О районном бюджете на 2019 - 2021 годы
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 21 декабря 2018 года № 36-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 25 декабря 2018 года № 4056.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2019 – 2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 704 593 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 325 967 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 26 748 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 19 021 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12 332 857 тысяч тенге;
2) затраты – 13 765 226 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 39 966 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 66 084 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 26 118 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -100 893 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 100 893 тысяч тенге:
поступление займов – 66 084 тысяч тенге;
погашение займов – 26 118 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 60 927 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 14.03.2019 № 40-2 (вводится в действие с 01.01.2019); от 29.03.2019 № 42-6 (вводится в действие с 01.01.2019); от 04.05.2019 № 43-2 (вводится в действие с 01.01.2019); от 24.07.2019 № 48-2 (вводится в действие с 01.01.2019); от 23.10.2019 № 52-2 (вводится в действие с 01.01.2019); от 20.11.2019 № 54-2 (вводится в действие с 01.01.2019); от 20.12.2019 № 57-4 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Установить на 2019-2021 годы норматив отчислений в областной бюджет по индивидуальному подоходному налогу и социальному налогу в размере 50 процентов.
3. Установить бюджетные субвенции, предаваемые из районного бюджета в бюджет сельских округов в сумме 1 040 769 тысяч тенге, в том числе:
Актюбинский сельский округ – 64 598 тыс. тенге;
Аксайский сельский округ – 95 525 тыс. тенге;
Аппарат акима село Б.Момышулы – 265 576 тыс. тенге;

2019 - 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 36-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 желтоқсанда № 4056 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына сәйкес Жуалы аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019 – 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер 13 704 593 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 325 967 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 26 748 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19 021 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 12 332 857 мың теңге;
2) шығындар – 13 765 226 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 39 966 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 66 084 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 26 118 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – - 100 893 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 100 893 мың теңге:
қарыздар түсімі – 66 084 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 26 118 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 60 927 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармаққа өзгерістер енгізілді – Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 14.03.2019 № 40-2 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі); 29.03.2019 № 42-6 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі); 04.05.2019 № 43-2 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі); 24.07.2019 № 48-2 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі); 23.10.2019 № 52-2 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі); 20.11.2019 № 54-2 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі); 20.12.2019 № 57-4 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2019-2021 жылдарға жеке табыс салығы мен әлеуметтік салық түсімдерінің бөлу нормативтері облыстық бюджетке 50 пайыз мөлшерде белгіленсін.
3. Аудандық бюджеттен ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенсия 1 040 769 мың теңге мөлшерінде бекітілсін, оның ішінде:
Ақтөбе аулдық округі – 64 598 мың теңге;
Ақсай ауылдық округі – 95 525 мың теңге;
Б.Момышұлы ауылы әкімінің аппараты – 265 576 мың теңге;

Боралдайский сельский округ – 60 172 тыс. тенге;
Жетитюбинский сельский округ – 54 197 тыс. тенге;
Кокбастауский сельский округ – 82 494 тыс. тенге;
Куренбельский сельский округ – 46 121 тыс. тенге;
Карасазский сельский округ – 85 064 тыс. тенге;
Кызыларыкский сельский округ – 83 960 тыс. тенге;
Мынбулакский сельский округ – 39 258 тыс. тенге;
Нурлыкентский сельский округ – 74 619 тыс. тенге;
Шакпакский сельский округ – 89 185 тыс. тенге;
4. Установить бюджетные трасферты предаваемые из областного бюджета в бюджет сельских округов на внедрение програмного обеспечения "е-Халық", распределение которых определяются на основании постановления акимата Жуалынского района.
5. В районном бюджете на 2019 год предусмотреть бюджетам округов и аппарат акима село Б. Момышулы целевые трансферты на развитие, распределение которых определяются на основании постановления акимата Жуалынкого района:
1) Ремонт здании аппаратов акимов сельских округов;
2) Дошкольное воспитание и обучение и организация медицинского обслуживания в организациях дошкольного воспитания и обучения;
3) Организация водоснабжения населенных пунктов;
4) Обеспечение санитарии населенных пунктов;
5) Благоустройство и озеленение населенных пунктов;
6) Освещение улиц населенных пунктов;
7) Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах.
6. В соответствии со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" на 2019 год предусмотреть средства на выплату надбавки к заработной плате специалистам образования, социального обеспечения и культуры, финансируемых из районного бюджета, работающих в сельских населенных пунктах размере 25 процентов от оклада и тарифной ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
7. Утвердить перечень районных бюджетных программ не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета на 2019 год, согласно приложению 4.

Боралдай ауылдық округі – 60 172 мың теңге;
Жетітөбе ауылдық округі –54 197 мың теңге;
Көкбастау ауылдық округі –82 494 мың теңге;
Күреңбел ауылдық округі – 46 121 мың теңге;
Қарасаз ауылдық округі – 85 064 мың теңге;
Қызыларық ауылдық округі – 83 960 мың теңге;
Мыңбұлақ ауылдық округі – 39 258 мың теңге;
Нұрлыкент ауылдық округі – 74 619 мың теңге;
Шақпақ ауылдық округі – 89 185 мың теңге.
4. Аудандық бюджеттен облыстық бюджет есебінен ауылдық округтерге "е-Халық" ақпараттық жүйесін енгізуге байланыс төлемдеріне берілетін трансферт сомасы Жуалы ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалсын.
5. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтер мен Б. Момышұлы ауылы әкімінің бюджеттеріне:
1) ауылдық округ әкімшілігінің ғимаратын ағымды жөндеуге;
2) мектепке дейінгі тәрбие және оқыту, оның ішінде мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарында медициналық қызмет көрсетуді ұйымдастыру;
3) елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға;
4) елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге;
5) елді мекендерді аббаттандыру және көгалдандыру;
6) елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру;
7) аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге қарастырылған нысаналы ағымдағы трансферттерінің бөлінуі Жуалы ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде қаралсын.
6. "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18 бабына сәйкес 2019 жылы аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, спорт және мәдениет мамандарына қала жағдайында осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда айлықтары мен тарифтік ставкаларының 25 пайызы мөлшерінде үстеме ақы төлеу үшін қаржы көзделсін.
7. 2019 жылға арналған бюджеттi атқару процесiнде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттiк бағдарламалар тiзбесi 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

