О внесении изменений в решение районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 177 "Об утверждении бюджета Карабутакского сельского округа на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 7 сентября 2018 года № 228. Зарегистрировано Управлением юстиции Айтекебийского района Департамента юстиции Актюбинской области 25 сентября 2018 года № 3-2-161. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 177 "Об утверждении бюджета Карабутакского сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5825, опубликованное 24 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "51736,0" заменить цифрами "56736,0";
в том числе: поступления трансфертов
цифры "44528,0" заменить цифрами "49528,0";
в подпункте 2):
затраты
цифры "51736,0" заменить цифрами "56736,0".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Айтекебийского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Айтекебийского района;
2) направление настоящего решения на опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;

Аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 177 "2018-2020 жылдарға арналған Қарабұтақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2018 жылғы 7 қыркүйектегі № 228 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Әйтеке би аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 25 қыркүйекте № 3-2-161 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына сәйкес, Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 177 "2018-2020 жылдарға арналған Қарабұтақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5825 тіркелген, 2018 жылғы 24 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"51736,0" сандары "56736,0" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде: трансферттер түсімі
"44528,0" сандары "49528,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"51736,0" сандары "56736,0" сандарымен ауыстырылсын,
2. Көрсетілген шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Әйтеке би аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Әйтеке би ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;

3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Айтекебийского района.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года
Председатель сессии Айтекебийского районного маслихата Б.Д. Сейлханов
Секретарь Айтекебийского районного маслихата Е.Б. Тансыкбаев
приложение – 1 к решению
Айтекебийского районного маслихата
от 07 сентября 2018 года №228
приложение – 1 к решению
Айтекебийского районного маслихата
от 22 декабря 2017 года №177
Бюджет Карабутакского сельского округа на 2018 год
Категория
Уточненный бюджет на 2018 год, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. ДОХОДЫ

3) осы шешімді Әйтеке би ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би аудандық мәслихатының сессия төрағасы Б.Д. Сейлханов
Әйтеке би аудандық мәслихатының хатшысы Е.Б. Таңсықбаев
2018 жылғы 07 қыркүйектегі № 228
Әйтеке би аудандық мәслихаттың
шешіміне 1-қосымша
2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 177
Әйтеке би аудандық мәслихаттың
шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған Қарабұтақ ауылдық округ бюджеті
Санаты
2018 жылға нақтыланған бюджет, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I.КІРІСТЕР