О внесении изменений в решение Кегенского районного маслихата от 20 августа 2018 года № 7-23 "О бюджетах сельских округов Кегенского района на 2018-2020 годы"
Решение Кегенского районного маслихата Алматинской области от 7 декабря 2018 года № 11-38. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 декабря 2018 года № 4945
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кегенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кегенского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Кегенского района на 2018-2020 годы" от 20 августа 2018 года № 7-23 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4812, опубликован 18 сентября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кегенского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложения 1 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 122298 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 17821 тысяча тенге;
поступления трансфертов 104477 тысяч тенге;
2) затраты 122298 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"2. Утвердить бюджет Жаланашского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложения 2 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 13903 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 5248 тысяч тенге;
поступления трансфертов 8655 тысяч тенге;
2) затраты 13903 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"3. Утвердить бюджет Жылысайского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложения 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 6115 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1909 тысяч тенге;
поступления трансфертов 4206 тысяч тенге;
2) затраты 6115 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;

Кеген аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 тамыздағы "Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 7-23 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 11-38 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 11 желтоқсанда № 4945 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кеген аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кеген аудандық мәслихатының "Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2018 жылғы 20 тамыздағы № 7-23 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4812 тіркелген, 2018 жылдың 18 қыркүйегіндегі Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Кеген ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 122298 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 17821 мың теңге;
трансферттер түсімдері 104477 мың теңге;
2) шығындар 122298 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"2. 2018–2020 жылдарға арналған Жалаңаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 13903 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5248 мың теңге;
трансферттер түсімдері 8655 мың теңге;
2) шығындар 13903 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"3. 2018–2020 жылдарға арналған Жылысай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6115 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1909 мың теңге;
трансферттер түсімдері 4206 мың теңге;
2) шығындар 6115 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"4. Утвердить бюджет Карабулакского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложения 4 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 8948 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3293 тысячи тенге;
поступления трансфертов 5655 тысяч тенге;
2) затраты 8948 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"5. Утвердить бюджет Каркаринского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 5 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 7832 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 2396 тысяч тенге;
поступления трансфертов 5436 тысяч тенге;
2) затраты 7832 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"6. Утвердить бюджет Узынбулакского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложения 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 9839 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2593 тысячи тенге;
поступления трансфертов 7246 тысяч тенге, в том числе:
2) затраты 9839 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"7. Утвердить бюджет Шырганакского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложения 7 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 28076 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2668 тысяч тенге;
поступления трансфертов 25408 тысяч тенге, в том числе:
2) затраты 28076 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 к настоящему решению соответственно.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"4. 2018-2020 жылдарға арналған Қарабұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 8948 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3293 мың теңге;
трансферттер түсімдері 5655 мың теңге;
2) шығындар 8948 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"5. 2018-2020 жылдарға арналған Қарқара ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 5-қосымшасына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 7832 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2396 мың теңге;
трансферттер түсімдері 5436 мың теңге;
2) шығындар 7832 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"6. 2018-2020 жылдарға арналған Ұзынбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 6-қосымшасына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 9839 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2593 мың теңге;
трансферттер түсімдері 7246 мың теңге;
2) шығындар 9839 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"7. 2018-2020 жылдарға арналған Шырғанақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7-қосымшасына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 28076 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2668 мың теңге;
трансферттер түсімдері 25408 мың теңге;
2) шығындар 28076 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19-қосымшаларына тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, және 7-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Кегенского районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".
4. Настоящее решение вводится в действие с 20 августа 2018 года.
Председатель сессии
Кегенского районного
маслихата С. Саниязов
Секретарь Кегенского
районного маслихата Н. Советов
Приложение 1 к решению Кегенского районного маслихата от 7 декабря 2018 года № 11-38 "О внесении изменений в решение Кегенского районного маслихата от 20 августа 2018 года № 7-23 "О бюджетах cельских округов Кегенского района на 2018-2020 годы"

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Кеген аудандық мәслихатының "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 20 тамыздан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кеген аудандық
мәслихатының сессия төрағасы С. Саниязов
Кеген аудандық
мәслихатының хатшысы Н. Советов
"Кеген аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 тамыздағы "Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 7-23 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Кеген аудандық мәслихатының 2018 жылғы "07" желтоқсандағы №11-38 шешіміне 1-қосымша

7 200
ІІІ. Чистое бюджетное кредитование
0
Бюджетные кредиты
0
Приложение 4 к решению Кегенского районного маслихата от 7 декабря 2018 года № 11-38 "О внесении изменений в решение Кегенского районного маслихата от 20 августа 2018 года № 7-23 "О бюджетах сельских округов Кегенского района на 2018-2020 годы"
Приложение 2 к решению Кегенского районного маслихата от 20 августа 2018 года № 7-23 "О бюджетах сельских округов Кегенского района на 2018-2020 годы"
Бюджет Жаланашского сельского округа на 2018 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

7 200
ІІІ. Таза бюджеттік кредиттеу
0
Бюджеттік кредиттер
0
Кеген аудандық мәслихатының 2018 жылғы 7 желтоқсандағы "Кеген аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 тамыздағы "Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 7-23 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 11-38 шешіміне 4-қосымша
Кеген аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 тамыздағы "Кеген ауданының ауылдық окргутерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 7-23 шешіміне 2-қосымша
Кеген ауданының 2018 жылға арналған Жалаңаш ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кірістер