О внесении изменений в решение Мартукского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 103 "Об утверждении Мартукского районного бюджета на 2018-2020 годы"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 28 августа 2018 года № 177. Зарегистрировано Управлением юстиции Мартукского района Департамента юстиции Актюбинской области 10 сентября 2018 года № 3-8-188. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии пунктом 2 статьи 9 и статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 103 "Об утверждении Мартукского районного бюджета на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5832, опубликованное 22 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "5 808 065,1" заменить цифрами "5 833 772,6",
в том числе:
поступления трансфертов
цифры "5 205 494,1" заменить цифрами "5 231 201,6";
в подпункте 2):
затраты
цифры "5 859 555,9" заменить цифрами "5 885 263,4";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета
цифры "-86 446,8" заменить цифрами "-88 503,8";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
цифры "86 446,8" заменить цифрами "88 503,8";
в пункте 7:
цифры "61 914" заменить цифрами "63 971";
в пункте 8:
в абзаце четвертом:
цифры "149 994" заменить цифрами "160 738";
в абзаце пятом:
цифры "48 873" заменить цифрами "46 459";
в абзаце десятом:
цифры "69 461,2" заменить цифрами "78 122,2";
в абзаце двенадцатом:
цифры "51 281" заменить цифрами "52 647";
в абзаце тринадцатом:
цифры "32 265" заменить цифрами "28 735";
в абзаце четырнадцатом:
цифры "5 586" заменить цифрами "3 586";
в абзаце пятнадцатом:
цифры "244 558" заменить цифрами "259 558";
в абзаце восемнадцатом:

Мәртөк аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 103 "2018-2020 жылдарға арналған Мәртөк аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 тамыздағы № 177 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Мәртөк аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 10 қырүйекте № 3-8-188 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына және 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 103 "2018-2020 жылдарға арналған Мәртөк аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 5832, 2018 жылғы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"5 808 065,1" сандары "5 833 772,6" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімі
"5 205 494,1" сандары "5 231 201,6" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"5 859 555,9" сандары "5 885 263,4" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті)
"-86 446,8" сандары "-88 503,8" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
"86 446,8" сандары "88 503,8" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
"61 914" сандары "63 971" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
төртінші абзацта:
"149 994" сандары "160 738" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацта:
"48 873" сандары "46 459" сандарымен ауыстырылсын;
оныншы абзацта:
"69 461,2" сандары "78 122,2" сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзацта:
"51 281" сандары "52 647" сандарымен ауыстырылсын;
он үшінші абзацта:
"32 265" сандары "28 735" сандарымен ауыстырылсын;
он төртінші абзацта:
"5 586" сандары "3 586" сандарымен ауыстырылсын;
он бесінші абзацта:
"244 558" сандары "259 558" сандарымен ауыстырылсын;
он сегізінші абзацта:

379 205
464
Отдел образования района (города областного значения)
379 205
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
10 643
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
28 648
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
78 500
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
224
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
17 533
023
Методическая работа
14 972
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
207 881
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
20 804
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
345 383,5
1
Социальное обеспечение
60 872
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
50 061
005
Государственная адресная социальная помощь
50 061
464
Отдел образования района (города областного значения)
10 811
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
10 811
2
Социальная помощь
255 185,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
255 185,5
002
Программа занятости
126 313,5
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
10 733
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
62 736
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
284
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
7 330
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
20 807
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
26 982
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
29 326
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
29 326
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

379 205
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
379 205
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 643
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
28 648
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
78 500
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
224
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
17 533
023
Әдістемелік жұмыс
14 972
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
207 881
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
20 804
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
345 383,5
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
60 872
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
50 061
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
50 061
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
10 811
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
10 811
2
Әлеуметтiк көмек
255 185,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
255 185,5
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
126 313,5
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
10 733
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
62 736
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
284
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
7 330
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
20 807
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
26 982
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
29 326
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
29 326
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер