О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 22-130 "О бюджетах сельских округов Кербулакского района на 2018-2020 годы"
Решение Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 5 мая 2018 года № 32-170. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 мая 2018 года № 4700
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кербулакского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Кербулакского района на 2018-2020 годы" от 25 декабря 2017 года № 22-130 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4496, опубликован 24 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Алтынемелского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 20 079 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 032 тысяч тенге;
неналоговые поступления 1 403 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 13 644 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 0 тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 13 644 тысяч тенге;
2) затраты 20 079 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"2. Утвердить бюджет Жайнак батырского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 48 419 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 945 тысяч тенге;
неналоговые поступления 2 300 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 41 174 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 23 597 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 17 577 тысяч тенге;

Кербұлақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 22-130 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 мамырдағы № 32-170 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 14 мамырда № 4700 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кербұлақ аудандық мәслихатының "Кербұлақ ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 22-130 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4496 тіркелген, 2018 жылдың 24 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 және 10-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Алтынемел ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 20 079 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 032 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 1 403 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 13 644 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 0 теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 13 644 мың теңге;
2) шығындар 20 079 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"2. 2018-2020 жылдарға арналған Жайнақ батыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 48 419 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 945 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 2 300 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 41 174 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 23 597 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 17 577 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25 и 28 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и 10 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Кербулакского районного маслихата "По экономике и бюджету района, налогу, поддержке малого и среднего предпринимательства, коммунального хозяйства, озеленению и оказанию услуг населению".

4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25 және 28-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 және 10-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Кербұлақ аудандық мәслихатының "Аудан экономикасы мен бюджеті, салық, кіші және орта кәсіпкерлікті қолдау, коммуналдық шаруашылық, көгалдандыру және халыққа қызмет көрсету жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Кербулакского районного
маслихата Айнабеков Марат Нурмуханович
Исполняющий обязанности
секретаря Кербулакского
районного маслихата Айнабеков Марат Нурмуханович
Приложение 1 к решению Кербулакского районного маслихата от "5" мая 2018 года № 32-170 "О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 22-130 "О бюджетах сельских округов Кербулакского района на 2018-2020 годы"

4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кербұлақ аудандық
мәслихатының сессия төрағасы Айнабеков Марат Нурмуханович
Кербұлақ аудандық
мәслихаты хатшысының
міндетін атқарушы Айнабеков Марат Нурмуханович
Кербұлақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы "5" мамырдағы "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 22-130 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 32-170 шешіміне 1-қосымша