О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 22-130 "О бюджетах сельских округов Кербулакского района на 2018-2020 годы"
Решение Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 16 августа 2018 года № 38-197. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 7 сентября 2018 года № 4818
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кербулакского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Кербулакского района на 2018-2020 годы" от 25 декабря 2017 года № 22-130 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4496, опубликован 24 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Алтынемелского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 20 079 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 979 тысяч тенге;
неналоговые поступления 1 403 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 14 697 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 0 тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 14 697 тысяч тенге;
2) затраты 20 079 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"2. Утвердить бюджет Жайнак батырского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 55 884 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 838 тысяч тенге;
неналоговые поступления 2 300 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 49 746 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 34 062 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 15 684 тысячи тенге;

Кербұлақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 22-130 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 16 тамыздағы № 38-197 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 7 қыркүйекте № 4818 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кербұлақ аудандық мәслихатының "Кербұлақ ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 22-130 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4496 тіркелген, 2018 жылдың 24 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 және 10-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Алтынемел ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 20 079 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 979 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 1 403 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 14 697 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 0 теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 14 697 мың теңге;
2) шығындар 20 079 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"2. 2018-2020 жылдарға арналған Жайнақ батыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 55 884 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 838 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 2 300 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 49 746 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 34 062 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 15 684 мың теңге;

2) затраты 55 884 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"3. Утвердить бюджет Когалинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 72 871 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 22 466 тысяч тенге;
неналоговые поступления 4 863 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 45 542 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 16 869 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 28 673 тысячи тенге;
2) затраты 72 871 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"4. Утвердить бюджет Талдыбулакского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 16 249 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 181 тысяча тенге;
неналоговые поступления 6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 9 062 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 0 тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 9 062 тысячи тенге;
2) затраты 16 249 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"5. Утвердить бюджет Шубарского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 49 891 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 000 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 45 891 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 30 842 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 15 049 тысяч тенге;

2) шығындар 55 884 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"3. 2018-2020 жылдарға арналған Қоғалы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 72 871 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 22 466 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 4 863 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 45 542 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 16 869 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 28 673 мың теңге;
2) шығындар 72 871 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"4. 2018-2020 жылдарға арналған Талдыбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 16 249 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7 181 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 9 062 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 0 теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 9 062 мың теңге;
2) шығындар 16 249 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"5. 2018-2020 жылдарға арналған Шұбар ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 49 891 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 45 891 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 30 842 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 15 049 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25 и 28 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и 10 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Кербулакского районного маслихата "По экономике и бюджету района, налогу, поддержке малого и среднего предпринимательства, коммунального хозяйства, озеленению и оказанию услуг населению".

4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25 және 28-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4,, 5, 6, 7, 8, 9 және 10-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Кербұлақ аудандық мәслихатының "Аудан экономикасы мен бюджеті, салық, кіші және орта кәсіпкерлікті қолдау, коммуналдық шаруашылық, көгалдандыру және халыққа қызмет көрсету жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Кербулакского
районного маслихата М. Нурелов
Секретарь Кербулакского
районного маслихата Б. Рысбеков
Приложение 1 к решению Кербулакского районного маслихата от "16" августа 2018 года № 38-197 "О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 22-130 "О бюджетах сельских округов Кербулакского района на 2018 -2020 годы"

4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кербұлақ аудандық мәслихатының
сессия төрағасы М. Нұрелов
Кербұлақ аудандық
мәслихатының хатшысы Б. Рысбеков
Кербұлақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы "16" тамыздағы "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 22-130 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 38-197 шешіміне 1-қосымша