О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 23-3 "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2018-2020 годы"
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 11 мая 2018 года № 29-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 22 мая 2018 года № 4712
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карасайского районного маслихата "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2018-2020 годы" от 25 декабря 2017 года № 23-3 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4479, опубликован 23 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Каскелен на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 987781 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 768666 тысячи тенге;
поступления трансфертов 219115 тысяч тенге;
2) затраты 997781 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 10000 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 10000 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 104400 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 91060 тысяч тенге;
поступления трансфертов 13340 тысяч тенге;
2) затраты 110236 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 5836 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5836 тысяч тенге.";
"10. Утвердить бюджет Иргелинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 28, 29, 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 291841 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 273398 тысяч тенге;
поступления трансфертов 18443 тысячи тенге;
2) затраты 293079 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

Қарасай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 23-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 11 мамырдағы № 29-3 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 22 мамырда № 4712 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 23-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4479 тіркелген, 2018 жылдың 23 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 10 -тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Қаскелең қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 987781 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 768666 мың теңге;
трансферттер түсімі 219115 мың теңге;
2) шығындар 997781 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 10000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 10000 мың теңге.";
"2. 2018-2020 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 104400 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 91060 мың теңге;
трансферттер түсімі 13340 мың теңге;
2) шығындар 110236 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5836 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 5836 мың теңге.";
"10. 2018-2020 жылдарға арналған Іргелі ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29, 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 291841 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 273398 мың теңге;
трансферттер түсімі 18443 мың теңге;
2) шығындар 293079 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге";

4) дефицит (профицит) бюджета (-) 1238 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1238 тысяч тенге.".
2. Приложение 1, 4, 28 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Карасайского районного маслихата "По экономике, бюджету, трудоустройству, развитию предпринимательства и социальной инфраструктуры".

4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1238 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1238 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 28-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарасай аудандық мәслихаттының "Экономика, бюджет, жұмыспен қамту, кәсіпкерлік пен әлеуметтік инфрақұрылымдарды дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Карасайского районного маслихата Д. Клышпаева
Секретарь Карасайского районного маслихата А. Кошкимбаев
Приложение 1 к решению Карасайского районного маслихата от 11 мая 2018 года № 29-3 "О внесении изменении в решение Карасайского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 23-3 "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2018-2020 годы"

4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасай аудандық мәслихатының сессия төрағасы Д. Клышпаева
Қарасай аудандық мәслихатының хатшысы А. Көшкімбаев
Қарасай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 11 мамырдағы "Қарасай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 23-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 29-3 шешіміне 1-қосымша

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 2 к решению Карасайского районного маслихата от 11 мая 2018 года № 29-3 "О внесении изменении в решение Карасайского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 23-3 "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2018-2020 годы"
Приложение 4 к решению Карасайского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 23-3 "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2018-2020 годы"
Бюджет Жамбылского сельского округа на 2018 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Қарасай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 11 мамырдағы "Қарасай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 23-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 29-3 шешіміне 2-қосымша
Қарасай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 23-3 шешіміне 4-қосымша
Жамбыл ауылдық округінің 2018 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кірістер