О переименовании улицы Жастар села имени И. Билтабанова сельского округа имени И. Билтабанова Кобдинского района
Решение акима сельского округа имени И. Билтабанова Кобдинского района Актюбинской области от 15 августа 2018 года № 10. Зарегистрировано Управлением юстиции Кобдинского района Департамента юстиции Актюбинской области 28 августа 2018 года № 3-7-176
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании протокольного решения Актюбинской областной ономастической комиссии от 2 мая 2018 года и учитывая мнения жителей села имени И. Билтабанова, аким сельского округа имени И. Билтабанова Кобдинского района РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Жастар" в селе имени И. Билтабанова сельского округа имени И. Билтабанова Кобдинского района именем "Барақ Сәрсенбаев".
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа
имени И. Билтабанова
Е. Удербай

Қобда ауданы И. Білтабанов атындағы ауылдық округінің И. Білтабанов атындағы ауылының Жастар көшесін қайта атау туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданы И. Білтабанов атындағы ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 15 тамыздағы № 10 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Қобда аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 28 тамызда № 3-7-176 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Ақтөбе облыстық ономастикалық комиссияның 2018 жылғы 2 мамырдағы хаттамалық шешімінің негізінде және И. Білтабанов атындағы ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып, Қобда ауданы И. Білтабанов атындағы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда ауданының И. Білтабанов атындағы ауылдық округі И. Білтабанов атындағы ауылының "Жастар" көшесі "Барақ Сәрсенбаев" есімімен қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешімнің оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
И. Білтабанов атындағы
ауылдық округінің әкімі
Е. Удербай