О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 209 "Об утверждении бюджета Бадамшинского сельского округа на 2018-2020 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 12 июня 2018 года № 253. Зарегистрировано Управлением юстиции Каргалинского района Департамента юстиции Актюбинской области 22 июня 2018 года № 3-6-162. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 209 " Об утверждении бюджета Бадамшинского сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5840, опубликованное 25 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) внести следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры"136 765" заменить цифрами "155 303",
в том числе:
налоговые поступления
цифры "24 931" заменить цифрами "24 777";
поступления трансфертов
цифры "111 834" заменить цифрами "130 372",
дополнить абзацем следующего содержания:
"неналоговые поступления 154 тысяч тенге";
в подпункте 2):
затраты
цифры "136 765" заменить цифрами "155 303";
пункт 2 дополнить абзацами следующего содержания:
доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности;
штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора;
прочие неналоговые поступления;
в пункте 5:
во втором абзаце:
цифры "21 676" заменить цифрами "19 741",
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Учесть в бюджете сельского округа на 2018 год поступление целевых трансфертов из районного бюджета:
5 830 тысяч тенге – на организацию дошкольного воспитания и обучения и медицинского обслуживания в организациях дошкольного воспитания и обучения;
14 643 тысяч тенге – на благоустройство и озеленение населенных пунктов".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

Аудандық маслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 209 "2018 - 2020 жылдарға арналған Бадамша ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 маусымдағы № 253 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Қарғалы аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 22 маусымда № 3-6-162 болып тіркелді
Қазақстан Республикасындағы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық маслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 209 "2018-2020 жылдарға арналған Бадамша ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5840 тіркелген, 2018 жылғы 25 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"136 765" сандары "155 303" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
салықтық түсімдер
"24 931" сандары "24 777" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі
"111 834" сандары "130 372" сандарымен ауыстырылсын,
келесідей мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"салықтық емес түсімдер 154 мың теңге";
2) тармақшасында:
шығындар
"136 765" сандары "155 303" сандарымен ауыстырылсын;
2 тармақ келесідей мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер;
мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік
бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар;
басқа да салықтық емес түсiмдер;
5 тармақта:
екінші абзацта:
"21 676" сандары "19 741" сандарымен ауыстырылсын,
5-1 тармағымен толықтырылсын:
"5-1. 2018 жылға арналған ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
5 830 мың теңге – мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту және мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарында медициналық қызмет көрсетуді ұйымдастыруға;
14 643 мың теңге – елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға.".
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымшасы осы шешімдегі 1 қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.