О признании утратившими силу некоторых решений Талгарского районного маслихата
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 28 марта 2018 года № 27-136. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 12 апреля 2018 года № 4638
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Талгарского районного маслихата:
1) "О повышении базовых ставок земельного налога и единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Талгарскому району" от 20 мая 2016 года № 4-21 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3881, опубликован 15 июня 2016 года в Инфармационно-правовой системе "Әділет" нормативных правовых актов Республики Казахстан);
2) "Об установлении единых ставок фиксированного налога по Талгарскому району" от 20 июля 2016 года № 6-30 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3937, опубликован 21 сентября 2016 года в Инфармационно-правовой системе "Әділет" нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Талгарского районного маслихата А. Н. Умирзакова.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата А. Сембаев
Секретарь районного маслихата Ж. Енкебайулы

Талғар аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 наурыздағы № 27-136 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 12 сәуірде № 4638 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талғар аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Талғар ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" 2016 жылғы 20 мамырдағы № 4-21 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3881 тіркелген, 2016 жылдың 15 маусымында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
2) "Талғар ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы" 2016 жылғы 20 шілдедегі № 6-30 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3937 тіркелген, 2016 жылдың 21 қыркүйегінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талғар аудандық мәслихаты аппаратының басшысы А. Н. Умирзаковқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы А. Сембаев
Аудандық мәслихат
хатшысы Ж. Еңкебайұлы