О внесении изменения в решение Кордайского сельского округа от 2 июля 2018 года №237 "О переименовании улиц в селе Кордай Кордайского сельского округа"
Решение акима Кордайского сельского округа Кордайского района Жамбылской области от 11 декабря 2018 года № 710. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 25 декабря 2018 года № 4063
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 35 и 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Кордайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского сельского округа от 02 июля 2018 года №237 "О переименовании улиц в селе Кордай Кордайского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3914, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 06 августа 2018 года) следующее изменение:
внесены изменения в преамбуле на государственном языке, преамбула на русском языке не изменяются.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кордайского сельского округа Сахатов Б.

"Қордай ауылдық округінің Қордай ауылындағы Көше атауын өзгерту туралы" Қордай ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 2 шілдедегі № 237 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы Қордай ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 11 желтоқсандағы № 710 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 желтоқсанда № 4063 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 және 37 баптарына сәйкес, Қордай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қордай ауылдық округінің Қордай ауылындағы Көше атауын өзгерту туралы" Қордай ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 2 шілдедегі №237 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3914 болып тіркелген, 2018 жылдың 06 тамызында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
кіріспесі келесідей мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2018 жылғы 19 сәуірдегі қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Қордай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қордай ауылдық округінің әкімі Б. Сахатов