О бюджетах сельских округов и села Б. Момышулы Жуалынского района на 2019-2021 годы
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 26 декабря 2018 года № 37-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 декабря 2018 года № 4080.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджеты сельских бюджетов села Б. Момышулы на 2019-2021 годы согласно приложениям № 1.11.12, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1.1 Аппарат акима села Б. Момышулы
1) доходы – 431 285 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 61 986 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 45 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 369 254 тысяч теңге;
2) затраты – 442 300 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета- -11 015 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 015 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
1.2 Актюбинский сельский округ
1) доходы – 92 832 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 3 251 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 35 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 89 549 тысяч теңге;
2) затраты – 93 395 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета- -563 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 563 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.

2019-2021 жылдарға арналған Жуалы ауданы Б. Момышұлы ауылы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 37-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 желтоқсанда № 4080 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Б. Момышұлы ауылы және ауылдық округтердің бюджеттері тиісінше 1.1 - 1.12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1.1 Б. Момышұлы ауылы әкімінің аппараты
1) кірістер 431 285 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 61 986 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 45 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 369 254 мың теңге;
2) шығындар – 442 300 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – - 11 015 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 11 015 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 0 мың теңге.
1.2 Ақтөбе ауылдық округі
1) кірістер 92 832 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 251 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 35 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 89 549 мың теңге;
2) шығындар – 93 395 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – - 563 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 563 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 0 мың теңге.

1.12 Шакпакский сельский округ
1) доходы – 121 555 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 5 247 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 116 304 тысяч теңге;
2) затраты – 122 526 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета- -971 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 971 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 26.03.2019 № 41-2 (вводится в действие с 01.01.2019); от 15.05.2019 № 44-2 (вводится в действие с 01.01.2019); от 26.07.2019 № 49-2 (вводится в действие с 01.01.2019); от 29.10.2019 № 53-2 (вводится в действие с 01.01.2019); от 27.11.2019 № 55-2 (вводится в действие с 01.01.2019)

1.12 Шақпақ ауылдық округі
1) кірістер 121 555 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 247 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 116 304 мың теңге;
2) шығындар – 123 178 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – - 971 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 971 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 0 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармаққа өзгерістер енгізілді - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 26.03.2019 № 41-2 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі); 15.05.2019 № 44-2 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі); 26.07.2019 № 49-2 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі); 29.10.2019 № 53-2 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі); 27.11.2019 № 55-2 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

2. В соответствии со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" предусмотреть средства на выплату надбавки в размере 25 процентов работающим в сельских населенных пунктах, финансируемых из бюджета в 2019 году специалистам социального обеспечения, образования, культуры и спорта и тарифной ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

2. "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18 бабына сәйкес 2019 жылы ауылдық бюджеттен қаржыландырылатын ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, спорт және мәдениет мамандарына қала жағдайында осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда айлықтары мен тарифтік ставкаларының 25 пайызы мөлшерінде үстеме ақы төлеу үшін қаржы көзделсін.

3. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета на 2019 год в сельских согласно приложению № 13.
4. Утвердить резерв сельских местных исполнительных органов согласно приложению № 14.
5. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально-экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов по защите прав граждан.

3. 2019 жылға арналған бюджеттi атқару процесiнде секвестрлеуге жатпайтын ауылдық бюджеттiк бағдарламалар тiзбесi № 13 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Ауылдық жергілікті атқарушы органдарының резерві № 14 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың әкімшілік аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдарды құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

6. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата С. Кожанов
Секретарь районного
маслихата Е. Тлеубеков
Приложение к решению
Жуалынского районного маслихата
№ 37-2 от 26 декабря 2018 года
Бюджет аппарата акима село Б. Момышулы на 2019 год
Сноска. Приложение 1 с изменениями, внесенными решениями Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 26.03.2019 № 41-2 (вводится в действие 01.01.2019); от 15.05.2019 № 44-2 (вводится в действие 01.01.2019); от 26.07.2019 № 49-2 (вводится в действие 01.01.2019); от 29.10.2019 № 53-2 (вводится в действие с 01.01.2019); от 27.11.2019 № 55-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
1
2
3
I. ДОХОДЫ

6. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы С. Кожанов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы Е. Тлеубеков
Жуалы аудандық мәслихатының
2018 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 37-2 шешіміне 1 қосымша
Б.Момышұлы ауылы әкімі аппаратының 2019 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1 - қосымшаға өзгерістер енгізілді - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 26.03.2019 № 41-2 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі); 15.05.2019 № 44-2 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі); 26.07.2019 № 49-2 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі); 29.10.2019 № 53-2 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі); 27.11.2019 № 55-2 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Санаты
Сомасы, (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
I.КІРІСТЕР