Об установлении единых ставок фиксированного налога по Иргизскому району
Решение маслихата Иргизского района Актюбинской области от 5 марта 2018 года № 133. Зарегистрировано Управлением юстиции Иргизского района Актюбинской области 26 марта 2018 года № 3-5-168. Утратило силу решением Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 13 марта 2020 года № 283
Сноска. Утратило силу решением Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 13.03.2020 № 283 (вводится в действие с 01.01.2020).
В соответствии со статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)" и статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность в Иргизском районе согласно приложению.
Сноска. В пункт 1 внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется решением Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 29.03.2019 № 217 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Признать утратившими силу следующих решений Иргизского районного маслихата:

Ырғыз ауданы бойынша тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 наурызда № 133 шешімі. Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 26 наурыздағы № 3-5-168 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 наурыздағы № 283 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 13.03.2020 № 283 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 7 баптарына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) Кодексінің 546 бабына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 бабына сәйкес, Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ырғыз ауданында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
Ескерту. 1 тармаққа өзгеріс енгізілді, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді – Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 29.03.2019 № 217 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Ырғыз аудандық мәслихатының келесідей шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:

1) решение Иргизского районного маслихата от 30 января 2009 года № 69 "Тіркелген салықтың мөлшерлемелерін белгілеу туралы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-5-89, опубликованное 17 февраля 2009 года в районной газете "Ырғыз");
2) решение Иргизского районного маслихата от 20 февраля 2017 года № 65 "О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 30 января 2009 года № 69 "Тіркелген салықтың мөлшерлемелерін белгілеу туралы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5292, опубликованное 29 марта 2017 года в районной газете "Ырғыз").

1) Ырғыз аудандық мәслихатының 2009 жылғы 30 қаңтардағы № 69 "Тіркелген салықтың мөлшерлемелерін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-5-89 тіркелген, 2009 жылғы 17 ақпанда аудандық "Ырғыз" газетінде жарияланған) шешімі;
2) Ырғыз аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 ақпандағы № 65 "Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 30 қаңтардағы № 69 "Тіркелген салықтың мөлшерлемелерін белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5292 тіркелген, 2017 жылғы 29 наурызда аудандық "Ырғыз" газетінде жарияланған) шешімі.

3. Государственному учреждению "Аппарат Иргизского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Иргизского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Иргизского района.

3. "Ырғыз аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ырғыз аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Ырғыз ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.