О внесении изменений в решение Байганинского районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 110 "Об утверждении Байганинского районного бюджета на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Байганинского района Актюбинской области от 12 марта 2018 года № 139. Зарегистрировано Управлением юстиции Байганинского района Департамента юстиции Актюбинской области 26 марта 2018 года № 3-4-157. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии подпункта 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байганинского районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 110 "Об утверждении Байганинского районного бюджета на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5786, опубликованное 11 января 2018 года в районной газете "Жем- Сағыз") следующие изменения:
в пункту 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "5 430 135" заменить цифрами "5 469 264,0";
поступления трансфертов - цифры "1 580 135" заменить цифрами "1 619 264,0";
в подпункте 2):
затраты - цифры "5 785 880,9" заменить цифрами "5 825 015,6";
в подпункте 5):
дефицит бюджета (профицит) - цифры "- 404 423,9" заменить цифрами "-404 429,6";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета (использование профицита) - цифры "404 423,9" заменить цифрами "404 429,6";
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Байганинского районного маслихата" в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Байганинского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата Байганинского района.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Байганинского районного маслихата
К. Табынбаева
Секретарь Байганинского
районного маслихата
Б. Турлыбаев
Приложение к решению
№ 139 Байганинского
районного маслихата
от 12 марта 2018 года
Приложение 1 к решению
№ 110 Байганинского
районного маслихата
от 12 декабря 2017 года
Байганинский районный бюджет на 2018 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

Байғанин аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 110 "2018-2020 жылдарға арналған Байғанин аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 наурыздағы № 139 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Байғанин аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 26 наурызда № 3-4-157 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байғанин аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 110 "2018-2020 жылдарға арналған Байғанин аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5786 санымен тіркелген, 2018 жылғы 11 қаңтарда аудандық "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "5 430 135" сандары "5 469 264,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері - "1 580 135" сандары "1 619 264,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "5 785 880,9" сандары "5 825 015,6" сандарымен
ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) - "-404 423,9" сандары "-404 429,6" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) -
"404 423,9" сандары "404 429,6" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімдегі қосымшаға сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
3. "Байғанин аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Байғанин аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін;
3) осы шешімді Байғанин аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
К. Табынбаева
Байғанин аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Турлыбаев
Байғанин аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 наурыздағы № 139 шешіміне қосымша
Байғанин аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 110 шешіміне 1 қосымша
2018 жылға арналған Байғанин аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І.КІРІСТЕР