О признании утратившим силу решение Талдыкорганского городского маслихата от 27 мая 2015 года № 321 "Об установлении единых ставок фиксированного налога по городу Талдыкорган"
Решение Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 28 марта 2018 года № 170. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 6 апреля 2018 года № 4630
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Талдыкорганского городского маслихата "Об установлении единых ставок фиксированного налога по городу Талдыкорган" от 27 мая 2015 года № 321 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3251, опубликован 10 июля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Талдыкорганского городского маслихата Бигужанова Тимура Капасовича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечению десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Талдыкорганского городского
маслихата Б. Онгарбаев
Секретарь Талдыкорганского
городского маслихата К. Булдыбаев

Талдықорған қалалық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы "Талдықорған қаласы бойынша бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы" № 321 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2018 жылғы 28 наурыздағы № 170 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 6 сәуірде № 4630 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының "Талдықорған қаласы бойынша бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы" 2015 жылғы 27 мамырдағы № 321 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3251 тіркелген, 2015 жылдың 10 шілдесінде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талдықорған қалалық мәслихаты аппаратының басшысы Бигужанов Тимур Капасовичке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қалалық
мәслихатының сессиясының
төрағасы Б. Оңғарбаев
Талдықорған қалалық
мәслихатының хатшысы Қ. Бұлдыбаев