О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 11 декабря 2017 года № 161 "Об утверждении Хромтауского районного бюджета на 2018-2020 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 14 декабря 2018 года № 258. Зарегистрировано Управлением юстиции Хромтауского района Департамента юстиции Актюбинской области 14 декабря 2018 года № 3-12-192. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 11 декабря 2017 года № 161 "Об утверждении Хромтауского районного бюджета на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5782, опубликованное 11 января 2018 года в районной газете "Хромтау") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы- цифры "7 705 946,5" заменить цифрами "7 737 509,6";
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "3 446 292,5" заменить цифрами
"3 382 257,5";
в подпункте 2):
затраты- цифры "7 740 120,6" заменить цифрами "7 737 595,1".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 161 "2018-2020 жылдарға арналған Хромтау аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 258 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Хромтау аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 14 желтоқсанда № 3-12-192 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 106, 109 баптарына сәйкес, Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 161 "2018-2020 жылдарға арналған Хромтау аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5782 тіркелген, 2018 жылғы 11 қаңтарда аудандық "Хромтау" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "7 705 946,5" сандары "7 737 509,6" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "3 446 292,5" сандары "3 382 257,5" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "7 740 120,6" сандары "7 737 595,1" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

3. Государственному учреждению "Аппарат Хромтауского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Хромтауского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Хромтауского районного маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Хромтауского районного маслихата Г. Третьяк
Секретарь Хромтауского районного маслихата Д. Мулдашев
Приложение
к решению районного маслихата
от 14 декабря 2018 года № 258
Приложение № 1
к решению районного маслихата
от 11 декабря 2017 года № 161
Хромтауский районный бюджет на 2018 год
категория
класс
подкласс
наименование
сумма (тысяч тенге)
1
2
3
4
5
I. Доходы

3. "Хромтау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Хромтау аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Хромтау аудандық мәслихатының сессия төрайымы Г. Третьяк
Хромтау аудандық мәслихатының хатшысы Д. Молдашев
Аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 258 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 161 шешіміне № 1 қосымша
2018 жылға арналған Хромтау аудандық бюджеті
санаты
сыныбы
ішкі сыныбы
атауы
сомасы (мың теңге)
1
2
3
4
5
I. Кірістер

29 408
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
103 922
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
535
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
16 798
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
85 724
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
11 761,5
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
265 096
1
Социальное обеспечение
21 503
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
21 503
005
Государственная адресная социальная помощь
21 503
2
Социальная помощь
220 549
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 431
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1 431
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
220 028
002
Программа занятости
95 168
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7 400
006
Оказание жилищной помощи
634
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
61 444
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
23 702
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
30 770
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
23 044
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
23 044
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
20 077
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
270
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
2 697
07
Жилищно-коммунальное хозяйство

29 408
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
103 922
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
535
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
16 798
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
85 724
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11 761,5
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
265 096
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
21 503
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
21 503
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
21 503
2
Әлеуметтiк көмек
220 549
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 431
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
1 431
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
220 028
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
95 168
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7 400
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
634
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
61 444
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
23 702
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
30 770
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
23 044
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
23 044
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 077
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
270
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
2 697
07
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық