Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Мугалжарского района
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 19 марта 2018 года № 187. Зарегистрировано Управлением юстиции Мугалжарского района Департамента юстиции Актюбинской области 13 апреля 2018 года № 3-9-196. Утратило силу решением Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 5 февраля 2020 года № 406
Сноска. Утратило силу решением Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 05.02.2020 № 406 (вводится в действие с 01.01.2020).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)", Мугалжарский районый маслихат РЕШИЛ:

Мұғалжар ауданының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 наурыздағы № 187 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Мұғалжар аудандық Әділет басқармасында 2018 жылдың 13 сәуірде № 3-9-196 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 5 ақпандағы № 406 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 05.02.2020 № 406 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Кодексінің 546 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Мугалжарского района согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Мугалжарского районного маслихата" в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Мугалжарского района;
2) направление настоящего решения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.

1. Мұғалжар ауданының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. "Мұғалжар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Мұғалжар аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.