О внесении изменений и дополнения в решение Мугалжарского районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 129 "Об утверждении Мугалжарского районного бюджета на 2018-2020 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 23 ноября 2018 года № 243. Зарегистрировано Управлением юстиции Мугалжарского района Департамента юстиции Актюбинской области 27 ноября 2018 года № 3-9-215. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 129 "Об утверждении Мугалжарского районного бюджета на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5796, опубликованное 17 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "13 935 626,8" заменить цифрами "13 805 506,8";
в том числе:
налоговые поступления - цифры "9 575 916,0" заменить цифрами "10 039 138,0";
неналоговые поступления - цифры "506 260,0" заменить цифрами "15 038,0";
поступления от продажи основного капитала- цифры "25 000,0" заменить цифрам "53 000,0";
поступления трансфертов - цифры "3 828 450,8" заменить цифрами "3 698 330,8";
в подпункте 2):
затраты - цифры "14 319 888,6" заменить цифрами "14 189 768,6";
в пункте 6:
в абзаце втором:
цифры "48 709,0" заменить цифрами "53 709,0";
в абзаце третьем:
цифры "14 566,0" заменить цифрами "10 916,0";
в абзаце четвертом:
цифры "6 118,0" заменить цифрами "5 430,0";
в абзаце седьмом:
цифры "7 000,0" заменить цифрами "4 432,0";
в абзаце девятом:
цифры "33 740,0" заменить цифрами "51 075,0";
в абзаце десятом:
цифры "4 737,0" заменить цифрами "10 181,0";
в абзаце четырнадцатом:
цифры "24 738,0" заменить цифрами "18 810,0";
в абзаце пятнадцатом:
цифры "182 882,0" заменить цифрами "183 682,0";
в пункте 7:
в абзаце восьмом:
цифры "301 072,0" заменить цифрами "289 434,0";
в абзаце девятом:
цифры "289 765,0" заменить цифрами "287 492,0";
в абзаце десятом:
цифры "151 679,0" заменить цифрами "132 832,0";
в абзаце тринадцатом:
цифры "297 535,0" заменить цифрами "264 158,0";
в абзаце четырнадцатом:

Мұғалжар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 129 "2018-2020 жылдарға арналған Мұғалжар аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 қарашадағы № 243 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Мұғалжар аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 27 қарашада № 3-9-215 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 129 "2018-2020 жылдарға арналған Мұғалжар аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5796 тіркелген, 2018 жылдың 17 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "13 935 626,8" сандары "13 805 506,8" сандарына ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер - "9 575 916,0" сандары "10 039 138,0" сандарына ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер - "506 260" сандары "15 038,0" сандарына ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - "25 000" сандары "53 000,0" сандарына ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері - "3 828 450,8" сандары "3 698 330,8" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "14 319 888,6" сандары "14 189 768,6" сандарына ауыстырылсын;
6 тармақта:
екінші абзацта:
"48 709,0" сандары "53 709,0" сандарына ауыстырылсын;
үшінші абзацта:
"14 566,0" сандары "10 916,0" сандарына ауыстырылсын;
төртінші абзацта:
"6 118,0" сандары "5 430,0" сандарына ауыстырылсын;
жетінші абзацта:
"7 000,0" сандары "4 432,0" сандарына ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацта:
"33 740,0" сандары "51 075,0" сандарына ауыстырылсын;
оныншы абзацта:
"4 737,0" сандары "10 181,0" сандарына ауыстырылсын;
он төртінші абзацта:
"24 738,0" сандары "18 810,0" сандарына ауыстырылсын;
он бесінші абзацта:
"182 882,0" сандары "183 682,0" сандарына ауыстырылсын;
7 тармақта:
сегізінші абзацта:
"301 072,0" сандары "289 434,0" сандарына ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацта:
"289 765,0" сандары "287 492,0" сандарына ауыстырылсын;
оныншы абзацта:
"151 679,0" сандары "132 832,0" сандарына ауыстырылсын;
он үшінші абзацта:
"297 535,0" сандары "264 158,0" сандарына ауыстырылсын;
он төртінші абзацта:

цифры "168 473,0" заменить цифрами "167 055,0";
в абзаце шестнадцатом:
цифры "294 171,0" заменить цифрами "271 777,0";
в абзаце девятнадцатом;
цифры "81 422,0" заменить цифрами "58 210,0";
в абзаце двадцать первом:
цифры "123 276,0" заменить цифрами "116 151,0";
в пункте 8:
в абзаце четвертом:
цифры "131 163,0" заменить цифрами "109 679,0";
в абзаце восьмом:
цифры "26 142,0" заменить цифрами "26 071,0";
в абзаце одинадцатом:
цифры "37 314,0" заменить цифрами "27 681,0";
в абзаце четырнадцатом:
цифры "10 000,0" заменить цифрами "6 590,0";
в абзаце восемнадцатом:
цифры "3 420,5" заменить цифрами "2 850,5";
в абзаце девятнадцатом:
цифры "412,5" заменить цифрами "0,0";
пункт 9 дополнить абзацем следующего содержания:
"на разработку проектно-сметной документации на строительство водопроводных сетей и сооружений в селе Талдысай - 1 000,0 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Мугалжарского района" в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Мугалжарского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Мугалжарского районного маслихата Т. Казбеков
Секретарь Мугалжарского районного маслихата Р. Мусенова
Приложение 1
к решению Мугалжарского
районного маслихата

"168 473,0" сандары "167 055,0" сандарына ауыстырылсын;
он алтыншы абзацта:
"294 171,0" сандары "271 777,0" сандарына ауыстырылсын;
он тоғызыншы абзацта:
"81 422,0" сандары "58 210,0" сандарына ауыстырылсын;
жиырма бірінші абзацта:
"123 276,0" сандары "116 151,0" сандарына ауыстырылсын;
8 тармақта:
төртінші абзацта:
"131 163,0" сандары "109 679,0" сандарына ауыстырылсын;
сегізінші абзацта:
"26 142,0" сандары "26 071,0" сандарына ауыстырылсын;
он бірінші абзацта:
"37 314,0" сандары "27 681,0" сандарына ауыстырылсын;
он төртінші абзацта:
"10 000,0" сандары "6 590,0" сандарына ауыстырылсын;
он сегізінші абзацта:
"3 420,5" сандары "2 850,5" сандарына ауыстырылсын;
он тоғызыншы абзацта:
"412,5" сандары "0,0" сандарына ауыстырылсын;
9 тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Талдысай ауылындағы су жүйелері мен имараттарының құрылысына - сметалық-жобалау құжаттамаларын әзірлеуге - 1 000,0 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Мұғалжар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Мұғалжар аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық мәслихатының сессия төрағасы
Мұғалжар аудандық мәслихатының хатшысы
Т. КазбековР. Мусенова
Мұғалжар аудандық мәслихатының