Об установлении единых ставок фиксированного налога на территории Ескельдинского района
Решение Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 10 декабря 2018 года № 41-248. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 декабря 2018 года № 4950. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 18 августа 2020 года № 67-382
Сноска. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 18.08.2020 № 67-382 (вводится в действие с 01.01.2020).

Ескелді ауданының аумағында тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2018 жылғы 10 желтоқсандағы № 41-248 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 13 желтоқсанда № 4950 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 тамыздағы № 67-382 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 18.08.2020 № 67-382 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).

В соответствии с пунктом 3 статьи 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Ескельдинского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "Обеспечивающей земельные вопросы, сельское хозяйство и работы по охране природы".

"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 546-бабының 3-тармағына сәйкес, Ескелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді ауданы аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Жер мәселелері, ауыл шаруашылығы және табиғатты қорғау жұмыстарын қамтитын" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Ескельдинского районного маслихата Д. Идрисов
Секретарь Ескельдинского районного маслихата К. Алпысбаев
Приложение к решению Ескельдинского районного маслихата № 41-248 от 10 декабря 2018 года "Об установлении единых ставок фиксированного налога на территории Ескельдинского района"
Размеры единых ставок фиксированного налога на единицу налогообложения по Ескельдинскому району
№ п/п
Наименование объекта налогообложения
Размер единой ставки фиксированного налога на единицу налогообложения в месяц по Ескельдинскому району (в месячных расчетных показателях)
1
2
3
1.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
2
2.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
2
3.
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
2
4.
Игровая дорожка
10
5.
Карт
5
6.
Бильярдный стол
3
7.
Обменный пункт уполномоченной организации, расположенный в населенном пункте, за исключением городов Астаны и Алматы и специальной зоны
10

3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескелді аудандық мәслихатының сессия төрағасы Д. Идрисов
Ескелді аудандық мәслихатының хатшысы Қ. Алпысбаев
Ескелді аудандық мәслихатының 2018 жылғы 10 желтоқсандағы "Ескелді ауданы бойынша тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" № 41-248 шешіміне қосымша
Ескелді ауданы бойынша салық салу бірлігіне бірыңғай тіркелген салық ставкаларының мөлшерлері
Рет. №
Салық салу объектісінің атауы
Ескелді ауданы бойынша айына салық салу бірлігіне тіркелген салықтың базалық мөлшерлемелерінің (айлық есептік көрсеткіші)
1
2
3
1.
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
2
2.
Біреуден көп ойыншылардың қатысуымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
2
3.
Ойын өткізу үшін пайдаланылатын дербес компьютер
2
4.
Ойын жолы
10
5.
Карт
5
6.
Бильярд үстелі
3
7.
Астана және Алматы қалаларын және арнайы аймақты қоспағанда, уәкілетті ұйымның елді мекенде орналасқан айырбастау пункті
10