О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 22-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2018-2020 годы"
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 23 февраля 2018 года № 24-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 12 марта 2018 года № 4546
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшиказахского районного маслихата "О бюджете Енбекшиказахского района на 2018-2020 годы" от 22 декабря 2017 года № 22-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4455, опубликован 24 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 19499814 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3890638 тысяч тенге;
неналоговые поступления 24318 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 99434 тысячи тенге;
поступление трансфертов 15485424 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные изьятия 420900 тысяч тенге;
целевые текущие трансферты 3409942 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 2704352 тысячи тенге;
субвенции 8950230 тысяч тенге;
2) затраты 19986418 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 72916 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 108225 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 35309 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 559520 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 559520 тысяч тенге.";
"2. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год объемы бюджетных изьятий из бюджетов города районного значения, сельских округов в районный бюджет в сумме 420900 тысяч тенге, в том числе:
Аватского сельского округа
Сельского округа Байдибек бия
Байтерекского сельского округа
Есикского городского округа
Жанашарского сельского округа
Каракемерского сельского округа
Казахстанского сельского округа
Рахатского сельского округа
Саймасайского сельского округа
Тургенского сельского округа
Шелекского сельского округа
9312 тысяч тенге;
26713 тысяч тенге;
7479 тысяч тенге;
168128 тысяч тенге;
20713 тысяч тенге;
24230 тысяч тенге;
9196 тысяч тенге;
23090 тысяч тенге;
12063 тысячи тенге;
29923 тысячи тенге;
90053 тысячи тенге.";

Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 22-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 ақпандағы № 24-2 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 12 наурызда № 4546 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Еңбекшіқазақ ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 22-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4455 тіркелген, 2018 жылдың 24 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімінің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 19499814 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3890638 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 24318 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 99434 мың теңге;
трансферттер түсімі 15485424 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік алып қоюлар 420900 мың теңге;
ағымдағы нысаналы трансферттер 3409942 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 2704352 мың теңге;
субвенциялар 8950230 мың теңге;
2) шығындар 19986418 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 72916 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 108225 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 35309 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 559520 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 559520 мың теңге.";
"2. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық маңызы бар қаланың, ауылдық округтардың бюджеттерінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемдері 420900 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Ават ауылдық округінен
Бәйдібек би ауылдық округінен
Бәйтерек ауылдық округінен
Есік қалалық округінен
Жанашар ауылдық округінен
Қаракемер ауылдық округінен
Қазақстан ауылдық округінен
Рахат ауылдық округінен
Саймасай ауылдық округінен
Түрген ауылдық округінен
Шелек ауылдық округінен
9312 мың теңге;
26713 мың теңге;
7479 мың теңге;
168128 мың теңге;
20713 мың теңге;
24230 мың теңге;
9196 мың теңге;
23090 мың теңге;
12063 мың теңге;
29923 мың теңге;
90053 мың теңге.";

"3. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов в сумме 284843 тысячи тенге, в том числе:
Ассинскому сельскому округу
Акшийскому сельскому округу
Балтабайскому сельскому округу
Болекскому сельскому округу
Бартогайскому сельскому округу
Каратурукскому сельскому округу
Каражотинскому сельскому округу
Кырбалтабайскому сельскому округу
Корамскому сельскому округу
Коктобинскому сельскому округу
Малыбайскому сельскому округу
Масакскому сельскому округу
Согетинскому сельскому округу
Ташкенсазскому сельскому округу
Тескенсуйскому сельскому округу
38827 тысяч тенге;
21749 тысяч тенге;
15233 тысячи тенге;
13015 тысяч тенге;
36584 тысячи тенге;
3822 тысячи тенге;
32748 тысячи тенге;
12435 тысяч тенге;
10130 тысяч тенге;
23392 тысячи тенге;
17926 тысяч тенге;
28298 тысяч тенге;
6657 тысяч тенге;
9736 тысяч тенге;
14291 тысяча тенге.".

"3. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен ауылдық округтардың бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері 284843 мың теңге сомасында көзделген, оның ішінде:
Ассы ауылдық округіне
Ақши ауылдық округіне
Балтабай ауылдық округіне
Бөлек ауылдық округіне
Бартоғай ауылдық округіне
Қаратұрық ауылдық округіне
Қаражота ауылдық округіне
Қырбалтабай ауылдық округіне
Қорам ауылдық округіне
Көктөбе ауылдық округіне
Малыбай ауылдық округіне
Масақ ауылдық округіне
Сөгеты ауылдық округіне
Ташкенсаз ауылдық округіне
Тескенсу ауылдық округіне
38827 мың теңге;
21749 мың теңге;
15233 мың теңге;
13015 мың теңге;
36584 мың теңге;
3822 мың теңге;
32748 мың теңге;
12435 мың теңге;
10130 мың теңге;
23392 мың теңге;
17926 мың теңге;
28298 мың теңге;
6657 мың теңге;
9736 мың теңге;
14291 мың теңге.".

4. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
5. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Енбекшиказахского районного маслихата "По соблюдению законодательства и бюджету".
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Енбекшиказахского
районного маслихата Кураметова Г.
Секретарь Енбекшиказахского
районного маслихата Ахметов Б.

4. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылау Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Заңдылықты сақтау және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
6. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Г. Кураметова
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихат хатшысы Б. Ахметов

Приложение 1 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от "23" февраля 2018 года № 24-2 "О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 22-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2018-2020 годы"
Приложение 1 утвержденное решением Енбекшиказахского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 22-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2018-2020 годы"
Районный бюджет на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы "23" ақпандағы "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 22-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 24-2 шешіміне 1-қосымша
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы "22" желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 22-1 шешіміне бекітілген 1 қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

1432055
464
Отдел образования района (города областного значения)
1432055
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
19984
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
38000
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
493954
012
Капитальные расходы государственного органа
7000
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
89000
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
784117
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1490941
1
Социальное обеспечение
600104
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
573804
005
Государственная адресная социальная помощь
573804
464
Отдел образования района (города областного значения)
26300
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
11109
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
15191
2
Социальная помощь
830086
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
830086
002
Программа занятости
282414
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
79080
006
Оказание жилищной помощи
95006
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
31046
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
13985
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
64841
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
202856
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
60858
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
60751
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
60751
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

1432055
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1432055
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19984
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
38000
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
493954
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7000
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
89000
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
784117
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
1490941
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
600104
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
573804
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
573804
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
26300
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
11109
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
15191
2
Әлеуметтік көмек
830086
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
830086
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
282414
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
79080
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
95006
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
31046
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
13985
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
64841
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
202857
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
60858
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
60751
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
60751
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер