О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 25 декабря 2017 года №22-2 "О бюджете аульных округов Жамбылского района на 2018-2020 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 16 марта 2018 года № 25-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 28 марта 2018 года № 3755
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Жамбылского районного маслихата №24-3 от 12 марта 2018 года "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2017 года №21-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3737) Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 25 декабря 2017 года №22-2 "О бюджете аульных округов Жамбылского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3656, опубликовано в газете "Шұғыла-Радуга" от 17 января 2018 года) следующие изменения:
в пункте 1:
1.1 по Ассинскому аульному округу:
в подпункте 1):
цифры "68 944" заменить цифрами "215 240";
цифру "0" заменить цифрами "9 366";
цифры "37 079" заменить цифрами "174 009";
в подпункте 2):
цифры "68 944" заменить цифрами "215 240".
1.2 по Айшабибинскому аульному округу:
в подпункте 1):
цифры "36 245" заменить цифрами "127 032";
цифру "0" заменить цифрами "8 097";
цифры "28 752" заменить цифрами "111 442";
в подпункте 2):
цифры "36 245" заменить цифрами "127 032".
1.3 по Акбастаускому аульному округу:
в подпункте 1):
цифры "35 642" заменить цифрами "43 362";
цифру "0" заменить цифрами "3 235";
цифры "33 380" заменить цифрами "37 865";
в подпункте 2):
цифры "35 642" заменить цифрами "43 362".
1.4 по Акбулымскому аульному округу:
в подпункте 1):
цифры "25 849" заменить цифрами "52 433";
цифры "50" заменить цифрами "1 740";
цифры "21 471" заменить цифрами "46 365";
в подпункте 2):
цифры "25 849" заменить цифрами "52 433".
1.5 по Бесагашскому аульному округу:
в подпункте 1):
цифры "50 142" заменить цифрами "126 963";

"2018-2020 жылдарға арналған Жамбыл ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы №22-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 16 наурыздағы № 25-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 наурызда № 3755 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы №21-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 наурыздағы №24-3 шешімі негізінде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3737 болып тіркелген) Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Жамбыл ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы №22-2 шешіміне (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3656 болып тіркелген, 2018 жылғы 17 қаңтардағы "Шұғыла-Радуга" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1.1 Аса ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"68 944" сандары "215 240" сандарымен ауыстырылсын;
"0" саны "9 366" сандарымен ауыстырылсын;
"37 079" сандары "174 009" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"68 944" сандары "215 240" сандарымен ауыстырылсын.
1.2 Айшабибі ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"36 245" сандары "127 032" сандарымен ауыстырылсын;
"0" саны "8 097" сандарымен ауыстырылсын;
"28 752" сандары "111 442" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"36 245" сандары "127 032" сандарымен ауыстырылсын.
1.3 Ақбастау ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"35 642" сандары "43 362" сандарымен ауыстырылсын;
"0" саны "3 235" сандарымен ауыстырылсын;
"33 380" сандары "37 865" сандарымен ауыстырылсын
2) тармақшада:
"35 642" сандары "43 362" сандарымен ауыстырылсын.
1.4 Ақбұлым ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"25 849" сандары "52 433" сандарымен ауыстырылсын;
"50" сандары "1 740" сандарымен ауыстырылсын;
"21 471" сандары "46 365" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"25 849" сандары "52 433" сандарымен ауыстырылсын.
1.5 Бесағаш ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"50 142" сандары "126 963" сандарымен ауыстырылсын;

1.15 по Полаткощинскому аульному округу:
в подпункте 1):
цифры "34 585" заменить цифрами "140 143";
цифру "0" заменить цифрами "6 081";
цифры "14 340" заменить цифрами "113 817";
в подпункте 2):
цифры "34 585" заменить цифрами "140 143".
в пункте 4:
Слова "В соответствии со статьей 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) установить на 2018-2020 года повышенные ставки земельного налога на 50 процентов от базовых ставок земельного налога, установленных статьями 378, 379, 381, 383 Налогового кодекса, за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции и занятых под казино" заменить словами "В соответствии со статьей 510 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) установить на 2018-2020 года повышенные ставки земельного налога на 50 процентов от базовых ставок земельного налога, установленных статьями 503, 504, 505, 506 Налогового кодекса, за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции и занятых под казино".
Приложении 1-15 на 2018 год к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1-15 настоящего решения.

1.15 Полатқосшы ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"34 585" сандары "140 143" сандарымен ауыстырылсын;
"0" саны "6 081" сандарымен ауыстырылсын;
"14 340" сандары "113 817" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"34 585" сандары "140 143" сандарымен ауыстырылсын.
4 тармақта:
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Заңының 387 бабының 1 тармағына сәйкес 2018-2020 жылдарға жер салығының ставкаларын Салық Кодексінің 378, 379, 381, 383-баптарында белгiленген, автотұраққа (паркингке), автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) және казино орналасқан жерлерді қоспағанда, жер салығының базалық ставкаларын 50 пайызға жоғарылату белгіленсін." сөздері "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Заңының 510 бабының 1 тармағына сәйкес 2018-2020 жылдарға жер салығының ставкаларын Салық Кодексінің 503, 504, 505, 506-баптарында белгiленген, автотұраққа (паркингке), автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) және казино орналасқан жерлерді қоспағанда, жер салығының базалық ставкаларын 50 пайызға жоғарылату белгіленсін." сөздерімен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 2018 жылға арналған 1-15 қосымшалары осы шешімнің 1-15 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Секретарь Жамбылского
Жамбылского районного маслихата: районного маслихата:
Д.Жузанов Р.Бегалиев
Приложение 1 к решению
Жамбылского районного маслихата
за № 25-2 от "16" марта 2018 года
Приложение 1 к решению
Жамбылского районного маслихата
за №22-2 от "25" декабря 2017 года
Бюджет Ассинского аульного округа на 2018 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақты әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуге алынған күннен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық мәслихат Жамбыл аудандық
сессиясының төрағасы мәслихат хатшысы
Д. Жузанов Р. Бегалиев
Жамбыл аудандық мәслихатының
2018 жылғы "16" наурыздағы
№25-2 шешіміне 1 қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының
2017 жылғы "25" желтоқсандағы
№22-2 шешіміне 1 қосымша
2018 жылға арналған Аса ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР