О внесении изменений в решение Байзакского районного маслихата от 14 декабря 2017 года № 22-2 "О районном бюджете на 2018–2020 годы"
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 12 марта 2018 года № 25-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 27 марта 2018 года № 3747
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 5 марта 2018 года № 21-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2017 года № 18-3 "Об областном бюджете на 2018 - 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3622) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата от 14 декабря 2017 года № 22-2 "О районном бюджете на 2018 – 2020 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3649 и опубликован в районной газете "Ауыл жаңалығы – Сельская новь" 27 декабря 2017 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1)
цифры "12 954 136" заменить цифрами "13 026 765";
цифры "1 162 301" заменить цифрами "1 187 101";
цифры "6 587" заменить цифрами "7 587";
цифры "11 734 148" заменить цифрами "11 780 977";
в подпункте 2)
цифры "12 954 136" заменить цифрами "13 044 114";
в подпункте 5)
цифры "-15 331" заменить цифрами "-32 680";
в подпункте 6)цифры "15 331" заменить цифрами "32 680";
в пункте 7:
слова "Размеры поступлений в 2018 году от продажи земли и нематериальных активов" заменить словами "Размеры поступлений в 2018 году от продажи основного капитала".
Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

"2018 – 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 22-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 наурыздағы № 25-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 наурызда № 3747 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 18-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2018 жылғы 5 наурыздағы № 21-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3622 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018 – 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 22-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3649 болып тіркелген, 2017 жылғы 27 желтоқсандағы аудандық "Ауыл жаңалығы – Сельская новь" газетінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада
"12 954 136" сандары "13 026 765" сандарымен ауыстырылсын;
"1 162 301" сандары "1 187 101" сандарымен ауыстырылсын;
"6 587" сандары "7 587" сандарымен ауыстырылсын;
"11 734 148" сандары "11 780 977" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"12 954 136" сандары "13 044 114" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-15 331" сандары "-32 680" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"15 331" сандары "32 680" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
"2018 жылға арналған ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына түсетін түсімдердің көлемі" сөздері "2018 жылға негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер көлемі" сөздерімен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Байзакского районного маслихата по вопросам территориального экономического развития, финансов, бюджета, административного территориальной структуре, защиты прав человека и рассмотрение проектов договоров закупов участков земли.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии районного маслихата Р. Сапарбеков
Секретарь районного маслихата Н. Тлепов
Приложение 1 к решению
Байзакского районного маслихата
от 12 марта 2018 года № 25-2
Приложение 1 к решению
Байзакского районного маслихата
от 14 декабря 2017 года № 22-2
Районный бюджет на 2018 год
Катег ория
Класс
сумма тысяч тенге
Под класс
Наименование

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Байзақ аудандық мәслихатының "Аумақты экономикалық дамыту, қаржы, бюджет, әкімшілік аумақтық құрылым, адам құқығын қорғау мәселелері және жер учаскелерін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы Р. Сапарбеков
Аудандық мәслихат хатшысы Н. Тлепов
Байзақ аудандық мәслихатының
2018 жылғы 12 наурыздағы
№ 25-2 шешіміне 1 қосымша
Байзақ аудандық мәслихатының
2017 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 22-2 шешіміне 1 қосымша
2018 жылдарға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сыныбы
сомасы, мың теңге
Iшкi сын ыбы
Атауы

1498
464
Отдел образования района (города областного значения)
5668964
003
Общеобразовательное обучение
5424150
006
Дополнительное образование для детей
244814
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
148082
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
148082
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
431219
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
431219
464
Отдел образования района (города областного значения)
358843
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
16422
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
170290
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2000
012
Капитальные расходы государственного органа
1455
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
21646
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
37670
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
109360
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
975092
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
295255
005
Государственная адресная социальная помощь
295255
464
Отдел образования района (города областного значения
1357
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1357
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
618668
002
Программа занятости
365840
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
24766
006
Оказание жилищной помощи
3000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
30791
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5500
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
36228
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

1498
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5668964
003
Жалпы білім беру
5424150
006
Балаларға қосымша білім беру
244814
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
148082
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
148082
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
431219
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
431219
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
358843
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16422
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
170290
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
2000
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1455
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
21646
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
37670
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің мен ұйымдарының күрделі шығыстары
109360
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
975092
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
295255
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
295255
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1357
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1357
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
618668
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
365840
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
24766
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
30791
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5500
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
36228
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну