О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 210 "Об утверждении бюджета Желтауского сельского округа на 2018-2020 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 11 сентября 2018 года № 270. Зарегистрировано Управлением юстиции Каргалинского района Департамента юстиции Актюбинской области 2 октября 2018 года № 3-6-172. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 210 "Об утверждении бюджета Желтауского сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5848, опубликованное 25 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "104915" заменить цифрами "104730",
в том числе:
налоговые поступления
цифры "9021" заменить цифрами "7394";
поступления трансфертов
цифры "95738" заменить цифрами "97180";
в подпункте 2):
затраты
цифры "104915" заменить цифрами "104730";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть в бюджете сельского округа на 2018 год поступление целевых трансфертов из районного бюджета:
1 442 тысяч тенге - капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Каргалинского районного маслихата" в установленном законодательном порядке обеспечить:

Аудандық маслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 210 "2018-2020 жылдарға арналған Желтау ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 11 қыркүйектегі № 270 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Қарғалы аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 2 қазандағы № 3-6-172 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 109-1 бабына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық маслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 210 "2018-2020 жылдарға арналған Желтау ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5848 тіркелген, 2018 жылғы 25 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"104915" сандары "104730" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
салықтық түсімдер
"9021" сандары "7394" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі
"95738" сандары "97180" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"104915" сандары "104730" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 4-1 тармақпен толықтырылсын:
"4-1. 2018 жылға арналған ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1 442 мың теңге - ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстарына".
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымшасы осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. "Қарғалы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:

1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Каргалинского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии районного маслихата А. Утегенов
Секретарь районного маслихата Н. Заглядова
Приложение
к решению районного маслихата
от 11 сентября 2018 года № 270
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 22 декабря 2017 года № 210
Бюджет Желтауского сельского округа на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

1) осы шешімді Қарғалы ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы А. Утегенов
Аудандық мәслихаттың хатшысы Н. Заглядова
Аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 11 қыркүйектегі
№ 270 шешіміне
Қосымша
Аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 210 шешіміне
1 Қосымша
2018 жылға арналған Желтау ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер