О бюджетах сельских округов Кегенского района на 2018–2020 годы
Решение Кегенского районного маслихата Алматинской области от 20 августа 2018 года № 7-23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 5 сентября 2018 года № 4812.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кегенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кегенского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 122298 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 17821 тысяча тенге;
поступления трансфертов 104477 тысяч тенге;
2) затраты 122298 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Кегенского районного маслихата Алматинской области от 07.12.2018 № 11-38 (вводится в действие с 20.08.2018).
2. Утвердить бюджет Жаланашского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 13903 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 5248 тысяч тенге;
поступления трансфертов 8655 тысяч тенге;
2) затраты 13903 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Кегенского районного маслихата Алматинской области от 07.12.2018 № 11-38 (вводится в действие с 20.08.2018).
3. Утвердить бюджет Жылысайского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 6115 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1909 тысяч тенге;
поступления трансфертов 4206 тысяч тенге;
2) затраты 6115 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Кегенского районного маслихата Алматинской области от 07.12.2018 № 11-38 (вводится в действие с 20.08.2018).

Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2018–2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 тамыздағы № 7-23 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 5 қыркүйекте № 4812 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 9–1–бабының 2–тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6–бабының 1–тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кеген аудандық мәслихатыШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018–2020 жылдарға арналған Кеген ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3–қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 122298 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 17821 мың теңге;
трансферттер түсімдері 104477 мың теңге;
2) шығындар 122298 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 07.12.2018 № 11-38 шешімімен (20.08.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018–2020 жылдарға арналған Жалаңаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6–қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 13903 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5248 мың теңге;
трансферттер түсімдері 8655 мың теңге;
2) шығындар 13903 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 07.12.2018 № 11-38 шешімімен (20.08.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2018–2020 жылдарға арналған Жылысай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9–қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6115 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1909 мың теңге;
трансферттер түсімдері 4206 мың теңге;
2) шығындар 6115 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 3 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 07.12.2018 № 11-38 шешімімен (20.08.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).

4. Утвердить бюджет Карабулакского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 8948 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3293 тысячи тенге;
поступления трансфертов 5655 тысяч тенге;
2) затраты 8948 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Кегенского районного маслихата Алматинской области от 07.12.2018 № 11-38 (вводится в действие с 20.08.2018).
5. Утвердить бюджет Каркаринского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 7832 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 2396 тысяч тенге;
поступления трансфертов 5436 тысяч тенге;
2) затраты 7832 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения Кегенского районного маслихата Алматинской области от 07.12.2018 № 11-38 (вводится в действие с 20.08.2018).
6. Утвердить бюджет Узынбулакского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 9839 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2593 тысячи тенге;
поступления трансфертов 7246 тысяч тенге, в том числе:
2) затраты 9839 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения Кегенского районного маслихата Алматинской области от 07.12.2018 № 11-38 (вводится в действие с 20.08.2018).
7. Утвердить бюджет Шырганакского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 28076 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2668 тысяч тенге;
поступления трансфертов 25408 тысяч тенге, в том числе:
2) затраты 28076 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;

4. 2018–2020 жылдарға арналған Қарабұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12–қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 8948 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3293 мың теңге;
трансферттер түсімдері 5655 мың теңге;
2) шығындар 8948 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 4 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 07.12.2018 № 11-38 шешімімен (20.08.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2018–2020 жылдарға арналған Қарқара ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15–қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 7832 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2396 мың теңге;
трансферттер түсімдері 5436 мың теңге;
2) шығындар 7832 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 5 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 07.12.2018 № 11-38 шешімімен (12.08.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2018–2020 жылдарға арналған Ұзынбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18–қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 9839 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2593 мың теңге;
трансферттер түсімдері 7246 мың теңге;
2) шығындар 9839 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 6 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 07.12.2018 № 11-38 шешімімен (20.08.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2018–2020 жылдарға арналған Шырғанақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21–қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 28076 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2668 мың теңге;
трансферттер түсімдері 25408 мың теңге;
2) шығындар 28076 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 7 в редакции решения Кегенского районного маслихата Алматинской области от 07.12.2018 № 11-38 (вводится в действие с 20.08.2018).
8. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Кегенского районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 7 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 07.12.2018 № 11-38 шешімімен (20.08.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. Осы шешімнің орындалуын бақылау Кеген аудандық мәслихатының "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

9. Настоящее решение вводится в действие с 20 августа 2018 года.
Председатель сессии
Кегенского районного
маслихата С. Саниязов
Секретарь Кегенского
Районного маслихата Н. Советов
Приложение 1 к решению Кегенского районного маслихата от "20" августа 2018 года № 7-23 "О бюджетах сельских округов Кегенского района на 2018-2020 годы"
Бюджет Кегенского сельского округа на 2018 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Кегенского районного маслихата Алматинской области от 07.12.2018 № 11-38 (вводится в действие с 20.08.2018).
Категория
Класс
Сумма
Подкласс
Наименование
(тысяч тенге)
І. Доходы

9. Осы шешім 2018 жылғы 20 тамызынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кеген аудандық
мәслихатының сессия төрағасы С. Саниязов
Кеген аудандық
мәслихатының хатшысы Н. Советов
Кеген аудандық мәслихатының 2018 жылғы "20" тамыздағы "Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 7-23 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған Кеген ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 07.12.2018 № 11-38 шешімімен (20.08.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 3 к решению Кегенского районного маслихата от "20" августа 2018 года № 7-23 "О бюджетах сельских округов Кегенского района на 2018-2020 годы"
Бюджет Кегенского сельского округа на 2020 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Кеген аудандық мәслихатының 2018 жылғы "20" тамыздағы "Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 7-23 шешіміне 3-қосымша
2020 жылға арналған Кеген ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кірістер