе в направлении "Актобе-Кандыагаш", от границы города по трассе в направлении "Актобе-Кандыагаш" вдоль железной дороги, вкючая территорию авиационного ремонтного завода № 406, здание аэропорта, микрорайон "Сельмаш-2", часть гаражного кооператива "Авиатор-1" до улицы Илецкая, по улице Илецкая до пересечения с улицей Павлова, по улице Павлова до пересечения с улицей Амангельды Иманова, по улице Амангельды Иманова до пересечения с улицей М.Арынова, по улице М.Арынова до пересечения с улицей Сержана Жаманкулова, по улице Сержана Жаманкулова вдоль железной дороги до улицы Аз Наурыз, по улице Аз Наурыз до улицы Отегена Сеитова, по улице Отегена Сеитова до улицы Тургенева, по улице Тургенева до улицы Чернышевского, от улицы Чернышеского вдоль южной стороны земель садоводческого коллектива "АЗФ-2" до пересечения с проспектом Победы, по проспекту Победы до пересечения с улицей Чернышевского, по улице Чернышевского до пересечения с улицей Т.Рыскулова, исключая земли садоводческих коллективов вдоль железной дороги до станции Жинишке.
Третий массив
Земли, расположенные напротив садоводческих коллективов "Милосердие" и "Плодородие", включая территорию автомобильного рынка и прилегающих объектов.
Четвертый массив

Шекаралары өнеркәсіптік ауданның батыс бөлігін, Жаңақоныс ауылы, Батыс-3, Батыс-4 тұрғын үй алаптарын қоса алғанда, "Ақтөбе-Қобда" тас жолы бағытындағы қала шекарасына дейін орналасқан іргелес аумақтар.
№ 3 бағалау аймағы
3.
Бірінші алап
Шекаралары Чернышевский көшесімен Олег Кошевой көшесінің қиылысына дейін, Олег Кошевой көшесімен КА-168/2 мекемесінің шығыс жағына дейін, КА-168/2 мекемесінің шығыс жағынан А.Чекалин көшесіне дейін, А.Чекалин көшесінен тұрғын үй құрылысы бойымен, гараж кооперативі мен № 40 орта мектептің аумағын қосқанда, Сәнкібай батыр даңғылына дейін, Сәнкібай батыр даңғылымен Сақтаған Бәйішев көшесіне дейін, Сақтаған Бәйішев көшесімен "Табыс" базарының аумағына дейін, "Табыс" базарының аумағымен өнеркәсіп аймағының батыс бөлігі бойымен Жіңішке өзенінің арнасына дейін, Жіңішке өзені арнасы бойымен өнеркәсіптік аймақтың солтүстік-батыс аумағын, жобаланған Солтүстік көлік-логистикалық орталығын, индустриалдық аймағын, солтүстік өнеркәсіптік ауданын, "СМП-555" орам жерлерін қоса алғанда Чернышевский көшесіне дейін.
Екінші алап
Шекаралары Жіңішке станциясы аумағынан Елек өзенінің су қорғау аймағына дейін, Елек өзенінің су қорғау аймағын бойлай "РУ Запказэнерго" бау-бақша ұжымының солтүстік жағына дейін, "РУ Запказэнерго" бау-бақша ұжымының солтүстік жағынан теміржол көлігі жерлерін, тұрмыстық және өнеркәсіптік құрылыс жерлерін қоса алғанда, 312 атқыштар дивизиясы даңғылы бойымен Ломоносов көшесіне дейін, Ломоносов көшесімен Герцен көшесінің қиылысына дейін, Герцен көшесімен Шернияз Жарылғасұлы көшесінің қиылысына дейін, Шернияз Жарылғасұлы көшесімен В.Ф.Зинченко көшесінің қиылысына дейін, В.Ф.Зинченко көшесімен Н.Ф.Гастелло көшесінің қиылысына дейін, Н.Ф.Гастелло көшесімен Нефтяников көшесінің қиылысына дейін, Нефтяников көшесімен, "Ромашка" бау-бақша ұжымының жерлерін қоса алғанда, "Ақтөбе-Қандыағаш" айналма көлік жол бағытына дейін, 41 жол айрығы, Ясное-2 тұрғын алабы, құс фабрикасы аумақтары, Ақтөбе су қоймасының су қорғау аймағы бойымен "Ақтөбе-Қандыағаш" тас жолы бағытында қала шекарасына дейін, қала шекарасынан темір жол бойымен "Ақтөбе-Қандыағаш" тас жолы бағытынан, № 406 авиациялық жөндеу зауытын, әуежай ғимаратын, "Сельмаш-2" шағын ауданын, "Авиатор-1" гараж кооперативінің бір бөлігі аумақтарын қоса алғанда, Илецкая көшесіне дейін, Илецкая көшесімен Павлов көшесінің қиылысына дейін, Павлов көшесімен Амангелді Иманов көшесінің қиылысына дейін, Амангелді Иманов көшесімен М.