О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 6-23-141 "О бюджете Уйгурского района на 2018-2020 годы"
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 28 февраля 2018 года № 6-26-154. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 марта 2018 года № 4556
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уйгурского районного маслихата "О бюджете Уйгурского района на 2018-2020 годы" от 20 декабря 2017 года № 6-23-141 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4456, опубликован 30 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 7900459 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1556741 тысяча тенге;
неналоговые поступления 5915 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 88577 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6249226 тысяч тенге; в том числе:
целевые текущие трансферты 1031840 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1254106 тысяч тенге;
субвенции 3963280 тысяч тенге;
2) затраты 8037575 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 13384 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 36075 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 22691 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 150500 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 150500 тысяч тенге.".

Ұйғыр аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 6-23-141 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 ақпандағы № 6-26-154 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 15 наурызда № 4556 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұйғыр аудандық мәслихатының "Ұйғыр ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 6-23-141 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4456 тіркелген, 2018 жылдың 30 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 7900459 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 1556741 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 5915 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 88577 мың теңге;
трансферттер түсімі 6249226 мың теңге, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1031840 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1254106 мың теңге;
субвенциялар 3963280 мың теңге;
2) шығындар 8037575 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 13384 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 36075 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 22691 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (–) 150500 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 150500 мың теңге.".

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Уйгурского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономического развития, промышленности, транспорта, строительства, связи, торговли, туризма и жилья".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года
Председатель сессии
Уйгурского районного маслихата Г. Арзиева
Секретарь Уйгурского
районного маслихата Н. Есжан
Приложение к решению Уйгурского районного маслихата от "28" февраля 2018 года № 6-26-154 "О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 6-23-141 "О бюджете Уйгурского района на 2018-2020 годы"

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ұйғыр аудандық мәслихатының "Бюджет, экономикалық даму, өнеркәсіп, көлік, құрылыс, байланыс, сауда, туризм, тұрғын үй мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұйғыр аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Г. Арзиева
Ұйғыр аудандық
мәслихатының хатшысы Н. Есжан
Ұйғыр аудандық мәслихатының 2018 жылғы "28" ақпандағы "Ұйғыр аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 6-23-141 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 6-26-254 шешіміне қосымша

15728
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
51342
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
115873
012
Капитальные расходы государственного органа
375
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
19300
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
122261
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
74176
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
638755
1
Социальное обеспечение
245584
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
244415
005
Государственная адресная социальная помощь
244415
464
Отдел образования района (города областного значения)
1169
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1169
2
Социальная помощь
360313
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
360313
002
Программа занятости
123355
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
37100
006
Оказание жилищной помощи
39900
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
7833
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6993
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
62595
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
41630
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
40907
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
32858
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
32858
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
25230
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3561
021
Капитальные расходы государственного органа
375
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов

15728
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
51342
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
115873
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
375
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
19300
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
122261
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
74176
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
638755
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
245584
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
244415
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
244415
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1169
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1169
2
Әлеуметтiк көмек
360313
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
360313
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
123355
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
37100
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
39900
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
7833
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6993
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
62595
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
41630
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
40907
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
32858
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
32858
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25230
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3561
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
375
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру