О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 20-3 "О районном бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 20 июля 2018 года № 30-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 24 июля 2018 года № 3916
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:

"2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 20-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 шілдедегі № 30-8 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 24 шілдеде № 3916 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Внести в решение Жуалынского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 20-3 "О районном бюджете на 2018 – 2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3641, опубликованное в районной газете "Жаңа өмір" - "Новая жизнь" от 29 декабря 2017 года) следующие изменения:
Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 настоящего решения.

1. "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 20-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3641 болып тіркелген, 2017 жылдың 29 желтоқсанында аудандық "Жаңа өмір" - "Новая жизнь" газетінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально-экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов по защите прав граждан.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Секретарь районного маслихата Е. Тлеубеков
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного маслихата
№ 30-8 от 20 июля 2018 года
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного маслихата
№ 20-3 от 20 декабря 2017 года
Районный бюджет на 2018 год
Категория
Наименование
Класс
Подкласс
Сумма (тысяч тенге)
1
2
3
4
5
І. ДОХОДЫ

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет–ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың әкімшілік аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдардың құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы Е. Тлеубеков
Жуалы аудандық мәслихатының
2018 жылғы 20 шілдедегі
№ 30-8 шешіміне 1 қосымша
Жуалы аудандық мәслихатының
2017 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 20-3 шешіміне 1 қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, (мың теңге)
Сыныбы
Атауы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
І. КІРІСТЕР

6147013
464
Отдел образования района (города областного значения)
797379
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
240837
024
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
556542
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6102
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
6102
464
Отдел образования района (города областного значения)
4631313
003
Общеобразовательное обучение
4396460
006
Дополнительное образование для детей
234853
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
156959
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
156959
464
Отдел образования района (города областного значения)
354132
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
17230
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
188105
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
200
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
16664
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
181
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
20710
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
111042
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
201128
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
201128
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
744004
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
244030
005
Государственная адресная социальная помощь
244030
464
Отдел образования района (города областного значения)
7997
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
7997
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
425105
002
Программа занятости
228740
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

6147013
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
797379
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
240837
024
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
556542
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
6102
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
6102
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4631313
003
Жалпы білім беру
4396460
006
Балаларға қосымша білім беру
234853
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
156959
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
156959
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
354132
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17230
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
188105
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
200
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
16664
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
181
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
20710
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
111042
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
201128
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
201128
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
744004
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
244030
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
244030
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
7997
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
7997
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
425105
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
228740
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

27408
006
Оказание жилищной помощи
8717
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
25687
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4357
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
28901
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
50009
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
51286
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
66872
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
28854
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2000
021
Капитальные расходы государственного органа
6420
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
6718
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
5400
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
7400
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
10080
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
563335
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12750
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
2750
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
10000
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
3697
009
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
3697
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3583
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
3583
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
304182
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
228520
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
75662
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
100269
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
92075
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)

27408
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
8717
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
25687
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4357
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
28901
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
50009
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
51286
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
66872
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28854
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2000
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6420
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
6718
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
5400
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
7400
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10080
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
563335
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12750
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
2750
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
10000
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
3697
009
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
3697
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3583
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3583
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
304182
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
228520
058
Елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
75662
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
100269
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
92075
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру

64774
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
28592
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
34210
006
Капитальные расходы государственного органа
1972
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
228053
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
19170
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
19170
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1200
010
Развитие объектов сельского хозяйства
1200
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
170863
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
14386
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
4340
006
Организация санитарного убоя больных животных
5243
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
3815
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
1940
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
29132
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
7794
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
104213
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
21232
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
14432
002
Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой
1000
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
3800
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2000
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
15588
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
15588
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
14939
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
14939
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
14939
12
Транспорт и коммуникации

64774
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28592
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
34210
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1972
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
228053
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
19170
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19170
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1200
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
1200
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
170863
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14386
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4340
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
5243
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
3815
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1940
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
29132
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
7794
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
104213
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
21232
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14432
002
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бір түрден екіншісіне ауыстыру жұмыстары
1000
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
3800
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2000
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
15588
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
15588
11
Өнеркәсiп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
14939
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
14939
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14939
12
Көлiк және коммуникация

452
Отдел финансов района (города областного значения)
22713
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
22713
08
Используемые остатки бюджетных средств
25095
Приложение 2 к решению
Жуалынского районного маслихата
№ 30-8 от 20 июня 2018 года
Приложение 5 к решению
Жуалынского районного маслихата
№ 20-3 от 20 декабря 2017 года
Перечень бюджетных программ каждого сельского округа на 2018 год
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Наименование программ
001. "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
005. "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности"
040. "Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
013. "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах"
014. "Организация водоснабжения населенных пунктов"
009. "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
011. "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
008. "Освещение улиц населенных пунктов"
022. "Капитальные расходы государственного органа"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кошкаратинского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
22713
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
22713
08
Бюджет қаражаттарының қолданылатын қалдықтары
25095
2018 жылғы 20 шілдедегі
№ 30-8 шешіміне 1 қосымша
Жуалы аудандық мәслихатының
2017 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 20-3 шешіміне 5 қосымша
2018 жылға әр бір ауылдық округтер бойынша бюджеттік бағдарламалар
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
Бағдарлама атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
005 Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
040 "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру"
013 "Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету"
014 "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру"
009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
011 "Елді мекендерді аббаттандыру және көгалдандыру"
008 "Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру"
022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары"
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қошқарата ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі