О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 26-141 "О бюджете Жамбылского района на 2018-2020 года"
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 29 ноября 2018 года № 46-214. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 6 декабря 2018 года № 4933
В соответствии c пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2018-2020 года" от 22 декабря 2017 года № 27-144 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4493, опубликован 6 февраля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аккайнарского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 39 575 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 751 тысячи тенге;
неналоговые поступления 303 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 31 521тысяча тенге;
2) затраты 39 575 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"2. Утвердить бюджет Актерекского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 21 129 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 719 тысяч тенге;
неналоговые поступления 93 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 16 317тысяч тенге;
2) затраты 21 129 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"3. Утвердить бюджет Аксенгирского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

Жамбыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 26-141 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 қарашадағы № 46-214 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 6 желтоқсанда № 4933 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 27-144 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4493 тіркелген, 2018 жылдың 6 ақпанында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Аққайнар ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1,2,3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 39 575 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 7 751 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 303 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 31 521 мың теңге;
2) шығындар 39 575 мың теңге;
3)таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 0 теңге.";
"2. 2018-2020 жылдарға арналған Ақтерек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4,5,6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 21 129 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 4 719 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 93 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 16 317 мың теңге;
2) шығындар 21 129 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 0 теңге.";
"3. 2018-2020 жылдарға арналған Ақсеңгір ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7,8,9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 48 998 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 098 тысяч тенге;
неналоговые поступления 18 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 41882 тысяч тенге;
2) затраты 48 998 тысячи тенге;
3)чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"4. Утвердить бюджет Бериктасского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 67 266 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 695 тысяч тенге;
неналоговые поступления 451 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 63 120 тысяч тенге;
2) затраты 67 266 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"5. Утвердить бюджет Дегересского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 55 506 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления6 542 тысячи тенге;
неналоговые поступления13 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 48 951 тысяча тенге;
2) затраты 55 506 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"6. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 30 700 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 11 000 тысяч тенге;
неналоговые поступления 153 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 19 547 тысяч тенге;
2) затраты 30 700 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"7. Утвердить бюджет Каракастекского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

1) кiрiстер 48 998 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 7 098 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 18 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 41 882 мың теңге;
2) шығындар 48 998 мың теңге;
3)таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 0 теңге.";
"4. 2018-2020 жылдарға арналған Беріктас ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10,11,12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 67 266 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 3 695 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 451 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 63 120 мың теңге;
2) шығындар 67 266 мың теңге;
3)таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 0 теңге.";
"5. 2018-2020 жылдарға арналған Дегерес ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13,14,15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 55 506 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 6 542 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 13 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 48 951 мың теңге;
2) шығындар 55 506 мың теңге;
3)таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 0 теңге.";
"6. 2018-2020 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16,17,18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 30 700 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 11 000 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 153 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 19 547 мың теңге;
2) шығындар 30 700 мың теңге;
3)таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 0 теңге.";
"7. 2018-2020 жылдарға арналған Қарақастек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19,20,21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 66 774 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 347 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 59 427 тысяч тенге;
2) затраты 66 774 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"8. Утвердить бюджет Карасуского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 22, 23, 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 40 031 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 18 499 тысяч тенге;
неналоговые поступления 76 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 21 456 тысяч тенге;
2) затраты 40 031 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"9. Утвердить бюджет Каргалинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 25, 26, 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 100 713 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 98 376 тысяч тенге;
неналоговые поступления 2 213 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 124 тенге;
2) затраты 100 713 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"10. Утвердить бюджет Мынбаевского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 28, 29, 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 30 802 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 15 634 тысяч тенге;
неналоговые поступления 1 177 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 13 991 тысяча тенге;
2) затраты 30 802 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"11. Утвердить бюджет Матыбулакского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 31, 32, 33 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

1) кiрiстер 66774 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 7 347 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі59 427мың теңге;
2) шығындар66 774мың теңге;
3)таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 0 теңге.";
"8. 2018-2020 жылдарға арналған Қарасу ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23, 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 40 031 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 18 499 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 76 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 21 456 мың теңге;
2) шығындар 40 031 мың теңге;
3)таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 0 теңге.";
"9. 2018-2020 жылдарға арналған Қарғалы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26, 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 100 713 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 98 376 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 2 213 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 124 теңге;
2) шығындар 100 713 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 0 теңге.";
"10. 2018-2020 жылдарға арналған Мынбаев ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29, 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 30 802 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 15 634 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 1 177 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі13 991 мың теңге;
2) шығындар 30 802 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 0 теңге.";
"11. 2018-2020 жылдарға арналған Мәтібұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің31, 32, 33-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 23 974 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 8 307 тысяч тенге;
неналоговые поступления1 765 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 13 902 тысячи тенге;
2) затраты 23 974 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"12. Утвердить бюджет Самсинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 34, 35, 36 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 67 535 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 140 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 60 395 тысяч тенге;
2) затраты 67 535 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"13. Утвердить бюджет Таранского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 37, 38, 39 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 79 083 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 380 тысяч тенге;
неналоговые поступления 171 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 71 532 тысячи тенге;
2) затраты 79 083 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"14. Утвердить бюджет Талапского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 40, 41, 42 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 19 417 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 940 тысяч тенге;
неналоговые поступления 104 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 15 373 тысячи тенге;
2) затраты 19 417 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"15. Утвердить бюджет Унгуртасского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 43, 44, 45 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

