О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 20-105"О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2018-2020 годы"
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 26 ноября 2018 года № 35-162. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 29 ноября 2018 года № 4908
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Илийского районного маслихата "О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2018-2020 годы" от 25 декабря 2017 года № 20-105 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4487, опубликован 25 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Боралдай 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 410 911 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 274 066 тысяч тенге;
поступления трансфертов 136 845 тысяч тенге;
2) затраты 426 493 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 15 582 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 15 582 тысячи тенге.";
"2. Утвердить бюджет Ащыбулакского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 263 803 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 187 198 тысяч тенге;
поступления трансфертов 76 605 тысяч тенге;
2) затраты 275 451 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 11 648 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 11 648 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Байсеркенского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 272 755 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 257 787 тысяч тенге;
поступления трансфертов 14 968 тысяч тенге;
2) затраты 287 899 тысяч тенге;

Іле аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 20-105 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 қарашадағы № 35-162 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 29 қарашада № 4908 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле аудандық мәслихатының "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 20-105 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4487 тіркелген, 2018 жылдың 25 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Боралдай кентінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 410 911 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 274 066 мың теңге;
трансферттер түсімі 136 845 мың теңге;
2) шығындар 426 493 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 15 582 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 15 582 мың теңге.";
"2. 2018-2020 жылдарға арналған Ащыбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 263 803 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 187 198 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 76 605 мың теңге;
2) шығындар 275 451 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 11 648 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 11 648 мың теңге.";
"3. 2018-2020 жылдарға арналған Байсерке ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 272 755 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 257 787 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 14 968 мың теңге;
2) шығындар 287 899 мың теңге;

3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 15 144 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 15 144 тысячи тенге.";
"4. Утвердить бюджет Жетыгенского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 144 674 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 121 417 тысяч тенге;
поступления трансфертов 23 257 тысяч тенге;
2) затраты 150 434 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 5 760 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5 760 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет КазЦИКовского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 110 152 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 91 821 тысяча тенге;
поступления трансфертов 18 331 тысяча тенге;
2) затраты 113 369 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 3217 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 217 тысяч тенге.";
"6. Утвердить бюджет Караойского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 195 979 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 75 931 тысяча тенге;
поступления трансфертов 120 048 тысяч тенге;
2) затраты 201 038 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 5 059 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5 059 тысяч тенге.";
"7. Утвердить бюджет Куртинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 43 534 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 23 346 тысяч тенге;
поступления трансфертов 20 188 тысяч тенге;
2) затраты 51 032 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 7 498 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 7 498 тысяч тенге.";
"8. Утвердить бюджет Междуреченского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 22, 23, 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 150 838 тысяч тенге, в том числе:

3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 15 144 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 15 144 мың теңге.";
"4. 2018-2020 жылдарға арналған Жетіген ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 144 674 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 121 417 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 23 257 мың теңге;
2)шығындар 150 434 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5 760 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 5 760 мың теңге.";
"5. 2018-2020 жылдарға арналған КазЦИК ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 110 152 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 91 821 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 18 331 мың теңге;
2) шығындар 113 369 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 217 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 217 мың теңге.";
"6. 2018-2020 жылдарға арналған Қараой ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 195 979 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 75 931 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 120 048 мың теңге;
2) шығындар 201 038 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5 059 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 5 059 мың теңге.";
"7. 2018-2020 жылдарға арналған Күрті ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 43 534 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 23 346 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 20 188 мың теңге;
2) шығындар 51 032 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 7 498 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 7 498 мың теңге.";
"8. 2018-2020 жылдарға арналған Междуреченский ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23, 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 150 838 мың теңге, оның ішінде:

налоговые поступления 57 564 тысячи тенге;
поступления трансфертов 93 274 тысячи тенге.
2) затраты 158 143 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 7 305 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 7 305 тысяч тенге.";
"9. Утвердить бюджет Чапаевского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 25, 26, 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 86 989 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 60 155 тысяч тенге;
поступления трансфертов 26 834 тысячи тенге;
2) затраты 89 336 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 347 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 347 тысяч тенге.";
"10. Утвердить бюджет Энергетического сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 28, 29, 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 442 922 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 344 162 тысячи тенге;
поступления трансфертов 98 760 тысяч тенге;
2) затраты 455 321 тысяча тенге;

