О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 133 "Об утверждении Алгинского районного бюджета на 2018-2020 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 27 августа 2018 года № 188. Зарегистрировано Управлением юстиции Алгинского района Департамента юстиции Актюбинской области 20 сентября 2018 года № 3-3-179. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 и статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 133 "Об утверждении Алгинского районного бюджета на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5833, опубликованное 23 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "7 344 283,5" заменить цифрами "7 314 625,6";
в том числе:
поступления трансфертов
цифры "6 498 016,5" заменить цифрами "6 468 358,6";
в подпункте 2):
затраты
цифры "7 379 616,3" заменить цифрами "7 349 958,4";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование
цифры "59 590" заменить цифрами "58 877,6";
в том числе:
бюджетные кредиты
цифры "72 840" заменить цифрами "72 127,6";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета
цифры "-94 922,8" заменить цифрами "- 94 210,4";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
цифры "94 922,8" заменить цифрами "94 210,4";
в пункте 7:
в абзаце четвертом: цифры "11 134" заменить цифрами "13 757";
в абзаце пятом: цифры "19 397" заменить цифрами "22 609";
в пункте 8:
в абзаце шестом: цифры "14 384" заменить цифрами "8 736";

Алға аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 133 "2018-2020 жылдарға арналған Алға аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 тамыздағы № 188 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Алға аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 20 қыркүйекте № 3-3-179 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9 бабының 2 тармағына және 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 133 "2018-2020 жылдарға арналған Алға аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5833 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 23 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"7 344 283,5" сандары "7 314 625,6" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімі "6 498 016,5" сандары "6 468 358,6" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "7 379 616,3" сандары "7 349 958,4" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредиттеу
"59 590" сандары "58 877,6" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер
"72 840" сандары "72 127,6" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) "-94 922,8" сандары "-94 210,4" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) "94 922,8" сандары "94 210,4" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
төртінші абзацта: "11 134" сандары "13 757" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацта: "19 397" сандары "22 609" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
алтыншы абзацта: "14 384" сандары "8 736" сандарымен ауыстырылсын;

в абзаце восьмом: цифры "15 527" заменить цифрами "10 279";
в абзаце двенадцатом: цифры "390 000" заменить цифрами "405 000";
в абзаце четырнадцатом: цифры "132 939" заменить цифрами "123 768";
в абзаце пятнадцатом: цифры "120 591" заменить цифрами "119 418";
в абзаце восемнадцатом: цифры "52 029" заменить цифрами "39 477,5";
в абзаце девятнадцатом: цифры "73 042" заменить цифрами "56 340,6".
2. Приложения 1, 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

сегізінші абзацта: "15 527" сандары "10 279" сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзацта: "390 000" сандары "405 000" сандарымен ауыстырылсын;
он төртінші абзацта: "132 939" сандары "123 768" сандарымен ауыстырылсын;
он бесінші абзацта: "120 591" сандары "119 418" сандарымен ауыстырылсын;
он сегізінші абзацта: "52 029" сандары "39 477,5" сандарымен ауыстырылсын;
он тоғызыншы абзацта: "73 042" сандары "56 340,6" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімдегі 1, 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.