О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 25-3 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 13 марта 2018 года № 28-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 15 марта 2018 года № 3735
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 5 марта 2018 года № 21-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2017 года №18-3 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3726) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата от 21 декабря 2017 года №25-3 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3645, опубликовано в районной газете "Қордай шамшырағы"-"Кордайский маяк" от 27 декабря 2017 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "14 966 387" заменить цифрами "15 133 590";
цифры "13 019 380" заменить цифрами "13 186 583";
в подпункте 2):
цифры "14 966 387" заменить цифрами "15 353 702";
в подпункте 3):
цифры "0" заменить цифрами "116 602";
в подпункте 5):
цифры "0" заменить цифрами "-116 602";
в подпункте 6):
цифры "0" заменить цифрами "116 602";
цифры "0" заменить цифрами "220 112".
Пункт 4 изложить в новой редакции:

"2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 25-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 наурыздағы № 28-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 15 наурызда № 3735 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы №18-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2018 жылғы 5 наурыздағы №21-2 шешімі негізінде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3726 болып тіркелген) аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы №25-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3645 болып тіркелген), 2017 жылдың 27 желтоқсанында аудандық "Қордай шамшырағы"-"Кордайский маяк" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"14 966 387" сандары "15 133 590" сандарымен ауыстырылсын;
"13 019 380" сандары "13 186 583" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"14 966 387" сандары "15 353 702" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"0" сандары "116 602" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"0" сандары "-116 602" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"0" сандары "116 602" сандарымен ауыстырылсын;
"0" сандары "220 112" сандарымен ауыстырылсын.
4 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:

"4. Предусмотреть на 2018 год трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджеты аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа, в связи с передачей в коммунальную собственность детских садов, в размере 712 011 тысяч тенге, установить объем целевых текущих трансфертов, передаваемых из областного бюджета, на оплату услуг по внедрению информационной связи "е-Халық", в размере 13 440 тысяч тенге и определить на основании постановления акимата Кордайского района".

"4. 2018 жылға аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппаратының бюджеттеріне мемлекеттік балабақшалар коммуналдық меншікке берілуіне байланысты аудандық бюджет қаржысы есебінен трансферттер 712 011 мың теңге қарастырылсын, облыстық бюджет қаржысы есебінен нысаналы ағымдағы трансферттері "е-Халық" ақпараттық жүйесін енгізуге байланыс төлемдері үшін 13 440 мың теңге көлемінде белгіленсін және Қордай ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады".

895245
464
Отдел образования района (города областного значения)
6927548
003
Общеобразовательное обучение
6552667
006
Дополнительное образование для детей
374881
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
127502
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
127502
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
563145
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
563145
464
Отдел образования района (города областного значения)
1394784
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
21272
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
310526
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1890
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
31410
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
716
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
16809
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
300150
024
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
712011
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
958227
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
282047
005
Государственная адресная социальная помощь
282047
464
Отдел образования района (города областного значения)
1273
030
Содержание ребенка (детей) переданного патронатным воспитателям
1273
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
590781
002
Программа занятости
317555
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
57676
006
Оказание жилищной помощи
2000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов

895245
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6927548
003
Жалпы білім беру
6552667
006
Балаларға қосымша білім беру
374881
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
127502
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
127502
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
563145
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
563145
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1394784
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21272
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
310526
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1890
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
31410
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
716
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
16809
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
300150
024
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
712011
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
958227
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
282047
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
282047
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1273
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1273
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
590781
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
317555
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
57676
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек

28623
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
9906
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
78110
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
44856
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
52055
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
84126
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
33421
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2800
021
Капитальные расходы государственных органов
128
050
Реализация плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
28401
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5936
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
13440
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1494103
464
Отдел образования района (города областного значения)
663749
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
663749
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
149733
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
2460
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
147273
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
45712
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
45712
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
591305
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
591305
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
43604
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
43604
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
659421
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
395009
003
Поддержка культурно-досуговой работы
385422
009
Обеспечение сохранности историко - культурного наследия и доступа к ним

28623
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
9906
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
78110
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
44856
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
52055
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
84126
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33421
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2800
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
128
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
28401
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
5936
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
13440
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1494103
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
663749
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
663749
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
149733
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
2460
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
147273
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
45712
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
45712
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
591305
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
591305
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
43604
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
43604
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
659421
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
395009
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
385422
009
Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету

25436
452
Отдел финансов района (города областного значения)
25436
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
25436
08
Используемые остатки бюджетных средств
220112
Приложение 2 к решению
Кордайского районного маслихата
от 13 марта 2018 года №28-2
Приложение 5 к решению
Кордайского районного маслихата
от 21 декабря 2017 года № 25-3
Перечень объема средств, выделенных из районного бюджета на 2018-2020 годы по программам в разрезе сельских округов
тысяч тенге
Наименование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Наименование программ
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
040 "Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года"
022 "Капитальные расходы государственных органов"
2018 год
2019 год
2020 год
2018 год
2019 год
2020 год
2018 год
2019 год
2020 год
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Алгинского сельского округа"

25436
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
25436
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
25436
08
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
220112
Қордай аудандық мәслихатының
2018 жылғы 13 наурыздағы
№ 28-2 шешіміне 2-қосымша
Қордай аудандық мәслихатының
2017 жылғы 21 желтоқсандағы
№25-3 шешіміне 5-қосымша
2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтерге бағдарламалар бойынша бөлінген қаражат көлемдерінің тізбесі
мың теңге
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараттарының атауы
Бағдарламалар атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
040 "Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру"
022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығындары"
2018 жыл
2019 жыл
2020 жыл
2018 жыл
2019 жыл
2020 жыл
2018 жыл
2019 жыл
2020 жыл
"Алға ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі