О признании утратившими силу некоторых решений Жуалынского районного маслихата
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 18 мая 2018 года № 27-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 31 мая 2018 года № 3838
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Жуалынского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жуалынского районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально-экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов по защите прав граждан.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь
районного маслихат Е. Тлеубеков
Приложение
к решению Жуалынского
районного маслихата № 27-8
от 18 мая 2018 года
Перечень некоторых решений Жуалынского районного маслихата признаваемых утратившими силу
1. Решение Жуалынского районного маслихата от 13 октября 2014 года № 36-3 "Об установлении единых ставок фиксированного налога". (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2360, опубликовано в газете "Жаңа өмір"-"Новая жизнь" от 14 ноября 2014 года);
2. Решение Жуалынского районного маслихата от 13 ноября 2015 года № 47-17 "О повышении ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения". (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2847, опубликовано в газете "Жаңа өмір"-"Новая жизнь" от 23 декабря 2015 года);
3. Решение Жуалынского районного маслихата от 13 апреля 2017 года № 12-6 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения". (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3412, опубликовано в газете "Жаңа өмір"-"Новая жизнь" от 5 мая 2017 года).

Жуалы аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 18 мамырдағы № 27-8 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 31 мамырда № 3838 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңына 27-бабына сәйкес, аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Жуалы аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жуалы аудандық мәслихатының әкімшілік аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдарды құқығын қорғау жөніндегі жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық
мәслихат хатшысы Е. Тлеубеков
Жуалы аудандық мәслихатының
2018 жылғы 18 мамырдағы
№ 27-8 шешіміне қосымша
Жуалы аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылатын кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 13 қазандағы № 36-3 шешімі. (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2360 болып тіркелген, 2014 жылғы 14 қарашадағы "Жаңа өмір"-"Новая жизнь" газетінде жарияланған);
2. "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарлату туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 13 қарашадағы № 47-17 шешімі. (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2847 болып тіркелген, 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "Жаңа өмір"-"Новая жизнь" газетінде жарияланған);
3. "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарлату туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 13 сәуірдегі № 12-6 шешімі. (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3412 болып тіркелген, 2017 жылғы 5 мамырдағы "Жаңа өмір"-"Новая жизнь" газетіндежарияланған).