О внесении изменений и дополнений в решение Шалкарского районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 150 "Об утверждении Шалкарского районного бюджета на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 7 июня 2018 года № 226. Зарегистрировано Управлением юстиции Шалкарского района Департамента юстиции Актюбинской области 19 июня 2018 года № 3-13-198. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 150 "Об утверждении Шалкарского районного бюджета на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5788, опубликованное 4 января 2018 года в газете "Шалқар") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "7355959,0" заменить цифрами "7673370,5";
в том числе по:
поступлениям трансфертов – цифры "4614022,0" заменить цифрами
"4931433,5";
в подпункте 2):
затраты - цифры "7784891,0" заменить цифрами "8102302,5";
в пункте 6:
в абзаце первом:
цифры "285500,0" заменить цифрами "329142,0";
в абзаце третьем:
цифры "81500,0" заменить цифрами "63563,0";
и дополнить абзацем следующего содержания:
"в связи с изменением функций – 61579,0 тысяч тенге.";
в пункте 7:
в абзаце шестом:
цифры "43061,0" заменить цифрами "53784,0";
абзац восьмой исключить;
и дополнить абзацами следующего содержания:
"на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию - 124750,0 тысяч тенге;
на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования - 16443,0 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
"7-1. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год поступление целевого трансферта на развитие из республиканского бюджета в следующем объеме:
на реконструкцию сетей водоснабжения в селе Котыртас Шалкарского района – 150000,0 тысяч тенге.
Распределение суммы целевого трансферта на развитие определяется на основании постановления акимата района.";
в пункте 8:
в абзаце пятом:

Шалқар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 150 "2018 - 2020 жылдарға арналған Шалқар аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 7 маусымдағы № 226 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Шалқар аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 19 маусымда № 3-13-198 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 150 "2018-2020 жылдарға арналған Шалқар аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5788 санымен тіркелген, 2018 жылғы 4 қаңтардағы "Шалқар" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "7355959,0" сандары "7673370,5" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері бойынша – "4614022,0" сандары "4931433,5" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "7784891,0" сандары "8102302,5" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
бірінші абзацында:
"285500,0" сандары "329142,0" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацта:
"81500,0" сандары "63563,0" сандарымен ауыстырылсын;
және келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"функциялардың өзгеруіне байланысты – 61579,0 мың теңге.";
7 тармақта:
алтыншы абзацында:
"43061,0" сандары "53784,0" сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзац алынып тасталсын;
және келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге – 124750,0 мың теңге;
ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге – 16443,0 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 7-1 тармағымен толықтырылсын:
"7-1. 2018 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен мынадай көлемде нысаналы даму трансферті бөлінгені ескерілсін:
Шалқар ауданы Қотыртас ауылындағы сумен жабдықтау желілерін қайта жарақтауға – 150000,0 мың теңге.
Нысаналы даму трансферттің сомасын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.";
8 тармақта:
бесінші абзацында:

цифры "8140,0" заменить цифрами "17206,0";
в абзаце восьмом:
цифры "16357,0" заменить цифрами "13085,0";
в абзаце пятнадцатом:
цифры "5835,0" заменить цифрами "3420,5";
и дополнить абзацами следующего содержания:
"в рамках программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на ремонт объектов образования – 49665,0 тысяч тенге;
на оказание услуг по трудоустройству через частные агентства занятости – 2325,0 тысяч тенге.";
в пункте 9:
в абзаце втором:
цифры "63128,0" заменить цифрами "59895,0";
в абзаце третьем:
цифры "7513,0" заменить цифрами "6515,0";
в пункте 9-1:
в абзаце первом:
цифры "75056,0" заменить цифрами "42815,0";
в абзаце втором:
цифры "69425,0" заменить цифрами "31484,0";
в абзаце третьем:
цифры "686,6" заменить цифрами "4386,6";
в абзаце четвертом:
цифры "563,8" заменить цифрами "1063,8";
в абзаце шестом:
цифры "621,8" заменить цифрами "2121,8".
2. Приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Шалкарского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в управлении юстиции Шалкарского района Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Шалкарского районного маслихата.

"8140,0" сандары "17206,0" сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацта:
"16357,0" сандары "13085,0" сандарымен ауыстырылсын;
он бесінші абзацта:
"5835,0" сандары "3420,5" сандарымен ауыстырылсын;
және келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде білім беру объектілерін жөндеуге – 49665,0 мың теңге;
еңбекпен қамту жеке агентстволар арқылы жұмысқа орналастыру қызметіне – 2325,0 мың теңге.";
9 тармақта:
екінші абзацында:
"63128,0" сандары "59895,0" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацта:
"7513,0" сандары "6515,0" сандарымен ауыстырылсын;
9-1 тармақта:
бірінші абзацында:
"75056,0" сандары "42815,0" сандарымен ауыстырылсын;
екінші абзацта:
"69425,0" сандары "31484,0" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацта:
"686,6" сандары "4386,6" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацта:
"563,8" сандары "1063,8" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта:
"621,8" сандары "2121,8" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Шалқар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысы Шалқар аудандық әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Шалқар аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

5500,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3120,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
3120,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
463093,0
1
Жилищное хозяйство
137760,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
226,0
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
226,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3932,0
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
2078,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
354,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
1500,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
49665,0
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
49665,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
83937,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
59895,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
24042,0
2
Коммунальное хозяйство
288827,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
36683,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
6600,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
10083,0
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
20000,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения
252144,0
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
45608,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
206536,0
3
Благоустройство населенных пунктов
36506,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1550,0
008
Освещение улиц населенных пунктов
800,0
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
750,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

5500,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3120,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
3120,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
463093,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
137760,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
226,0
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
226,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3932,0
002
Мемлекеттік қажеттіліктер үшін жер учаскелерін алып қою, соның ішінде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлікті иеліктен айыру
2078,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
354,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
1500,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
49665,0
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
49665,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
83937,0
003
Коммуналдық тұрғын ұй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
59895,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
24042,0
2
Коммуналдық шаруашылық
288827,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
36683,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
6600,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
10083,0
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
20000,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
252144,0
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
45608,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
206536,0
3
Елді-мекендерді көркейту
36506,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1550,0
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
800,0
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
750,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі