О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 29-131 "О бюджете города Капшагай на 2018-2020 годы"
Решение Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 28 апреля 2018 года № 34-153. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 мая 2018 года № 4699
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Капшагайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Капшагайского городского маслихата "О бюджете города Капшагай на 2018-2020 годы" от 22 декабря 2017 года № 29-131 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4468, опубликован 27 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1)доходы 7240163 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 2448285 тысяч тенге;
неналоговые поступления 22200 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 80000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 4689678 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1361058 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 557220 тысяч тенге;
субвенции 2771400 тысяч тенге;
2)затраты 7901400 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование (-) 4443 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 4443 тысячи тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета (-) 656794 тысячи тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 656794 тысячи тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Қапшағай қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 29-131 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2018 жылғы 28 сәуірдегі № 34-153 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 14 мамырда № 4699 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қапшағай қалалық мәслихатының "Қапшағай қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 29-131 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4468 тіркелген, 2018 жылдың 27 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер 7240163 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2448285 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 22200 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 80000 мың теңге;
трансферттер түсімі 4689678 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1361058 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 557220 мың теңге;
субвенциялар 2771400 мың теңге;
2)шығындар 7901400 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу (-) 4443 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 4443 мың теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) (-) 656794 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 656794 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата "По социально-экономическому развитию, бюджету, производству, развитию малого и среднего предпринимательства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Капшагайского
городского маслихата Е. Кашаганов
Секретарь Капшагайского
городского маслихата К. Ахметтаев
Приложение к решению Капшагайского городского маслихата от 28 апреля 2018 года № 34-153 "О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 29-131 "О бюджете города Капшагай на 2018-2020 годы"

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың "Әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет, өндіріс, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қапшағай қалалық мәслихатының
сессия төрағасы Е. Кашаганов
Қапшағай қалалық мәслихатының
хатшысы К. Ахметтаев
Қапшағай қалалық мәслихатының 2018 жылғы 28 сәуірдегі "Қапшағай қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 29-131 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 34-153 шешіміне қосымша