О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 22-113 "О бюджете Талгарского района на 2018-2020 годы"
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 6 августа 2018 года № 33-163. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 августа 2018 года № 4799
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талгарского районного маслихата "О бюджете Талгарского района на 2018-2020 годы" от 22 декабря 2017 года № 22-113 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4465, опубликован 24 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 16 636 192 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 936 103 тысячи тенге;
неналоговые поступления 14 648 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 800 000 тысяч тенге;
поступление трансфертов 12 668 239 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 3999 636 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 2 112 253 тысяч тенге;
субвенции 6 556 350 тысяч тенге;
2) затраты 17 181 594 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 108 519 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 126 263 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 17 744 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 653 921 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 653 921 тысяча тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Талғар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 22-113 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 6 тамыздағы № 33-163 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 28 тамызда № 4799 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талғар аудандық мәслихатының "Талғар ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 22-113 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4465 тіркелген, 2018 жылғы 24 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 16 636 192 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 936 103 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 14 648 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 800 000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 12 668 239 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 3 999 636 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 2 112 253 мың теңге;
субвенциялар 6 556 350 мың теңге;
2) шығындар 17 181 594 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 108 519 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 126 263 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 17 744 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 653 921 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 653 921 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Талгарского районного маслихата "По вопросам социально-экономического развития, тарифной политики, развития малого и среднего предпринимательства и бюджета".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Талгарского районного
маслихата Б. Кудабаев
Секретарь
Талгарского районного
маслихата Ж. Енкебайулы
Приложение 1 к решению Талгарского районного маслихата от 06 августа 2018 года № 33-163 "О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 22-113 "О бюджете Талгарского района на 2018-2020 годы"

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талғар аудандық мәслихатының "Әлеуметтік-экономикалық дамыту, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту және бюджет мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талғар аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы Б. Құдабаев
Талғар аудандық
мәслихатының хатшысы Ж. Еңкебайұлы
Талғар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 06 тамыздағы "Талғар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 22-113 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 33-163 шешіміне 1-қосымша