О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 27-144 "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2018-2020 года"
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 5 марта 2018 года № 29-154. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 марта 2018 года № 4577
В соответствии c пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2018-2020 года" от 22 декабря 2017 года № 27-144 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных прававых актов № 4493, опубликован 6 февраля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аккайнарского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 38 573 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 8 052 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 30 521 тысяча тенге;
2) затраты 38 573 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"2. Утвердить бюджет Актерекского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 20 892 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 575 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 16 317 тысяч тенге;
2) затраты 20 892 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"3. Утвердить бюджет Аксенгирского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

Жамбыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 27-144 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 наурыздағы № 29-154 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 19 наурызда № 4577 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 27-144 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4493 тіркелген, 2018 жылдың 6 ақпанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Аққайнар ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 38 573 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 8 052 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 30 521 мың теңге;
2) шығындар 38 573 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 0 теңге.";
"2. 2018-2020 жылдарға арналған Ақтерек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 20 892 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 4 575 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 16 317 мың теңге;
2) шығындар 20 892 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 0 теңге.";
"3. 2018-2020 жылдарға арналған Ақсеңгір ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 45 284 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 6 265 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 39 019 тысяч тенге;
2) затраты 45 284 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"4. Утвердить бюджет Бериктасского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 58 044 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 695 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 54 349 тысяч тенге;
2) затраты 58 044 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"5. Утвердить бюджет Дегересского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 54 385 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 6 934 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 47 451 тысячи тенге;
2) затраты 54 385 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"6. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 30 505 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 11 928 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 18 577 тысяч тенге;
2) затраты 30 505 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"7. Утвердить бюджет Каракастекского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

1) кiрiстер 45 284 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 6 265 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 39 019 мың теңге;
2) шығындар 45 284 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 0 теңге.";
"4. 2018-2020 жылдарға арналған Беріктас ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 58 044 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 3 695 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 54 349 мың теңге;
2) шығындар 58 044 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 0 теңге.";
"5. 2018-2020 жылдарға арналған Дегерес ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 54 385 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 6 934 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 47 451 мың теңге;
2) шығындар 54 385 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 0 теңге.";
"6. 2018-2020 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 30 505 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 11 928 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 18 577 мың теңге;
2) шығындар 30 505 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 0 теңге.";
"7. 2018-2020 жылдарға арналған Қарақастек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 78 077 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 347 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 70 730 тысяч тенге;
2) затраты 78 077 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"8. Утвердить бюджет Карасуского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 22, 23, 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 38 397 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 18 457 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 19 940 тысяч тенге;
2) затраты 38 397 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"9. Утвердить бюджет Каргалинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 25, 26, 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 98 361 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 98 361 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 0 тенге;
2) затраты 98 361 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"10. Утвердить бюджет Мынбаевского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 28, 29, 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 26 256 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 12 265 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 13 991 тысяча тенге;
2) затраты 26 256 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"11. Утвердить бюджет Матыбулакского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 31, 32, 33 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

1) кiрiстер 78 077 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 7 347 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 70 730 мың теңге;
2) шығындар 78 077 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 0 теңге.";
"8. 2018-2020 жылдарға арналған Қарасу ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23, 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 38 397 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 18 457 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 19 940 мың теңге;
2) шығындар 38 397 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 0 теңге.";
"9. 2018-2020 жылдарға арналған Қарғалы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26, 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 98 361 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 98 361 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 0 теңге;
2) шығындар 98 361 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 0 теңге.";
"10. 2018-2020 жылдарға арналған Мынбаев ауылдық округінің Бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29, 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 26 256 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 12 265 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 13 991 мың теңге;
2) шығындар 26 256 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 0 теңге.";
"11.2018-2020 жылдарға арналған Мәтібұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 31, 32, 33-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 40 107 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 036 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 33 071 тысяча тенге;
2) затраты 40 107 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"16. Утвердить бюджет Узынагашского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 46, 47, 48 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 382 550 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 239 918 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 142 632 тысячи тенге;
2) затраты 382 550 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"17. Утвердить бюджет Шолаккаргалинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 49, 50, 51 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 77 291 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 34 457 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 42 834 тысячи тенге;
2) затраты 77 291 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"18. Утвердить бюджет Шиенского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 52, 53, 54 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 43 634 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 920 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 38 714 тысяч тенге;
2) затраты 43 634 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"19. Утвердить бюджет Темиржолского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 55, 56, 57 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

1) кiрiстер 40 107 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 7 036 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 33 071 мың теңге;
2) шығындар 40 107 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 0 теңге.";
"16. 2018-2020 жылдарға арналған Ұзынағаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 46, 47, 48-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 382 550 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 239 918 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 142 632 мың теңге;
2) шығындар 382 550 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 0 теңге.";
"17. 2018-2020 жылдарға арналған Шолаққарғалы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 49, 50, 51-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 77 291 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 34 457 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 42 834 мың теңге;
2) шығындар 77 291 мың теңге
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 0 теңге.";
"18. 2018-2020 жылдарға арналған Шиен ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 52, 53, 54-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 43 634 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 4 920 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 38 714 мың теңге;
2) шығындар 43 634 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 0 теңге.";
"19. 2018-2020 жылдарға арналған Теміржол ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 55, 56, 57- қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55 к указанному решению изложить в новой редакции приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жамбылского районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл аудандық мәслихатының "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Жамбылского
районного маслихата Батырбаев Т. Б.
Секретарь Жамбылского районного маслихата Журын С. М.
Приложение 1 к решению Жамбылского районного маслихата от "5" марта 2018 года №29-154 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 27-144 "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2018-2020 года"

4. Осы шешiм 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Жамбыл аудандық мәслихатының сессия төрағасы Батырбаев Т. Б.
Жамбыл аудандық мәслихатының хатшысы Жұрын С. М.
Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы "5" наурыздағы "Жамбыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 27-144 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 29-154 шешіміне 1-қосымша

452
Отдел финансов района (города областного значения)
0
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 2 к решению Жамбылского районного маслихата от "5" марта 2018 года № 29-154 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 27-144 "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2018-2020 года"
Приложение 4 к решению Жамбылского районного маслихата от "22" декабря 2017 года № 27-144 "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2018-2020 года"
Бюджет Актерекского сельского округа на 2018 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1 Доходы

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
0
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы "5" наурыздағы "Жамбыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 27-144 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 29-154 шешіміне 2-қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы "22" желтоқсандағы "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" №27-144 шешіміне 4-қосымша
Ақтерек ауылдық округінің 2018 жылға арналған бюджетi
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Аталуы
Сомасы (мың теңге)
1 Кірістер

452
Отдел финансов района (города областного значения)
0
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 18 к решению Жамбылского районного маслихата от "5" марта 2018 года № 29-154 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 27-144 "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2018-2020 года"
Приложение 52
к решению Жамбылского районного маслихата от "22" декабря 2017 года № 27-144 "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2018-2020 года"
Бюджет Шиенского сельского округа на 2018 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1 Доходы

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
0
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы "5" наурыздағы "Жамбыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 27-144 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 29-154 шешіміне 18-қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы "22" желтоқсандағы "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" №27-144 шешіміне 52- қосымша
Шиен ауылдық округінің 2018 жылға арналған бюджетi
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Аталуы
Сомасы (мың теңге)
1 Кірістер