8. Утвердить перечень бюджетных программ каждого сельского округа на 2019 год согласно приложению 5.
9. Утвердить районные целевые трансферты передаваемые органам местного самоуправления для реализации функций местного самоуправления согласно приложению 6.
10. Утвердить резерв районного местного исполнительного органа в сумме 19 908 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 с изменениями, внесенными решением Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 23.10.2019 № 52-2 (вводится в действие с 01.01.2019).

8. 2019 жылға әр бір ауылдық округтер бойынша бюджеттік бағдарламалар 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. Жергілікті өзін - өзі басқару функцияларын іске асыру үшін жергілікті өзін - өзі басқару органдарына аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттері 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. Аудандық жергілікті атқарушы органның резерві 19 908 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
Ескерту. 10 - тармаққа өзгерістер енгізілді – Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 23.10.2019 № 52-2 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

11. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально-экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов по защите прав граждан.
12. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
С. Кожанов Е. Тлеубеков
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного маслихата
№ 36-3 от 21 декабря 2018 года
Районный бюджет на 2019 года

11. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың әкімшілік аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік – экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдардың құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
12. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық
сессиясының төрағасы мәслихаттың хатшысы
С. Кожанов Е. Тлеубеков
Жуалы аудандық мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 36-3 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет

002
Программа занятости
400843
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
32078
006
Оказание жилищной помощи
6500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
32395
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3401
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
32891
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
39833
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
68316
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
84800
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
30283
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
13389
021
Капитальные расходы государственного органа
1272
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
24518
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
8210
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
7128
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1143783
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
25802
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
10952
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
14850
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
344865
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
336465
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
8400
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
133329
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
97907
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
4000
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
31422
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)

002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
400843
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
32078
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
32395
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3401
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
32891
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
39833
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
68316
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
84800
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30283
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
13389
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1272
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
24518
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
8210
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7128
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1143783
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
25802
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
10952
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
14850
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
344865
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
336465
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
8400
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
133329
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
97907
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
4000
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
31422
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі

17031
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
25082
12
Транспорт и коммуникации
225900
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
30202
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
30202
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
195698
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
45761
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
149937
13
Прочие
166891
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
24021
055
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
24021
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
1496
006
Поддержка предпринимательской деятельности
1496
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3054
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
3054
452
Отдел финансов района (города областного значения)
139762
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
19908
026
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
104465
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
15389
14
Обслуживание долга
35
452
Отдел финансов района (города областного значения)
35
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
35
15
Трансферты
1339002
452
Отдел финансов района (города областного значения)
1339002
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
10
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
293719
038
Субвенции
1040769
051
Трансферты органам местного самоуправления

17031
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
25082
12
Көлiк және коммуникация
225900
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
30202
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
30202
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
195698
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
45761
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
149937
13
Басқалар
166891
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
22579
055
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
22579
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
1496
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
1496
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3054
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
3054
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
139762
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
19908
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын кө теруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
104465
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
15389
14
Борышқа қызмет көрсету
35
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
35
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
35
15
Трансферттер
1339002
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
1339002
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
10
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
293719
038
Субвенциялар
1040769
051
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер

21392
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
14892
002
Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой
1500
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
3000
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2000
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
10651
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
10651
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
39935
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
39935
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
14935
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
25000
12
Транспорт и коммуникации
297702
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
42980
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
42980
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
254722
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
254722
13
Прочие
74345
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
41921
026
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
41921
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
6370
006
Поддержка предпринимательской деятельности
6370
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3054
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
3054
452
Отдел финансов района (города областного значения)
23000
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
23000
15
Трансферты
1046272
452
Отдел финансов района (города областного значения)
1046272
038
Субвенции
1041769
051
Трансферты органам местного самоуправления

21392
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14892
002
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бір түрден екіншісіне ауыстыру жұмыстары
1500
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
3000
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2000
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
10651
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
10651
11
Өнеркәсiп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
39935
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
39935
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14935
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
25000
12
Көлiк және коммуникация
297702
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
42980
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
42980
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
254722
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
254722
13
Басқалар
74345
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
41921
026
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
41921
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
6370
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
6370
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3054
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
3054
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
23000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
23000
15
Трансферттер
1046272
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
1046272
038
Субвенциялар
1041769
051
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер

Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 20.12.2019 № 57-4 (вводится в действие с 01.01.2019).
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Наименование программ
001. "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
005. "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности"
040. "Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
013. "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах"
009. "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
011. "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
008. "Освещение улиц населенных пунктов"
022. "Капитальные расходы государственного органа"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кошкаратинского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
19800

Ескерту. 5 - қосымша жаңа редакцияда – Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 20.12.2019 № 57-4 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
Бағдарлама атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
005 Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
040 "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру"
013 "Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету"
009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
011 "Елді мекендерді аббаттандыру және көгалдандыру"
008 "Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру"
022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары"
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қошқарата ауылдық округі әкімінің аппараты"
19398