салықтық түсімдері 57 564 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 93 274 мың теңге;
2) шығындар 158 143 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 7 305 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 7 305 мың теңге.";
"9. 2018-2020 жылдарға арналған Чапаев ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26, 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 86 989 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 60 155 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 26 834 мың теңге;
2) шығындар 89 336 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 347 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 347 мың теңге.";
"10. 2018-2020 жылдарға арналған Энергетический ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29, 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 442 922 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 344 162 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 98 760 мың теңге;
2) шығындар 455 321 мың теңге;

3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 12 399 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 12 399 тысяч тенге.";
2. Приложение 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 к указанному решению соответственно изложить новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Илийского районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-экономического развития, транспорта, строительства, связи, промышленности, сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства".

3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 12 399 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 12 399 мың теңге.";
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Іле аудандық мәслихатының "Бюджет, әлеуметтік-экономикалық даму, көлік, құрылыс, байланыс, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Илийского районного маслихата С. Давлетов
Секретарь Илийского районного маслихата Р. Абилова
Приложение 1 к решению Илийского районного маслихата от "26 " ноября 2018 года № 36-162 "О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 20-105 "О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2018-2020 годы"

4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Іле аудандық мәслихатының сессия төрағасы С. Давлетов
Іле аудандық мәслихатының хатшысы Р. Абилова
Іле аудандық мәслихатының 2018 жылғы " 26" қарашадағы "Іле аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 20-105 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 35-162 шешіміне 1-қосымша

Приложения 3 к решению Илийского районного маслихата от " 26 " ноября 2018 года № 35-162 "О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 20-105 "О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2018-2020 годы"
Приложение 7 к решению Илийского районного маслихата от 25 декабря 2017года № 20-105 "О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2018-2020 годы"
Бюджет Байсеркенского сельского округа на 2018 год
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. Доходы

Іле аудандық мәслихатының 2018 жылғы " 26 " қарашадағы "Іле аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 20-105 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 35-162 шешіміне 3-қосымша
Іле аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 20-105 шешіміне 7-қосымша
2018 жылға арналған Байсерке ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
054
Возврат, использованных не по целевому назначению кредитов, выданных из районного (города областного значения) бюджета
0
Приложения 4 к решению Илийского районного маслихата от " 26 " ноября 2018 года № 35-162 "О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 20-105 "О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2018-2020 годы"
Приложение 10 к решению Илийского районного маслихата от 25 декабря 2017года № 20-105 "О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2018-2020 годы"
Бюджет Жетыгенского сельского округа на 2018 год
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
054
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетінен бөлінген нысыналы мақсатқа сай пайдаланылмаған кредиттерді қайтару
0
Іле аудандық мәслихатының 2018 жылғы " 26 " қарашадағы "Іле аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 20-105 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 35-162 шешіміне 4-қосымша
Іле аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 20-105 шешіміне 10-қосымша
2018 жылға арналған Жетыген ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
054
Возврат, использованных не по целевому назначению кредитов, выданных из районного (города областного значения) бюджета
0
Приложения 8 к решению Илийского районного маслихата от "26" ноября 2018 года № 35-162 "О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 20-105 "О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2018-2020 годы"
Приложение 22 к решению Илийского районного маслихата от 25 декабря 2017года № 20-105 "О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2018-2020 годы"
Бюджет Междуреченского сельского округа на 2018 год
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
054
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетінен бөлінген нысыналы мақсатқа сай пайдаланылмаған кредиттерді қайтару
0
Іле аудандық мәслихатының 2018 жылғы "26 " қарашадағы "Іле аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 20-105 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 35-162 шешіміне 8-қосымша
Іле аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 20-105 шешіміне 22-қосымша
2018 жылға арналған Междуреченск ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. Кірістер