Арынов көшесінің қиылысына дейін, М.Арынов көшесімен Сержан Жаманқұлов көшесінің қиылысына дейін, Сержан Жаманқұлов көшесімен темір жол бойымен Әз Наурыз көшесіне дейін, Әз Наурыз көшесімен Өтеген Сеитов көшесіне дейін, Өтеген Сеитов көшесімен Тургенев көшесіне дейін, Тургенев көшесімен Чернышевский көшесіне дейін, Чернышевский көшесінен "АЗФ-2" бау-бақша ұжымы жерінің оңтүстік жағы бойымен Победа даңғылының қиылысына дейін, Победа даңғылымен Чернышевский көшесінің қиылысына дейін, Чернышевский көшесімен темір жол бойымен Жіңішке станциясына дейінгі бау-бақша ұжымдар жерлерін қоспағанда Т.Рысқұлов көшесінің қиылысына дейін.
Үшінші алап
"Милосердие" және "Плодородие" бау-бақша ұжымдарына қарама-қарсы орналасқан жерлер, автокөлік базары мен іргелес нысандардың аумағын қоса алғанда.
Төртінші алап

В границах территории Ипподрома, далее по трассе от развязки дорог в сторону трассы "Актобе-Орск" и "Актобе-Хромтау" до границы жилых массивов Нур-Актобе-1, Нур-Актобе-2, жилой массив Рауан, далее южнее трассы "Актобе-Хромтау", граничащей с жилыми массивами Заречный-3-4, до развязки дорог трасс "Актобе-Орск" и "Актобе-Хромтау".
Пятый массив
В границах территории жилого массива Акжар-1 с прилегающими садоводческими коллективами.
Шестой массив
Южная часть села Украинка вдоль трассы "Актобе-Орск".
Седьмой массив
Село имени К.Нокина за исключением северо-западной части.
Восьмой массив
Территория, расположенная южнее жилых массивов Батыс-2 и Батыс-3.
Оценочная зона № 4
4.
Первый массив
В границах по улице Южной, исключая территорию кладбища, до пересечения с улицей Саги Жиенбаева, по улице Саги Жиенбаева до пересечения с улицей Н.Ф.Гастелло, от пересечения улиц Саги Жиенбаева и Н.Ф.Гастелло по трассе в направлении 41 разъезда вдоль жилой застройки до улицы В.Ф.Зинченко, по улице В.Ф.Зинченко до пересечения с улицей Оренбургской, по улице Оренбургской до пересечения с улицей Нефтяников, по улице Нефтяников до пересечения с улицей Н.Ф.Гастелло, по улице Н.Ф.Гастелло до пересечения с улицей В.Ф.Зинченко, по улице В.Ф.Зинченко до пересечения с улицей Южная.
Второй массив
В границах от пересечения проспекта Санкибай батыра и улицы Г.Жубановой и северо-западной промышленной зоной с одной стороны до границы города по трассе в направлении "Актобе-Уральск" с другой стороны, включая земли больницы "Западно-Казахстанского государственного медицинского университета имени Марата Оспанова", села Жанаконыс, жилого массива Юго-Запад-2, за исключением территории жилого массива Юго-Запад.
Третий массив
В границах от проспекта Санкибай батыра, включая территорию садоводческого коллектива "Саздинское Лесничество" в сторону Саздинского водохранилища по обеим сторонам реки Саздинка.
Четвертый массив
Садоводческие коллективы, расположенные южнее жилого массива Акжар-2 вдоль трассы в сторону жилого массива Акжар-1.
Оценочная зона № 5
5.
Первый массив
В границах от улицы Бокенбай батыра вдоль русла реки Сазды до зоны отдыха Саздинского водохранилища, исключая территорию автомобильного рынка с прилегающими объектами с одной стороны, до путепровода у границ города по трассе в направлении "Кандыагаш-Атырау" с другой стороны, включая взлетную полосу аэропорта и территорию Ново-Альджановского элеватора.
