О внесении изменений и дополнений в решение Алгинского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 140 "Об утверждении бюджета города Алга на 2018-2020 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 20 июня 2018 года № 181. Зарегистрировано Управлением юстиции Алгинского района Департамента юстиции Актюбинской области 10 июля 2018 года № 3-3-169
В соответствии с пунктом 2 статьей 9-1 и статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 140 "Об утверждении бюджета города Алга на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5877, опубликованное 1 февраля 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "316 114,1" заменить цифрами "406 426,1";
поступления трансфертов
цифры "249 339,5" заменить цифрами "339 651,5";
в подпункте 2):
затраты
цифры "316 114,1" заменить цифрами "406 426,1".
в пункте 5:
в абзаце четвертом: цифры "27 900" заменить цифрами "31 480";
в абзаце седьмом: цифры "200" заменить цифрами "10 200";
и дополнить абзацем следующего содержания:
обеспечение санитарии населенных пунктов – 1 000 тысяч тенге.
в пункте 6:
дополнить абзацем следующего содержания:

Алға аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 140 "2018-2020 жылдарға арналған Алға қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 маусымдағы № 181 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Алға аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 10 шілдеде № 3-3-169 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына және 106, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 140 "2018-2020 жылдарға арналған Алға қаласының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5877 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 1 ақпанда жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"316 114,1" сандары "406 426,1" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі
"249 339,5" сандары "339 651,5" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"316 114,1" сандары "406 426,1" сандарымен ауыстырылсын.
5 тармақта:
төртінші абзацтағы "27 900" сандары "31 480" сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацтағы "200" сандары "10 200" сандарымен ауыстырылсын;
және келесідей мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге – 1 000 мың теңге.
6 тармақта:
келесідей мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:

капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций - 75 732 тысяч тенге;
2. Приложения 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель
сессии маслихата
К. Байгазин
Секретарь
районного маслихата
Б. Жумабаев
Приложение № 1 к решению Алгинского районного маслихата от 20 июня 2018 года № 181

ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстарына - 75 732 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
К. Байгазин
Аудандық мәслихат
хатшысы
Б. Жұмабаев
Алға аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 маусымдағы
№ 181 шешіміне 1 қосымша