О признании утратившим силу решения акима Байзакского района от 1 марта 2017 года № 2 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба"
Решение акима Байзакского района Жамбылской области от 28 сентября 2018 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 12 октября 2018 года № 3966
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" аким Байзакского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Байзакского района от 1 марта 2017 года № 2 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3355, опубликовано 5 апреля 2017 года в районной газете "Ауыл жаналығы - Сельская новь", 29 марта 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Султанбекова Дулата Абеновича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Р.Рахманбердиев

"Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" Байзақ ауданы әкімінің 2017 жылғы 1 наурыздағы № 2 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Байзақ ауданы әкімінің 2018 жылғы 28 қыркүйектегі № 3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 қазанда № 3966 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Байзақ ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" Байзақ ауданы әкімінің 2017 жылғы 1 наурыздағы № 2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3355 болып тіркелген, 2017 жылдың 5 сәуірдегі аудандық "Ауыл жаңалығы - Сельская новь" газетінде, 2017 жылдың 29 наурызында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Дулат Әбенұлы Сұлтанбековке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р.Рахманбердиев