Второй массив
В границах территории проектируемого жилого массива Шыгыс в восточной части города вдоль трассы "Актобе-Хромтау", граничащая на западе с жилым массивом Нур-Актобе-2, на севере с водоохранной зоной реки Жаман-Каргала.
Третий массив
В границах территории планируемого согласно генерального плана гольф-парка, южнее жилого массива Батыс-3.
Четвертый массив
Село Пригородное за исключением западной части.
Пятый массив
Село Орлеу.
Оценочная зона № 6
6.
Земли садоводческих коллективов, за исключением земель, входящих в водоохранную зону рек Илек и Каргала, расположенных в оценочных зонах № 1 и № 2.
Оценочная зона № 7
7.
Первый массив
Земли Государственного учреждения "Актюбинское лесное хозяйство", расположенные к юго-востоку от Саздинского водохранилища до границы города по трассе в направлении "Актобе- Кандыагаш".
Второй массив
Земли, расположенные за промышленной зоной Актюбинского завода ферросплавов через реку Илек, на восток до границ водоохранной зоны реки Жаксы-Каргала.
Третий массив
Земли, расположенные от восточной стороны села имени К.Нокина на юг до границ водоохранной зоны реки Жаман-Каргала.
Четвертый массив
Земли, расположенные от пересечения улиц Саги Жиенбаева и Н.Ф.Гастелло, и водоохранной зоны реки Илек с одной стороны, вдоль объездной автомобильной дороги в направлении "Актобе-Кандыагаш" до водоохранной зоны Актюбинского водохранилища и жилого массива Ясное-2, с другой стороны.
Пятый массив
Земли, расположенные южнее трассы "Актобе-Хромтау" и восточнее водоохранной зоны Актюбинского водохранилища и реки Илек с одной стороны, до границ города на востоке и юго-востоке с другой стороны.
Шестой массив
Земли, расположенные между западной границей северо-западного промышленного района и водоохранной зоной реки Жинишке.
Приложение 2 к решению областного маслихата
от 15 августа 2018 года № 320
Приложение 2 к решению областного маслихата
от 11 декабря 2015 года № 350
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки города Актобе Актюбинской области
Номер оценочной зоны
Коэффициенты к базовой ставке платы за земельные участки
1.
2,0
2.

Шекаралары Ипподром аумағында, әрі қарай "Ақтөбе-Орск" және "Ақтөбе-Хромтау" тас жолы бағытында жол айрығынан бастап Нұр-Ақтөбе-1, Нұр-Ақтөбе-2 тұрғын үй алаптарының шекараларына дейін, Рауан тұрғын үй алабы, әрі қарай "Ақтөбе-Хромтау" тас жолының оңтүстігі, Заречный-3, Заречный-4 тұрғын үй алаптарына шектес, "Ақтөбе-Орск" және "Ақтөбе-Хромтау" тас жолдарының жол айрығына дейін.
Бесінші алап
Шекаралары Ақжар-1 тұрғын үй алабының аумағы іргелес бау-бақша ұжымдарымен бірге.
Алтыншы алап
"Ақтөбе-Орск" тас жолы бойымен Украинка ауылының оңтүстік бөлігі.
Жетінші алап
К.Нокин атындағы ауыл, солтүстік-батыс бөлігін қоспағанда.
Сегізінші алап
Батыс-2 және Батыс-3 тұрғын үй алаптарының оңтүстік жағында орналасқан аумақ.
№ 4 бағалау аймағы
4.
Бірінші алап
Шекаралары Южный көшесімен, зират аумағын қоспағанда, Сағи Жиенбаев көшесінің қиылысына дейін, Сағи Жиенбаев көшесімен Н.Ф.Гастелло көшесінің қиылысына дейін, Сағи Жиенбаев және Н.Ф.Гастелло көшелердің қиылысынан 41 жол айрығы бағытындағы тұрғын құрылысы бойымен В.Ф.Зинченко көшесіне дейін, В.Ф.Зинченко көшесімен Орынбор көшесінің қиылысына дейін, Орынбор көшесімен Нефтяников көшесінің қиылысына дейін, Нефтяников көшесімен Н.Ф.Гастелло көшесінің қиылысына дейін, Н.Ф.Гастелло көшесімен В.Ф.Зинченко көшесінің қиылысына дейін, В.Ф.Зинченко көшесімен Южная көшесінің қиылысына дейін.
