О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 140 "Об утверждении бюджета города Алга на 2018-2020 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 12 сентября 2018 года № 195. Зарегистрировано Управлением юстиции Алгинского района Департамента юстиции Актюбинской области 27 сентября 2018 года № 3-3-183. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьей 9-1 и статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 140 "Об утверждении бюджета города Алга на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5877, опубликованное 1 февраля 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "404 011,6" заменить цифрами "397 262,6";
поступления трансфертов
цифры "337 237" заменить цифрами "330 488";
в подпункте 2):
затраты

Алға аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 140 "2018-2020 жылдарға арналған Алға қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 қыркүйектегі № 195 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Алға аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 27 қыркүйекте № 3-3-183 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына және 106, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 140 "2018-2020 жылдарға арналған Алға қаласының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5877 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 1 ақпанда жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"404 011,6" сандары "397 262,6" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі
"337 237" сандары "330 488" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар

цифры "404 011,6" заменить цифрами "397 262,6".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Алгинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Алгинского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;

"404 011,6" сандары "397 262,6" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Алға аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Алға аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға жіберуді;