О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 23-3 "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2018-2020 годы"
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 6 марта 2018 года № 26-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 26 марта 2018 года № 4585
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карасайского районного маслихата "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2018-2020 годы" от 25 декабря 2017 года № 23-3 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4479, опубликован 20 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Каскелен на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 986329 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 768666 тысячи тенге;
поступления трансфертов 217663 тысячи тенге;
2) затраты 986329 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"2. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 101690 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 91060 тысяч тенге;
поступления трансфертов 10630 тысяч тенге;
2) затраты 101690 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"3. Утвердить бюджет Елтайского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 159735 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 124858 тысяч тенге;
поступления трансфертов 34877 тысяч тенге;
2) затраты 159735 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

Қарасай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 23-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 6 наурыздағы № 26-3 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 26 наурызда № 4585 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 23-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4474 тіркелген, 2018 жылдың 20 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Қарасай ауданы Қаскелең қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 986329 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 768666 мың теңге;
трансферттер түсімі 217663 мың теңге;
2) шығындар 986329 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"2. Қарасай ауданы Жамбыл ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 101690 мың теңге,оның ішінде:
салықтық түсімдер 91060 мың теңге;
трансферттер түсімі 10630 мың теңге;
2) шығындар 101690 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"3. Қарасай ауданы Елтай ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 159735 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 124858 мың теңге;
трансферттер түсімі 34877 мың теңге;
2) шығындар 159735 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;

4) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"4. Утвердить бюджет Жанашамалганского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 174151 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 147685 тысяч тенге;
поступления трансфертов 26466 тысяч тенге;
2) затраты 174151 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"5. Утвердить бюджет Райымбекского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 332926 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 190346 тысяч тенге;
поступления трансфертов 142580 тысяч тенге;
2) затраты 332926 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"6. Утвердить бюджет Первомайского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 100408 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 70821 тысяча тенге;
поступления трансфертов 29587 тысяч тенге;
2) затраты 100408 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"7. Утвердить бюджет Жандосовского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 97526 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 88551 тысяч тенге;
поступления трансфертов 8975 тысяч тенге;
2) затраты 97526 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"8. Утвердить бюджет Умтылского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 22, 23, 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 150325 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 138555 тысяч тенге;
поступления трансфертов 11770 тысяч тенге.
2) затраты 150325 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"4. Қарасай ауданы Жаңашамалған ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 174151 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 147685 мың теңге;
трансферттер түсімі 26466 мың теңге;
2) шығындар 174151 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"5. Қарасай ауданы Райымбек ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 332926 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 190346 мың теңге;
трансферттер түсімі 142580 мың теңге;
2) шығындар 332926 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"6. Қарасай ауданы Бірінші май ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 100408 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 70821 мың теңге;
трансферттер түсімі 29587 мың теңге;
2) шығындар 100408 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"7. Қарасай ауданы Жандосов ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 97526 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 88551 мың теңге;
трансферттер түсімі 8975 мың теңге;
2) шығындар 97526 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"8. Қарасай ауданы Ұмтыл ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23, 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 150325 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 138555 мың теңге;
трансферттер түсімі 11770 мың теңге;
2) шығындар 150325 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;

4) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"9. Утвердить бюджет Шамалганского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 25, 26, 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 307172 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 216436 тысяч тенге;
поступления трансфертов 90736 тысяч тенге;
2) затраты 307172 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"10. Утвердить бюджет Иргелинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 28, 29, 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 291841 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 273398 тысяч тенге;
поступления трансфертов 18443 тысячи тенге;
2) затраты 291841 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"11. Утвердить бюджет Айтейского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 31, 32, 33 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 86042 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 76217 тысяч тенге;
поступления трансфертов 9825 тысяч тенге;
2) затраты 86042 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
2. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год объем бюджетных изъятий из бюджета города, сельских округов в районный бюджет в сумме 1492550 тысячи тенге, в том числе:
Города Каскелен 578518 тысяч тенге;
Жамбылского сельского округа 40295 тысяч тенге;
Елтайского сельского округа 68980 тысяч тенге;
Жанашамалганского сельского округа 97519 тысяч тенге;
Райымбекского сельского округа 105584 тысячи тенге;
Первомайского сельского округа 41691 тысяча тенге;
Жандосовсого сельского округа 56801 тысяча тенге;
Умтылский сельского округа 94677 тысяч тенге;
Шамалганского сельского округа 142621 тысяча тенге;
Иргелинского сельского округа 225992 тысяч тенге;
Айтейского сельского округа 39872 тысяч тенге.

