О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 25 декабря 2017 года № 30-132 "О бюджетах сельских округов города Капшагай на 2018-2020 годы"
Решение Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 8 августа 2018 года № 39-168. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 29 августа 2018 года № 4806
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Капшагайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Капшагайского городского маслихата "О бюджетах сельских округов города Капшагай на 2018-2020 годы" от 25 декабря 2017 года № 30-132 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4471, опубликован 26 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Заречного сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 31676 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 19090 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов 12856 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 5220 тысяч тенге;
субвенции 7366 тысяч тенге;
2) затраты 31676 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.".
"2. Утвердить бюджет Шенгельдинского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 33565 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 25825 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов 7740 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 7740 тысяч тенге;
6) затраты 33565 тысяч тенге;
7) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тысяч тенге;
8) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
9) дефицит (профицит) бюджета 0 тысяч тенге;

"Қапшағай қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 30-132 шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2018 жылғы 8 тамыздағы № 39-168 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 29 тамызда № 4806 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қапшағай қалалық мәслихатының "Қапшағай қаласының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 30-132 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4471 тіркелген, 2018 жылдың 26 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Заречный ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 31676 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 19090 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
трансферттер түсімі 12586 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 5220 мың теңге;
субвенциалар 7366 мың теңге;
2) шығындар 31676 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
қаржылық активтерді алу 0 мың теңге;
мемлекеттік активтерді сатудан түскен түсім 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.".
"2. 2018-2020 жылдарға арналған Шеңгелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 33565 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 25825 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 мың теңге;
трансферттер түсімі 7740 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 7740 мың теңге;
2) шығындар 33565 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.".
2. Приложение 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата "По социально-экономическому развитию, бюджету, производству, развитию малого и среднего предпринимательства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Капшагайского
городского маслихата Г. Жилкибаев
Секретарь Капшагайского
городского маслихата К. Ахметтаев

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың "Әлеуметтік-экономикалық даму, бюджет, өндіріс, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қапшағай қалалық мәслихатының
сессия төрағасы Г. Жилкибаев
Қапшағай қалалық
мәслихатының хатшысы К. Ахметтаев

Приложение 1 к решению Капшагайского городского маслихата от "8" апвгуста 2018 года № 39-168 "О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 25 декабря 2017 года № 30-132 "О бюджетах сельских округов города Капшагай на 2018-2020 годы"
Приложение 1 к решению Капшагайского городского маслихата от 25 декабря 2017 года № 30-132 "О бюджетах сельских округов города Капшагай на 2018-2020 годы"
Бюджет Заречного сельского округа на 2018 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Қапшағай қалалық мәслихатының 2018 жылғы "8" тамыз "Қапшағай қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 30-132 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 39-168 шешіміне 1-қосымша
Қапшағай қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 30-132 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған Заречный ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

Приложение к решению Капшагайского городского маслихата от 8 августа 2018 года № 39-168 "О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 25 декабря 2017 года № 30-132 "О бюджетах сельских округов города Капшагай на 2018-2020 годы"
Приложение 4 к решению Капшагайского городского маслихата от 25 декабря 2017 года № 30-132 "О бюджетах сельских округов города Капшагай на 2018-2020 годы"
Бюджет Шенгельдинского сельского округа на 2018 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Қапшағай қалалық мәслихатының 2018 жылғы 8 тамыздағы "Қапшағай қаласының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 30-132 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 39-168 шешіміне қосымша
Қапшағай қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 30-132 шешіміне 4-қосымша
2018 жылға арналған Шеңгелді ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер