О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 26-141 "О бюджете Жамбылского района на 2018-2020 года"
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 26 февраля 2018 года № 28-149. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 12 марта 2018 года № 4543
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пункта 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата "О бюджете Жамбылского района на 2018-2020 года" от 20 декабря 2017 года № 26-141 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных прававых актов № 4457, опубликован 29 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 15 622 763 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 055 017 тысяч тенге;
неналоговые поступления 49 040 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 57 846 тысяч тенге;
поступления трансфертов 12 460 860 тысяч тенге;
2) затраты 15 670 196 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 16 029 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 54 113 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 38 084 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 2 027 тенге;

Жамбыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 26-141 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 ақпандағы № 28-149 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 12 наурызда № 4543 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнің 104-бабының 4-тамағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының "Жамбыл ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 26-141 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4457 тіркелген, 2018 жылдың 29 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 15 622 763 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 3 055 017 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 49 040 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 57 846 мың теңге;
трансферттердің түсiмдері 12 460 860 мың теңге;
2) шығындар 15 670 196 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 16 029 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 54 113 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 38 084 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 2 027 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 65 489 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 65 489 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жамбылского районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 65 489 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 65 489 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл аудандық мәслихатының "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Жамбылского
районного маслихата Батырбаев Т. Б.
Секретарь Жамбылского районного маслихата Журын С. М.
Приложение к решению Жамбылского районного маслихата от "26" февраля 2018 года № 28-149 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 26-141 "О бюджете Жамбылского района на 2018-2020 года"

4. Осы шешiм 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Жамбыл аудандық мәслихатының сессия төрағасы Батырбаев Т.Б.
Жамбыл аудандық мәслихатының хатшысы Жұрын С. М.
Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы "26" ақпандағы "Жамбыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 26-141 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 28-149 шешіміне қосымша