4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"9. Қарасай ауданы Шамалған ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26, 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 307172 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 216436 мың теңге;
трансферттер түсімі 90736 мың теңге;
2) шығындар 307172 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"10. Қарасай ауданы 2018-2020 жылдарға арналған Іргелі ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29, 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 291841 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 273398 мың теңге;
трансферттер түсімі 18443 мың теңге;
2) шығындар 291841 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге";
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"11. Қарасай ауданы Әйтей ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 31, 32, 33-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 86042 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 76217 мың теңге;
трансферттер түсімі 9825 мың теңге;
2) шығындар 86042 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
2. Қарасай ауданы 2018 жылға арналған аудандық бюджетте қала, ауылдық округтері бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемі 1492550 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Қаскелең қаласынан 578518 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округінен 40295 мың теңге;
Елтай ауылдық округінен 68980 мың теңге;
Жаңашамалған ауылдық округінен 97519 мың теңге;
Райымбек ауылдық округінен 105584 мың теңге.
Бірінші май ауылдық округінен 41691 мың теңге;
Жандосов ауылдық округінен 56801 мың теңге;
Ұмтыл ауылдық округінен 94677 мың теңге;
Шамалған ауылдық округінен 142621 мың теңге;
Іргелі ауылдық округінен 225992 мың теңге;
Әйтей ауылдық округінен 39872 мың теңге.

3. Приложение 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению соответственно.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Карасайского районного маслихата "По экономике, бюджету, трудоустройству, развитию предпринимательства и социальной инфраструктуры".
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Карасайского
районного маслихата Д. Клышпаева
Секретарь Карасайского
районного маслихата А. Кошкимбаев

3. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарасай аудандық мәслихаттың "Экономика, бюджет, жұмыспен қамту, кәсіпкерлік пен инфрақұрылымдарды дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасай аудандық мәслихатының сессия төрағасы Д. Клышпаева
Қарасай аудандық мәслихатының хатшысы А. Көшкімбаев

Приложение 1 к решению Карасайского районного маслихата от "6" марта 2018 года № 26-3 "О внесении изменении в решение Карасайского районного маслихата от "25" декабря 2017 года № 23-3 "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2018-2020 годы"
Приложение 1 к решению Карасайского районного маслихата от "25" декабря 2017 года № 23-3 "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2018-2020 годы"
Бюджет города Каскелен на 2018 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

Қарасай аудандық мәслихатының 2018 жылғы "6" наурыздағы Қарасай аудандық мәслихатының 2017 жылғы "25" желтоқсандағы "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 23-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 26-3 шешіміне 1-қосымша
Қарасай аудандық мәслихатының 2017 жылғы "25" желтоқсандағы "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 23-3 шешіміне 1-қосымша
Қаскелең қаласының 2018 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 2 к решению Карасайского районного маслихата от "6" марта 2018 года № 26-3 "О внесении изменении в решение Карасайского районного маслихата от "25" декабря 2017 года № 23-3 "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2018-2020 годы"
Приложение 4 к решению Карасайского районного маслихата от "25" декабря 2017 года № 23-3 "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2018-2020 годы"
Бюджет Жамбылского сельского округа на 2018 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Қарасай аудандық мәслихатының 2018 жылғы "6" наурыздағы 2017 жылғы "25" желтоқсандағы "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 23-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 26-3 шешіміне 2-қосымша
Қарасай аудандық мәслихатының 2017 жылғы "25" желтоқсандағы "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 23-3 шешіміне 4-қосымша
Жамбыл ауылдық округінің 2018 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кірістер