О внесении изменений в решение маслихата Коксуского района от 26 декабря 2017 года № 25-1 "О бюджетах сельских округов Коксуского района на 2018-2020 годы"
Решение Коксуского районного маслихата Алматинской области от 29 ноября 2018 года № 39-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 30 ноября 2018 года № 4911
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Коксуского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Коксуского района "О бюджетах сельских округов Коксуского района на 2018-2020 годы" от 26 декабря 2017 года № 25-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4498, опубликован 23 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Балпыкского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 353 517 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 97 659 тысяч тенге;
неналоговые поступления 1 038 тысяч тенге;
поступления трансфертов 254 820 тысяч тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 227 383 тысячи тенге;
субвенция 27 437 тысяч тенге;
2) затраты 353 517 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Жарлыозекского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 64 403 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 166 тысяч тенге;
неналоговые поступления 24 тысячи тенге;
поступления трансфертов 60 213 тысяч тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 44 414 тысяч тенге;
субвенция 15 799 тысяч тенге;
2) затраты 64 403 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Лабасинского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

Көксу ауданы мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы "Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 25-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 қарашадағы № 39-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 30 қарашада № 4911 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы мәслихатының "Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 25-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4498 тіркелген, 2018 жылдың 23 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Балпық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 353 517 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 97 659 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 1 038 мың теңге;
трансферттер түсімі 254 820 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 227 383 мың теңге;
субвенциялар 27 437 мың теңге;
2) шығындар 353 517 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.";
"2. 2018-2020 жылдарға арналған Жарлыөзек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 64 403 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 166 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 24 мың теңге;
трансферттер түсімі 60 213 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 44 414 мың теңге;
субвенциялар 15 799 мың теңге;
2) шығындар 64 403 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.";
"3. 2018-2020 жылдарға арналған Лабасы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 98 204 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 8 340 тысяч тенге;
неналоговые поступления 269 тысяч тенге;
поступления трансфертов 89 595 тысяч тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 76 478 тысяч тенге;
субвенция 13 117 тысяч тенге;
2) затраты 98 204 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.";
"4. Утвердить бюджет Мукрынского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 159 731 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 201 тысяча тенге;
неналоговые поступления 145 тысяч тенге;
поступления трансфертов 154 385 тысяч тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 139 389 тысяч тенге;
субвенция 14 996 тысяч тенге;
2) затраты 159 731 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Муканчинского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 47 984 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 6 434 тысячи тенге;
неналоговые поступления 72 тысячи тенге;
поступления трансфертов 41 478 тысяч тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 28 223 тысячи тенге;
субвенция 13 255 тысяч тенге;
2) затраты 47 984 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.";
"6. Утвердить бюджет Алгабасского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 51 206 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 956 тысяч тенге;
неналоговые поступления 526 тысяч тенге;
поступления трансфертов 47 724 тысячи тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 34 151 тысяча тенге;
субвенция 13 573 тысячи тенге;
2) затраты 51 206 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;

1) кірістер 98 204 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 8 340 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 269 мың теңге;
трансферттер түсімі 89 595 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 76 478 мың теңге;
субвенциялар 13 117 мың теңге;
2) шығындар 98 204 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.";
"4. 2018-2020 жылдарға арналған Мұқыры ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 159 731 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 201 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 145 мың теңге;
трансферттер түсімі 154 385 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 139 389 мың теңге;
субвенциялар 14 996 мың теңге;
2) шығындар 159 731 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.";
"5. 2018-2020 жылдарға арналған Мұқаншы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 47 984 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 6 434 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 72 мың теңге;
трансферттер түсімі 41 478 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 28 223 мың теңге;
субвенциялар 13 255 мың теңге;
2) шығындар 47 984 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың
теңге.";
"6. 2018-2020 жылдарға арналған Алғабас ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 51 206 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 956 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 526 мың теңге;
трансферттер түсімі 47 724 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 34 151 мың теңге;
субвенциялар 13 573 мың теңге;
2) шығындар 51 206 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.";
"7. Утвердить бюджет Енбекшинского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 51 734 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 870 тысяч тенге;
неналоговые поступления 28 тысяч тенге;
поступления трансфертов 47 836 тысяч тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 32 093 тысячи тенге;
субвенция 15 743 тысячи тенге;
2) затраты 47 836 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджет 0 тысяч тенге.".

