О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 6-28-182 "О бюджетах города Жаркент и сельских округов Панфиловского района на 2018-2020 годы"
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 27 апреля 2018 года № 6-35-221. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 мая 2018 года № 4701
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Панфиловского районного маслихата "О бюджетах города Жаркент и сельских округов Панфиловского района на 2018-2020 годы" от 26 декабря 2017 года № 6-28-182 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4477, опубликован 25 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 2, 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Айдарлинского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 29341 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 3942 тысячи тенге;
поступления трансфертов 25399 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 8021 тысяча тенге;
субвенция 17378 тысяч тенге;
2) затраты 29341 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.";
"7. Утвердить бюджет Конуроленского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 65216 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2099 тысяч тенге;
поступления трансфертов 63117 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 39890 тысяч тенге;
субвенция 23227 тысяч тенге;
2) затраты 65216 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.".
2. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

Панфилов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы "Панфилов ауданының Жаркент қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 6-28-182 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 сәуірдегі № 6-35-221 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 15 мамырда № 4701 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының "Панфилов ауданының Жаркент қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 6-28-182 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4477 тіркелген, 2018 жылдың 25 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 2, 7-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2018-2020 жылдарға арналған Айдарлы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 29341 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3942 мың теңге;
трансферттер түсімі 25399 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 8021 мың теңге;
субвенциялар 17378 мың теңге;
2) шығындар 29341 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.";
"7. 2018-2020 жылдарға арналған Қоңырөлең ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 65216 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2099 мың теңге;
трансферттер түсімі 63117 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 39890 мың теңге;
субвенциялар 23227 мың теңге;
2) шығындар 65216 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

8. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Панфиловского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономики, аграрным, предпринимательства, производства, автомобильных дорог и строительства".
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Панфиловского районного
маслихата М. Турлыбеков
Секретарь Панфиловского
районного маслихата Е. Шокпаров
Приложение 1 к решению Панфиловского районного маслихата от "27" апреля 2018 года № 6-35-221 "О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 6-28-182 "О бюджетах города Жаркент и сельских округов Панфиловского района на 2018-2020 годы"

8. Осы шешімнің орындалуын бақылау Панфилов аудандық мәслихатының "Бюджет, экономика, аграрлық, кәсіпкерлік, өндіріс, автокөлік жолдары және құрылыс мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
9. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Панфилов аудандық мәслихатының
сессиясы төрағасы М. Тұрлыбеков
Панфилов аудандық
мәслихатының хатшысы Е. Шоқпаров
Панфилов аудандық мәслихатының 2018 жылғы "27" сәуірдегі "Панфилов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы "Панфилов ауданының Жаркент қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 6-28-182 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 6-35-221 шешіміне 1-қосымша