1) кiрiстер 23 974 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 8 307 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 1 765 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 13 902 мың теңге;
2) шығындар 23 974 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 0 теңге.";
"12. 2018-2020 жылдарға арналған Самсы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 34,35,36-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 67 535 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 7 140 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 60 395 мың теңге;
2) шығындар 67 535 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-)0теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 0 теңге.";
"13. 2018-2020 жылдарға арналған Таран ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 37, 38, 39-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 79 083 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 7 380 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 171 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 71 532 мың теңге;
2) шығындар 79 083 мың теңге;
3)таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 0 теңге.";
"14. 2018-2020 жылдарға арналған Талап ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 40, 41, 42-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 19 417 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 3 940 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 104 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 15 373 мың теңге;
2) шығындар 19 417 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 0 теңге.";
"15. 2018-2020 жылдарға арналған Үңгіртас ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 43, 44, 45-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 42 774 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 680 тысяч тенге;
неналоговые поступления 23 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 35 071 тысяча тенге;
2) затраты 42 774 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"16. Утвердить бюджет Узынагашского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 46, 47, 48 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 415 658тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 215 862 тысячи тенге;
неналоговые поступления 92 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 199 704 тысячи тенге;
2) затраты 415 658 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"17. Утвердить бюджет Шолаккаргалинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 49, 50, 51 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 86 721 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 34 457 тысяч тенге;
неналоговые поступления 2 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 52 262 тысячи тенге;
2) затраты 86 721 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"18. Утвердить бюджет Шиенского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 52, 53, 54 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 47 852 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 962 тысячи тенге;
неналоговые поступления 56 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 42 834 тысячи тенге;
2) затраты 47 852 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"19. Утвердить бюджет Темиржолского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 55, 56, 57 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

1) кiрiстер 42 774 мың теңге, оның iшiнде:
Салықтық түсiмдер 7 680 мың теңге;
Салықтық емес түсiмдер 23 мың теңге;
Негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
Трансферт тер түсiмі 35 071 мың теңге;
2) шығындар42 774 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 0 теңге.";
"16. 2018-2020 жылдарға арналған Ұзынағаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 46, 47, 48-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 415 658 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 215 862 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 92 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 199 704 мың теңге;
2) шығындар 415 658 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 0 теңге.";
"17. 2018-2020 жылдарға арналған Шолаққарғалы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 49, 50, 51-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 86 721 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 34 457 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 2 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 52 262 мың теңге;
2) шығындар 86 721 мың теңге
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 0 теңге.";
"18. 2018-2020 жылдарға арналған Шиен ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 52, 53, 54-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 47 852 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 4 962 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 56 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 42 834 мың теңге;
2) шығындар47 852 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 0 теңге.";
"19. 2018-2020 жылдарға арналған Теміржол ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 55, 56, 57-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жамбылского районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл аудандық мәслихатының Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Жамбылского районного маслихата М. Калыбаев
Секретарь Жамбылского районного маслихата С. Журын
Приложение 1 к решению Жамбылского районного маслихата от "29" ноября 2018 года № 46-214 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 27-144 "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2018-2020 года"

4. Осы шешiм 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Жамбыл аудандық мәслихатының сессия төрағасы М. Қалыбаев
Жамбыл аудандық мәслихатының хатшысы С. Жұрын
Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы "29" қарашадағы "Жамбыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 27-144 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 46-214 шешіміне 1-қосымша

452
Отдел финансов района (города областного значения)
0
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 2 к решению Жамбылского районного маслихата от "29" ноября 2018 года № 46-214 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 27-144 "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2018-2020 года"
Приложение 4 к решению Жамбылского районного маслихата от "22" декабря 2017 года № 27-144 "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2018-2020 года"
Бюджет Актерекского сельского округа на 2018 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
I. Доходы

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
0
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы "29" қарашадағы "Жамбыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 27-144 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 46-214 шешіміне 2-қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы "22" желтоқсандағы "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарғаарналған бюджеттері туралы" № 27-144 шешіміне 4-қосымша
Ақтерек ауылдық округінің 2018 жылға арналған бюджетi
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы (мың теңге)
I. Кірістер