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.";
"7. 2018-2020 жылдарға арналған Еңбекші ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 51 734 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 870 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 28 мың теңге;
трансферттер түсімі 47 836 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 32 093 мың теңге;
субвенциялар 15 743 мың теңге;
2) шығындар 47 836 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.".

2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию маслихата Коксуского района "По экономическому развитию района, местному бюджету, охраны природы и вопросам сельского хозяйства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
маслихата Коксуского района К. Жунусов
Секретарь маслихата
Коксуского района А. Досымбеков

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Көксу ауданы мәслихатының "Ауданның экономикалық дамуы, жергілікті бюджет, табиғатты қорғау және ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көксу ауданы мәслихатының
сессия төрағасы К. Жунусов
Көксу ауданы
мәслихатының хатшысы А. Досымбеков

Приложение 1 к решению маслихата Коксуского района "29" ноября 2018 года № 39-1 "О внесении изменений в решение маслихата Коксуского района от 26 декабря 2017 года № 25-1 "О бюджетах сельских округов Коксуского района на 2018-2020 годы"
Приложение 1 к решению маслихата Коксуского района от 26 декабря 2017 года № 25-1 "О бюджетах сельских округов Коксуского района на 2018-2020 годы"
Бюджет Балпыкского сельского округа на 2018 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

Көксу ауданы мәслихатының 2018 жылғы "29" қарашадағы "Көксу ауданы мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы "Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 25-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 39-1 шешіміне 1-қосымша
Көксу ауданы мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы "Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 25-1 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған Балпық ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың тенге)
Сынып
Кішi сыныбы
Атауы

4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
5. Дефицит (профицит) бюджета
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита ) бюджета
0
Приложение 2 к решению маслихата Коксуского района "29" ноября 2018 года № 39-1 "О внесении изменений в решение маслихата Коксуского района от 26 декабря 2017 года № 25-1 "О бюджетах сельских округов Коксуского района на 2018-2020 годы"

4. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Санаты
Сомасы
(мың тенге)
Сынып
Кішi сыныбы
Атауы
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
Көксу ауданы мәслихатының 2018 жылғы "29" қарашадағы "Көксу ауданы мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы "Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 25-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 39-1 шешіміне 2-қосымша

480
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
327
13
Прочие
2676
9
Прочие
2676
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
2676
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства населенных пунктов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
2676
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
3. Чистое бюджетное кредитование
0
Функциональная группа
Сумма
(тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
5. Дефицит (профицит) бюджета
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита ) бюджета
0
Приложение 4 к решению маслихата Коксуского района "29" ноября 2018 года № 39-1 "О внесении изменений в решение маслихата Коксуского района от 26 декабря 2017 года № 25-1 "О бюджетах сельских округов Коксуского района на 2018-2020 годы"
Приложение 10 к решению маслихата Коксуского района от 26 декабря 2017 года № 25-1 "О бюджетах сельских округов Коксуского района на 2018-2020 годы"
Бюджет Мукрынского сельского округа на 2018 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

480
011
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
327
13
Басқалар
2676
9
Басқалар
2676
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
2676
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға ауылдық елді мекендерді жайластыруды шешуге арналған іс-шараларды іске асыру
2676
Санаты
Сомасы
(мың тенге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
3.Таза бюджеттік кредиттеу
0
Функционалдық топ
Сомасы
(мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
4. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Санаты
Сомасы
(мың тенге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
Көксу ауданы мәслихатының 2018 жылғы "29" қарашадағы "Көксу ауданы мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы "Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 25-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 39-1 шешіміне 4-қосымша
Көксу ауданы мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы "Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 25-1 шешіміне 10-қосымша
2018 жылға арналған Мұқыры ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың тенге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы