О бюджетах сельских округов Аксуского района на 2019-2021 годы
Решение Аксуского районного маслихата Алматинской области от 28 декабря 2018 года № 37-179. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 22 января 2019 года № 5022.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Аксуского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 44724 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 5215 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 39509 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 26815 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 12694 тысячи тенге;
2) затраты 45343 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 619 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 619 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аксуского районного маслихата Алматинской области от 13.12.2019 № 53-246 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Утвердить бюджет Есеболатовского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 26362 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 4920 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 21442 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 9944 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 11498 тысяч тенге;
2) затраты 26582 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 220 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 220 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Аксуского районного маслихата Алматинской области от 13.12.2019 № 53-246 (вводится в действие с 01.01.2019).

Ақсу ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 37-179 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 22 қаңтарда № 5022 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Ақсу ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 44724 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5215 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 39509 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 26815 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 12694 мың теңге;
2) шығындар 45343 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 619 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 619 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 13.12.2019 № 53-246 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019-2021 жылдарға арналған Есеболатов ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 26362 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4920 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 21442 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 9944 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 11498 мың теңге;
2) шығындар 26582 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 220 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 220 мың теңге.
Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 13.12.2019 № 53-246 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 701 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 701 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Аксуского районного маслихата Алматинской области от 13.12.2019 № 53-246 (вводится в действие с 01.01.2019).
8. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Аксуского районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-культурной сферы, молодежной политики, законности и защиты прав".

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 701 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 701 мың теңге.
Ескерту. 7 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 13.12.2019 № 53-246 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақсу аудандық мәслихатының "Бюджет, әлеуметтік-мәдениет саласы, жастар саясаты, заңдылық және құқық қорғау мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.