Екінші алап
Шекаралары Сәнкібай батыр даңғылы мен Ғ.Жұбанова көшесінің қиылыстары және солтүстік-батыс өнеркәсіп аймағы бір жағынан, екінші жағынан "Ақтөбе-Орал" жол бағытымен қала шекарасына дейін, "Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік медицина университеті" ауруханасы, Жаңақоныс ауылы, Оңтүстік-Батыс-2 тұрғын үй алабы жерлерін қосқанда, Оңтүстік-Батыс тұрғын үй алабы аумағын қоспағанда.
Үшінші алап
Шекаралары Сәнкібай батыр даңғылынан, "Саздинское Лесничество" бау-бақша ұжымының аумағын қоса алғанда, Сазды өзенінің екі жағынан Сазды су қоймасы бағытында.
Төртінші алап
Ақжар-2 тұрғын үй алабының оңтүстігіне қарай тас жол бойымен Ақжар-1 тұрғын үй алабына қарай орналасқан бау-бақша ұжымдар.
№ 5 бағалау аймағы
5.
Бірінші алап
Шекаралары Бөкенбай батыр даңғылынан Сазды өзенінің арнасы бойымен Сазды су қоймасы демалыс аймағы, бір жағынан автокөлік базары мен іргелес нысандарының аумағын қоспағанда, "Қандыағаш-Атырау" тас жолы бағытымен қала шекарасындағы өтпежолға дейін екінші жағынан, әуежайдың ұшу жолағы мен "Жаңа-Әлжан" элеватор аумағын қоса алғанда.
Екінші алап
Шекаралары қаланың шығыс бөлігінде жобаланған Шығыс тұрғын үй алабының, "Ақтөбе-Хромтау" тас жолы бойының аумағы, батысында "Нұр-Ақтөбе-2" тұрғын үй алабымен, солтүстігінде Жаман-Қарғалы өзенінің су қорғау аймағымен шектес.
Үшінші алап
Шекаралары Бас жоспар бойынша жобаланған гольф-парк аумағы, Батыс-3 тұрғын үй алабының оңтүстігіне қарай.
Төртінші алап
Пригородное ауылы батыс бөлігін қоспағанда.
Бесінші алап
Өрлеу ауылы.
№ 6 бағалау аймағы
6.
№ 1, № 2 бағалау аймақтарында орналасқан, Елек және Қарғалы өзендерінің су қорғау аймақтарына кіретін жерлерді қоспағанда, бау-бақша ұжымдардың жерлері.
№ 7 бағалау аймағы
7.
Бірінші алап
Сазды су қоймасынан оңтүстік-шығысқа қарай орналасқан "Ақтөбе орман шаруашылығы" мемлекеттік мекемесінің жерлері "Ақтөбе-Қандыағаш" тас жол бағытымен қаланың шекарасына дейін.
Екінші алап
Елек өзені арқылы Ақтөбе ферроқорытпа зауытының өнеркәсіптік аймағының арғы жағындағы жерлер, Жақсы-Қарғалы өзенінің су қорғау аймағының шығыс шекарасына дейін.
Үшінші алап
Жаман-Қарғалы өзенінің су қорғау аймағының оңтүстік шекарасына дейін К.Нокин атындағы ауылдың шығыс жағында орналасқан жерлер.
Төртінші алап
Бір жағынан Сағи Жиенбаев пен Н.Ф.Гастелло көшелерінің қиылысынан және Елек өзенінің су қорғау аймағы, екінші жағынан "Ақтөбе-Кандыағаш" айналма жол бағыты бойымен Ақтөбе су қоймасына және Ясное-2 жаңа тұрғын үй алабына дейін орналасқан жерлер.
Бесінші алап
Бір жағынан, "Ақтөбе-Хромтау" тас жолының оңтүстігіне, Ақтөбе су қоймасының су қорғау аймағының шығысына және Елек өзеніне қарай, екінші жағынан, қаланың шығыс және оңтүстік-шығыс шекарасына дейін орналасқан жерлер.
Алтыншы алап
Жіңішке өзенінің су қорғау аймағының және солтүстік-батыс өнеркәсіп ауданының батыс шекарасының аралығында орналасқан жерлер.
2018 жылғы 15 тамыздағы № 320 облыстық мәслихаттың шешіміне 2-қосымша
2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 350 облыстық мәслихаттың шешіміне 2-қосымша
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Бағалау аймақтарының номері
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
1.
2,0
2.