О внесении изменений в решение Шымкентского городского маслихата от 25 декабря 2017 года № 24/192-6с "О бюджете города Шымкент на 2018-2020 годы"
Решение маслихата города Шымкент от 21 сентября 2018 года № 37/289-6с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 25 сентября 2018 года № 4738. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Шымкент РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шымкентского городского маслихата от 25 декабря 2017 года № 24/192-6с "О бюджете города Шымкент на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4348, опубликовано 5 января 2018 года в газете "Панорама Шымкента" и эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Шымкент на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 63 049 134 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 27 376 199 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 132 318 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 102 639 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 32 437 978 тысяч тенге;
2) затраты – 67 007 113 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
5) дефицит бюджета – -3 957 979 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 3 957 979 тысяч тенге.";
пункт 3-1 изложить в следующей редакции:
"3-1. Учесть, что в городском бюджете на 2018 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на следующие цели:
субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов – 8 693 тысяч тенге";
пункт 4-1 изложить в следующей редакции:
"4-1. Учесть, что в городском бюджете на 2018 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на следующие цели:
проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 290 000 тысяч тенге";
в пункте 5:
цифры "18 583 676" заменить цифрами "1 245 361";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.

Шымкент қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 24/192-6с "2018-2020 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шымкент қаласы мәслихатының 2018 жылғы 21 қыркүйектегі № 37/289-6с шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 25 қыркүйекте № 4738 болып тiркелдi. Мерзiмi өткендiктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Шымкент қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шымкент қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 24/192-6с "2018-2020 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4348 тіркелген, 2018 жылғы 5 қаңтарда "Шымкент келбеті" газетінде және 2018 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 63 049 134 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 27 376 199 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 132 318 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 102 639 мың теңге;
трансферттер түсімі – 32 437 978 мың теңге;
2) шығындар – 67 007 113 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
5) бюджет тапшылығы – -3 957 979 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 3 957 979 мың теңге.";
3-1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3-1. 2018 жылға арналған қала бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттері келесідей мақсаттарға қарастырылғаны ескерілсін:
мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға – 8 693 мың теңге";
4-1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4-1. 2018 жылға арналған қала бюджетінде республикалық бюджеттен даму нысаналы трансферттері келесідей мақсаттарға қарастырылғаны ескерілсін:
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға – 290 000 мың теңге";
5 тармақта:
"18 583 676" деген сандар "1 245 361" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

113 432
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
241 079
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
159 874
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
337 774
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
337 774
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
87 565
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 755
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
26 768
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
3 905
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
214 781
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
17 267 446
1
Жилищное хозяйство
7 162 613
467
Отдел строительства района (города областного значения)
5 930 528
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
4 710 494
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 220 034
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
11 952
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
11 932
005
Капитальные расходы государственного органа
20
491
Отдел жилищных отношений района (города областного значения)
21 980
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
21 980
497
Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)
1 198 153
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства
60 113
004
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
969 452
008
Мероприятия, направленные на поддержание сейсмоустойчивости жилых зданий, расположенных в сейсмоопасных регионах Республики Казахстан
2 000
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

113 432
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
241 079
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
159 874
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
337 774
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
337 774
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
87 565
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 755
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
26 768
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
3 905
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
214 781
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
17 267 446
1
Тұрғын үй шаруашылығы
7 162 613
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
5 930 528
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
4 710 494
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 220 034
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
11 952
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 932
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
20
491
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй қатынастары бөлімі
21 980
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 980
497
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық бөлімі
1 198 153
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
60 113
004
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
969 452
008
Қазақстан Республикасының сейсмоқауіпті өңірлерінде орналасқан тұрғын үйлердің сейсмотұрақтылығын қолдауға бағытталған іс-шаралар
2 000
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру